Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni666 999

Mam 21 lat i zmarszczki wokół oczu - jaki krem.

Polecane posty

Gość boni666 999

Ostatnio miałam troche wiecej czasu zeby przypatrzeć sie swojemu wyglądowi. I niestety zauwazyłam ze mam rozległe zmarszczki wokół oczu. Ciągną sie od koncika łukiem w dół. Poza tym jak sie uśmiecham to na skórze pod oczami dikładnie widać tez inne zmarszczki. wygladam jakbym miała z 50 lat. Moja mama nawet takich nie ma. Jaki krem lub zabieg, ale zwłaszcza krem mógłby mi choc troche pomóc, najlepiej dla skóry wrażliwej? Dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam 27 lat ale taz mam straszne zmarszki pod oczami (to znaczy straszne wg mnie, bo ini podobno tak nie uwazaja) :) Ja uzywam Eris lirene z folacyna bodajze, wiem na pewno ze jes powyzej 30 lat, no ale uzywam. Raz na tydzien smaruje skore pod oczami mascia witaminowa A (2zł w aptece). Jak na razie sie nie pogarsza, ale wiadomo ze to powstalych zmarszczek nie usunie. Powodzenia. Jak bys znalazla jakas super kuracje czy krem to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
Kiedys miałam okazje wypróbować ten krem, ale niestety strasznie mi po nim oczy łzawiły. To był moj pierwszy i ostatni raz jesli chodzi o kremy...dlatego prosze tu o rady bo nie chce znów czegos kupic i zaraz wyrzucic... Na pewno dam znać jak znajde dos ekstra.Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna tez zastosowac
krem nic tu nie pomoze,bo to jest działanie od zewnatrz,a zmarszczki potrzebuja nawodnienie i odbudowy kolagenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkim
Hydrolat różany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzeba nawadniać organizm i kupcie sobie cynk i bierzcie go regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NANOWYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK 30ml BIELENDA Nanocząsteczki kwasu hialuronowego wnikają w skórę i pęcznieją powiększając 30-krotnie swoją objętość-natychmiast wypychają zmarszczki od wewnętrz.Efekt wygładzenia utrzymuje się przez cały dzień. Wspiera odnowę włókien kolagenowych, wzmacnia i nawilża skórę. ... więcej 36.00 zł więcej informacji na ten temat na stronie www.monimar.pl NAPRAWDE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie krem
bo ten jeszcze Ci zaszkodzi tylko Kolagen Naturalny:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak warto
sztucznie powypychac zmarszczki na jeden dzień:)hehehe a pozniej znowy,a jak zapomnisz kremu to bedziesz babcia:)bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczkaaa
botox i tylko botox wszelkie mazidła to tylko profilaktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak warto
Jaki tam botox,chcesz sie zatrówac???to przeciez trucizna,tylko Kolagen Naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka lat 40-stka
NIgdy nie uzywalam zadnych kremow przeciwzmarszczkowych, cale zycie uzywam zwyklego kremu Nivea. NIe pamietam ile razy bylam nieumalowana, a wiec sugeruje dobry podklad. Trzymam sie podobno swietnie, az za dobrze jak mi ostatnio jedna z kolezanek powiedziala. I co wazne, zmarszczki pojawiaja sie jak sie chudnie, tyje a potem chudnie. Ja cale zycie trzymam stala wage i naprawde jest niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etam
40 to jak juz mozesz sie trzymac???hehe jak 40stka ,a chwalic sie to kazdy tu moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 33 lata i kurze łapki wokół oczu od jakichs 2 lat przetestowałam mnóstwo kremów pod oczy i tanszych i droższych ale prawie żaden nie przyniósł zadawalających efektów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etam
zaraz masz okres przekwitania i jak sie sypniesz to odrazu 15l wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etam
bo kremy to bajera,najlepszy jest kolagen naturalny,a tego pewnie nie próbowałas dlatego masz kurze łapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum korygujące z kompleksem botox-like - 100ml AA Prestige Serum w wyraźny sposób koryguje widoczne linie i zmarszczki. ... więcej www.monimar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka lat 40-stka
Oczywiscie, ze zdaje sobie sprawe ,ze za kilka lat sie sypne i to z dnia na dzien. NOrmalna sprawa, ale chcialam WAm uswiadomic, ze naprawde kremy nie maja znaczenia. Tak jak ktos powyzej napisal stylzycia, stres, predyspozycje genetyczne to ma znaczenie. Dodam i mocno sie tego trzymam, ze stala waga tez ma znaczenie. I nie chwale sie, powiem,ze nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze wygladam dosc mlodo. Jest to mile , gdy uslyszysz taki komplement z ust mlodszej kolezanki, ktorej o maly wlos mozna nie poznac. Ludzie sie zmieniaja i starzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyybbbbnnnjkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jesli
pare lat temu czesto tylam i chudlam, to mi sie odbije na przyszlosc? mama mi poradzila ze jak jestem mloda(23) to wszytsko mi sie wchlonie - w sumie ma racje teraz juz czesc "Znikla" no ale co potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj Autorko
przede wszystkim nawilżaj to pomoże skóre zregenerować nawilżający krem pod oczy, dużo wody do pica, dużo świeżego powietrza, sen i zdrowe odżywianie powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauducha
Dlaczego ten kolagen naturalny jest tak cholernie drogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka
Z tą stałą wagą to się zgadzam. Bo takie tycie i chudnięcie strasznie rozciąga i osłabia skórę, także na twarzy. Ważne jest by pic dużo wody, zieloną herbatę. Jeśc kolorowe owoce i warzywa oraz brac suplementy na skórę włosy i paznokcie. W ten sposób wzmacniamy skórę od wenątrz ma przez to lepszy koloryt i jest jędrniejsza. Witaminy i mikroelemnty w pewnym stopniu zapobiegaja też powstawaniu rozstępów. Dobrze pomyślec o zdrowym odżywianiu i suplemantach gdy ma się 20 lat niż potem biadolic gdy skóra koło trzydziechy zaczyna się nagle "sypac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy jest
Kolagen naturalny,na prózno trcicie pieniadze na kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy jest
Tak tylko ,że żadne kremy nie pomagaja de facto,sa po to by je stosowac i kupowac ,a nie żeby pomagały,wiesz ile jest róznych kremów dziś???a problem nawet sie nie zmieniejsza:)to bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bajer bo trudno zeby krem za 20 zł usuwal zmarszczki. Trzeba troszke wydac zeby kre byl dobry. Owszem na glebokie zmarszczki to juz botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy jest
Kolagen naturalny,oj i nie za 20zł te za 200zł tez nie pomogaja:)a tak botoź nastepna trucizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×