Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifula2005

Makijaż/pielegnacja/kolor włosów dla cery naczynkowej

Polecane posty

Gość fifula2005

Witajcie, proszę o radę w temacie makijażu dla cery naczynkowej - jaki używac podkład kryjący ( firmy, kolory) , polecane korektory, pudry matujące i brązujące? Czy dobór cieni też jest istotny przy takich problemach? Czy kolor włosów też ma pływ na uwidocznienie/ukrywanie zaczerienień na twarzy? dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cera naczynkowa
tez jestem ciekawa ,moze ktos polecilby konkretne numery odcieni fluidow ,z tym ze ja mam odcien lekko rozowy cery i wszystkie sa dla mnie za zolte, w takich podkladach wygladam jakbym miala zoltaczke albo cere palacza ,ktory spala po 3 paczki dziennie :D Chcialabym kupic chlodny odcien bezowy,a takiego nie moge znalezc,wszystkie maja ten okropny zolty odcien brrrr... Kolor wlosow napewno ma znaczenie :nie moga to byc zadne odcienie wisniowe lub czerwonawe ,te bardzo podkreslaja naczynka i twarz wydaje sie jeszcze bardziej czerwona.Najlepsze sa chlodne brazy lub piaskowe beze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
jak bylam w aptece do dostalam ma la ksiazeczke produktow Avene i tam na samym koncu jest pokazany makija korygyjacy bez efektu maski ja tez mam cere naczynkowa i zamierzam kupic te produkty jakim wykonano makijaz tam jest dokladnie opisany tylkjo jeden problem mam bo ja nigdy do tej pory zadnego makijazu nie robilam i moge miec problemy ale tak sobie mysle ze pierwszy raz to moge isc na nauke do kosmetyczki i pewnie juz potem bedfe sama go robic +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreal light beige
to dobry podkład dla mnie, mam taką cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa289
Podkłady kryjące, odcień zależy od koloru cery, najlepszy - Lasting Performance Max Factor. Najlepszy korektor (lub ewentualnie podkład) do takiej cery to Dermacol (Allegro) - super kryje. Najgorsze odcienie włosów - czerwienie, rude. Najlepsze - czarny, brązy (np. czekoladowy), raczej zimne odcienie. Cienie do powiek najlepsze brązowe, złote, niezbyt dobry pomysł to różowe i białe. Mam już spore doświadczenie w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_E_G_G_I_E
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
ja używam Estee Lauder podkład nr4 b.dobrze kryje (gł. na imprezy lub na zimę...... na lato DIorskin sculpt 30) do tego kilka muśnięc ziemii egpiskiej +rozświetlacz srebrny na policzki(gł. na imprezy)miałam sephory kiedyś, teraz taki taniutki z rynku w kuleczkach w małym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
*EL Double Wear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
niestety nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
a nie! przypomniałam sobie, że niektóe dziewczyny chwalą sobie oprócz MF LP, Revlon Colorstay'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×