Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwowlosa

Mam 22 lata i siwe włosy!! pomocy!!

Polecane posty

Gość siwowlosa

oczywiscie nie jestem jeszcze calkiem siwa, ale widze juz wiele srebrnych nitek we wlosach! Czy jest jakis sposob, by temu zaradzic????? Od czego to moze byc? Nie mam az takiego stresu w zyciu, zebym miala zaraz osiwiec!!! Moze jakis brak witamin??? Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie to samo, i też mam 22 lata, zaczęłam zapuszczać naturalny kol. włosów i się załamałam :( To chyba od stresów, przynajmniej u mnie, bo o włosy dbam nadzwyczajnie i wciąż łykam jakieś witaminy, nie sądzę żeby można było temu jakoś zaradzić, napewno mniej sięstresować, ale to dzisiaj trudne... Noi witaminy łykać, moze będą jakoś to późniać, i oczywiście zdrowa dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
chyba taka nasza uroda, w wieku 22 lat miałam już kilka siwych włosów (pierwszy pojawił się gdy miałam jakieś 14 lat), teraz -29 - jest ich już naprawde sporo; ale pocieszam się tym że przynajmniej siwe włosy nie kojarzą mi się ze starzeniem, gorzej gdy wchodzi się w jakiś kryzys wieku średniego i dodatkowo odkrywa pierwsze siwe włosy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowlosa
No ja tez dopiero co przestalam farbowac i chcialam miec swoje, naturalne, a tu dupa! Ja nie chce byc siwa :( Nie chce sie tez farbowac... Moze jest jakis inny sposob? chcialabym sie mniej stresowac, ale to chyba nie jest mozliwe, jak sie pracuje, uczy itd. Pewnie to genetyczne, bo moja mama tez szybko osiwiala... Ale moze jednak jest jakas nadzieja, dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaa mam ten sam problem
mam 30 lat i mnóstwo siwych włosów. z natury jestem szatynką więc mocno widac odrosty. Mam juz dość farbowania ( mam cienkie wlosy i to dodatkowow je osłabia)ale to jedyny sposób na pozbycie sie siwizny. niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze nie jestem sama z tym problemem . ja również mam siwe włosy i to od 14 roku zycia (moja mama miała18 gdy dostała siwe włosy) niestey najgorsze w tym wszystkim jest to ze co miesiąc musze farbowac włosy i od tego mam strasznie zniszczone ( uzywam szamponu koloryzującego palett- moze mogłybyscie polecic mi jakis inny szampon koloryzujący do włosów) nieraz denerwuje mnie to gdy ktos z moich znajomych gdy zobaczy u mnie siwego włosa odrazu mi sie pyta wiesz ze masz siwe włosy - wkurzajace jakby nie mógł sam dla siebie dego zostawić niedawno szperajac po internecie znalazłam stronke gdzie były opisane rózne maseczki do włosów do twarzy do zrobienia w domu i wiecie co znalazłam MASECZKE ODSIWIAJACA i potrzebny jest do niej olej kokosowy chciałam to wyprubowac ale niestety nie wiem gdzie ten olej dostać jak byłam w markecie szukałam pośród olejów ale nie było takiego moze wy wiecie gdzie to kupić bo chyba nie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ostatnio znalazlam siwy wlos :O no ale ja jestem starsza bo mam juz prawie 23 lata :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenti jaki preparat bo nic nie wiem zeby cos takiego było moze orientujesz sie ile kosztuje i jak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jutro pojde do drogerii i zobacze co to za cudo i ile kosztuje . przyznam sie ze kiedys słyszałam o tym ze jest cos co odsiwia włosy i poszłam do dermatologa to powiedział mi ze nie ma na to rady i ze zostaje mi tylko farbowanie ( niestey te farbowanie ma sowje złe strony bo włosy mi strasznie wypadaja i rozdwajaja mi sie koncówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowlosa
daria20 - mozesz wkleic opis tej "mikstury" z olejkiem kokosowym? Czy olejek miesza sie z czyms? W jaki sposob sie go naklada? Osobiscie wole naturalne metody, bo taki preparat odsiwiajacy pewnie jest strasznie chemiczny. Co do szamponow Palette, to nie polecam! Strasznie niszcza wlosy, gorzej niz farba. Wiem, bo sama uzywalam, poza tym takie kraza opinie. Jest to najgorszy szampon na rynku. Polecam za to L'oreala albo Wella z woskiem pszczelim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwowłosa ja tez nie jestem zabardzo za takimi chemicznymi wynalazkami ale jutro pojde sie tylko zorientowac co i jak wygląda a ta mikstura nie jest trudna : ciepły olej dokładnie wetrzyj w skóre i rozprowadź na włosach. zmyj po godzinie . tylko to było tam napisane jak znajdziesz gdzies ten olej to napisz gdzie kupiłas i za ile troszke sie boje tez tego wypróbowac bo mi strasznie przetłuszczają sie włosy wiec nie wiem czy ten olej im jeszcze bardziej nie zaszkodzi na ale cóz a powiedz mi czy L\'oreal i wella to mają szampony koloryzujące czy tylko farby bo ja koloryzjuje włosy co miesiąc i boje sie ze farba zniszczy mi włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też dziwne gdzieniegdzie u nasady na czole widać siwe :O a mam 17 lat :D ale tam.. pieprzę.. to chyba od farbowania mi wyszło. Ale będę henną płukać to nabiorą blasku i siwe przejdzie :) ( z reszta naturalny mam taki.. szaro-brąz więc.. :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
Dziewczyny- to jest uwarunkowane genetycznie:0 jesli sie nie stresujecie i doibrze odżywiacie to jest to naturalne:) Wiele osób tak ma. Mam znajomego, 25lat, który tak ze tak ma- i jest mu baaaaaaaaaaaardzo do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynom ktore
maja naturalnie ciemne wlosy moze pomoc czarna rzepa, ale ostrzegam, ze "zabawa" z nia jest pracochlonna i nie nalezy do przyjemnych. Przepis jest banalny - bierze sie czarna rzepe, sciera na papke i naklada na wlosy. Nie uzywam bo jestem blondynka, ale moja przyjaciolka trzyma na wlosach pod recznikiem godzine a czasem dluzej. A teraz mniej przyjemne rzeczy - ucierana rzepa ma strasznie gryzacy zapach, lzawia oczy. Uciera sie ponoc dosc ciezko, kumpela probowala w jakims mikserze rozdrabniac to potem nie nadawal sie do uzytku bo tak przeszedl zapaszkiem. Na glowie ponoc piecze ale to dobrze. Wlosy sa po tym bardzo mocne i musze przyznac ze ladne, z tego co wiem, rzepa barwo je na czarno a jak sie dlugo stosuje to odrastaja ciemne. Inna sprawa, ze to pomoze dziewczynom ktorym wlosy siwieja z braku mineralow, stresu itp. Na te, ktore maja wczesne siwienie w genach, smiem watpic, choc przyjaciolka opowiadala mi kiedys, ze gdy kupowala na targu rzepe podszedl kupic tez jakis starszy pan, ktory cieszyl sie ze mu odrastaja ciemne wlosy. Ponoc byl juz szpakowaty a zaczal uzywac bo mu szybko wypadaly. Nie wiem czy to prawda, ale ona nabrala wtedy nowej ochoty na kuracje (miala momenty zalamania). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
te włosy masz siwe od nasady, na całej długości czy od połowy aż do końcówki? bo często skutkiem nadmiernej stylizacji- tzn, tapirowania, używania wałków na rzepy może zdzierać się warstwa korowa włosa w której jest pigment i włos robi się siwy- ale wtedy od nasady jest normalnej barwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
Ja stosuję Silver Stop przeciw siwieniu włosów, pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwulka 19
a ja czytalam ze jedzenie sezamu przywraca naturalny kolor włosów przeczytałam o tym w siążce "Odnowa na talerzu" Biożeny Żak-Cyran . nie wiem ile w tym prawdy ale na jednych sezamkach też pisało podobnie z tym że nie bylo to tak optymistyczane tzn. że sezam tylko opóźnia siwienie a nie przywraca kolor z tym ze to było na sezamkach z czarnego sezamu. czytalam też na stronie jakiegoś sklepu internetowego o czarnym sezamie też ze jest poloecany przy siwieniu zeby go parzyć i picchyba przez 4 tyg ale juz nie moge tej strony znaleźć szukałam w sklepie ze zdrową żywniościa tego czarnego sezamu i nigdzie nie ma tylko co najwyzej niełuskany a czarnego nigdzie nie ma:( narazie jem biały i pije olej sezamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezju współczuje wam bo ajk teraz macie siwe włosy to co bedzie za 20 lat? moze to genetycznie ejst uwarónkowane? zapytajcie rodziców...bo moja babcia ma 75 lat i dopiero w tym roku pojawiły sie jej siwe włosy wczesniej nic..ale ona nigdy niefarbowała nierozjasniała ani nic z tych rzecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzenka423
A ja mam 23 lata a pierwsze siwe włosy pojawiły się już w podstawówce w wieku 12 lat:( Początkowo pojedyncze niteczki wyrywałam i przez to osłabiłam reszte włosów, później zmądrzałam. Teraz mam ich coraz więcej szcególnie przyuszach i na czybku głowy a do tego robią mi się zakola:( też jest to cecha genetyczna:( Ponadto niektórzy się ze mnie śmieją, że mam już siwe włosy:( A i jeszcze coś faceci ładniej wyglądają z takimi włosami, poważniej a my dziewczyny mamy przerąbane. Tak przynajmniej ja sądze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrula
Dziewczyny kocham Was!!! Widze że, nie jestem sama!!! Dziei ci Boże!!!NIedawno moja kumpela znalazła u mnie kilka siwych wosów. Pomysłałąm ze to może przejściowe ale myliłam sie..... ich było coraz więcej!!!! Zacynaja mi siwieć od nasady głowy i coraz dalej i dalej......Chyba nie mam innego wyjścia jak je pofarbować.....Trzeba z tym zyć czy może któraś z was zna jakiś magiczny sposób na zatrzymannie tego przykrego procesu starzenia sie :P:P:P Piszcie....POzdrawiam Wszystkie moje klubowiczki SIWOWŁOSE! NIe jesteśmy same!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
A ja się urodziłam z dwoma siwymi włosami i teraz mam 28 lat i tem mam ich mnóstwo...przekichane tylko farbowanie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieTakiAzLysy-
zapraszam do dyskusji na www.lysienieinfo.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
silverstop? szampon? jak go stosowac i gdzie mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosujcie balejaz
pasemka optycznie ukryją siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Zgadzam sie co do pasemek ja zaczelam tez siwiec majac okolo 20 lat,zaczelam wtedy robic pasemka.Teraz jestem po 40-tce i obecnie tez mam pasemka,bo niestety siwych wlosow mam bardzo,bardzo duzo-taki nasz urok niestety faceci to chociaz wygladaja bardziej sexownie jak sa szpakowaci a nam siwe wlosy dodaja lat,ale to jest moje zdanie.Pozdrawiam wszystkie siwaczki nie przejmujcie sie az tym tak bardzo zdrowie jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannnnnaaa
Mam 14 lat i widze nitki siwych włosów nie na całej głowie ale jest ich bardzo dużo nie mam takich dużych zmartwień i nie wiem czym to może być spowodowane ! Jak idę do fryzjera too fryzjerce oczy sie robią jak 5 zł ehe jak to widzi ... POmoocyy !! pLLlIss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugienia 33
jest jedno wyjaśnienie... pigułki hormonalne antykoncepcyjne I to nie zażywane przez posiadaczke w młodym wieku siwych włosków ale przez JEJ MATKĘ. Dzisiaj po latch dopiero wychodza efekty zmian hormonalnych u kobiet, ktore zmieniały poziom hormonów niezgodnie z naturalnym poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×