Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlaudiaCK

Malinowo piwoniowe szaleństwo z Le Petit Marseillais

Polecane posty

Piękny, delikatny, kobiecy, niezwykle aromatyczny zapach, który koi nerwy po ciężkim dniu i daje orzeźwienie i energię do działania. Kremowa, aksamitna konsystencja nawilża skórę pozostawiając ją miękką i pachnącą. Piwonia i malina idealnie się komponują i każdej kobiecie dodadzą uroku! Polecam. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic malina i piwonia urzeka swoim owocowo-kwiatowym zapachem. Po jego otwarciu czuć cudowną malinkę wymieszaną z kwiatowym aromatem, która przenosi nas w letnie klimaty. Sam żel bardzo dobrze pieni się i wystarczy tylko jego niewielka ilość aby nasza skóra była dobrze oczyszczona i odświeżona. Nie wysusza skóry ale również i specjalnie nie nawilża jej. Nie jest to wada, gdyż skórę nawilżamy innymi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimaile87
Żel jest rewelacyjny, jego zapach jest intensywny ale niedrażniący ani nienachalny. Wydajny w ładnym opakowaniu. Zapach Maliny i piwonii utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Żel nawilża skórę i wygładza. Jest wart swojej ceny. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuga
też mam tę miłą przyjemność testować produkty LPM, muszę przyznać że ten akurat mi bardzo podpasował, zapach, wydajność, konsystencja to to czego ja oczekuję od żelu, aczkolwiek dałam mojej mamie by wypróbowała ten i jej akurat nie za bardzo podszedł zapach, no ale wiadomo co osoba to inne gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heifera
Bardzo dobry, godny polecenia produkt. Niesamowicie wydajny i aromatyczny. Doskonale czyści skórę, nadając jej cudowną miękkość długotrwały zapach malin i piwonii. Pozwala odpłynąć na chwilę do słonecznej Prowansji, zrelaksować zmysły i oderwać się od codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heifera
#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Barch
Zgadzam się z wami, dziewczyny, żel Piwonia i Malina jest bardzo udanym produktem. Ciekawe połączenie zapachów. Ja osobiście bardzo się cieszę że zapach nie zostaje długo na skórze, bo jaki by nie był fajny, to i tak by mi się znudził. Poza tym jest bardzo wydajny, mimo że korzystam codziennie! Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza stronka wyglada malo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Barch
#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uwielbiam żel piwonia i malina, już jakiś czas temu się w nim zakochałam, ten zapach piękny aj uwielbiam jak mnie otula. Taka mała przyjemnostka dla mamy po cięzkim dniu z kochanymi skarbami. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agullaa21
Dobrze nazwane "malinowo piwoniowe szaleństwo.." Prysznic jest mój z malina i piwonia le petit marseillais!! Cudny zapach i ta świeżość na cały dzień. Uwielbiam ten zapach! Tak rozkosznie pachnie że moglabym go zjeść ;) #ambasadorkalpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przyjemność przetestowania nowości LPM czyli Kremowy żel pod prysznic Malina i Piwonia.Konsystencja kremowa żelu bardzo przypadła mi do gustu,bardzo dobrze się pieni i jest wydajny.Nie tylko myje ale także dodatkowo nawilża ciało.Zapach maliny połączony z piwonią-jak dla mnie rewelacja.I jeszcze jeden mały szczegół-opakowanie-bardzo się wyróżnia na sklepowej półce,różowy mój ulubiony.Ja osobiście jestem zadowolona i na pewno żel Malina i Piwonia pozostanie ze mną na dłużej Polecam #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa22
Mnie zapach również uwiódł, szkoda tylko że tak słabo go czuć na skórze. Po prysznicu pachnie nim cała łazienka, ale ja słabo wyczuwam zapach na swojej skórze. Szkoda, bo produkt ma ładne opakowanie, fajną konsystencję i jest naprawdę wydajny. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel Malina i Piwonia jest wydajny dobrze się pieni i oczyszcza skórę ma ładny malinowo piwoniowy zapach który dodatkowo kąpiel czyni bardzo przyjemną i relaksującą. Skóra jest dobrze oczyszczona gładka i delikatna ma kremową konsystencję dzięki temu dobrze się rozprowadza na skórze i jest wydajny nie trzeba nabierać dużo aby dokładnie umyć cale ciało. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremowy Żel pod prysznic Le Petit Marseillais o niesamowitym zapachu Malin i Piwonii stał się produktem nr 1 wśród moich ulubionych żeli. Jego ciekawa kremową konsystencja w połączeniu z obłędnym zapachem pozwala na chwileczkę zapomnienia i relaksu zarówno dla umysłu jak i skóry, staję się aksamitna i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowska123
Jako ambasadorka Le Petit Marseillais dostałam do przetestowania 3 kremowe żele tej francuskiej firmy. Zacznę od mojego najbardziej ulubionego żelu - malina-piwonia. To ten w uroczym malinowym opakowaniu. Żel ma kremową konsystencję, minusem (jak każdego tego typu żelu) jest to, że słabo się pieni. Plusem jest świetny owocowy, dotąd dla mnie niespotkany zapach malin. Do tego po umyciu skóra (nawet taka nie pierwszej młodości jak moja) jest naprawdę tak gładka, miękka i dobrze nawilżona, że nie trzeba balsamu nawilżającego. Odkąd stosuję ten żel nie sięgam po balsam do ciała (oprócz tego na cellulitis na problematyczne partie ciała) bo skóra jest idealnie nawilżona i jedwabista w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalutek
Dla mnie to też ciekawy zapach, fajne połączenie maliny i piwonii. Rzeczywiście zapach może urzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretkaw
Piwonia z maliną to cudowny zapach, który bardzo długo się utrzymuje i wywołuje u mnie przyjemme skojarzenia. Cała moja rodzina uwielbia ten produkt i z pewnością będziemy go używać długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnia kompozycja pełnego aromatów owocu maliny i charakterystyczna woń kwiatu piwonii. Letnią kompozycję, która sprawdzi się nie tylko latem, ale również zimą pozwalając nam chociaż na chwilę powrócić do słonecznych dni. Delikatna piana jaka tworzy się na naszej skórze łagodnie ją myje, pozostawiając po sobie odświeżający aromat maliny i piwonii. Efekt, to nawilżona, odżywiona i piękniejsza skóra. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena W
Bezsprzecznie żel jest rewelacyjny. Mam duże uprzedzenia do nowych, wymyślnych zapachów, ale ten żel jest wyjątkowo udany. Niezwykły zapach piwonii jest tak piękny i delikatny, że naprawdę trudno mu się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena W
Bezsprzecznie żel jest rewelacyjny. Mam duże uprzedzenia do nowych, wymyślnych zapachów, ale ten żel jest wyjątkowo udany. Niezwykły zapach piwonii jest tak piękny i delikatny, że naprawdę trudno mu się oprzeć. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt rewelacyjny. Żel ma cudowny zapach maliny zmieszany z piwonią. Podczas kąpieli masz wrażenie że jesteś otulona malinami. Żel bardzo dobrze się pieni i jest wydajny. Po kąpieli skóra jest dobrze nawilżona, delikatna i ma cudowny zapach malin. Kobieta ma wrażenie że jest otulona kocykiem utkanym z piwonii i malin. Cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AludkaF
Mój ulubieniec. Uwielbiam jego kwiatowo-owocowy zapach, który jeszcze długo po kąpieli unosi się w powietrzu i na skórze. Obłędne opakowanie, które pozytywnie nakręca, dobrze się trzyma i pięknie prezentuje. Ponadto dobry skład i czytelna etykieta. Kremowa konsystencja i kremowa piana oraz efekt nawilżenia skóry to duże atuty tego żelu. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozo12ka
Żel o zapachu maliny i piwonii to strzał w dziesiątkę. Słodkie nuty malinowe nasuwaja mi wspomnienia z dzieciństwa, dzięki czemu kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza. Żel idealnie się pieni i spłukuje, zwłaszcza jak śwpieszę sie do pracy. Skóra po kąpieli jest pachnąca i dobrze oczyszczona. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzedniczkami Piwonia i malina to żel jedyny w swoim rodzaju ten zapach???urzeka. Skóra jest dobrze oczyszczona gładka i delikatna.Żel ma kremową konsystencję dzięki temu dobrze się rozprowadza na skórze i jest wydajny. #ambasadorka LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały zapach i idealna konsystencja to wszystko czego wymagam od żelu pod prysznic. Ten od LPM sprawdza się idealnie i na pewno pozostanie ze mną na dłużej. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel pod prysznic o zapachu malina i piwonia już od dłuższego czasu gości w mojej łazience, nieziemskie połączenie zapachów umila mi każdą kąpiel. Bardzo dobrze się pieni, dobrze myje ciało a przy okazji nawilża i odżywia moją skórę, jednym słowem jest najlepszy! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmbasadorkaLPM
Naturalny, delikatny, pięknie pachnący. Rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1207
Nie ma lepszego połączenia zapachowego, Najlepszy! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie mój ulubiony żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×