Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karawan

Mam 24 lata i coraz więcej siwych włosów...!!

Polecane posty

Gość karawan

To straszne, nie chcę osiwieć:O Na razie wyrywam, ale jest och coraz więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może być
utrata pigmentu (nic strasznego;) Idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to niestety nie ma rady
ja mam 30 lat zaczelam siwiec w wieku 20 lat i mam juz sporo siwych wlosow jakbym je zaczerla wyrywac to chyba bylabym juz lysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee
Oj, bez paniki, ja pierwszego siwego włosa znalazłam u siebie w wieku 15 lat. Teraz mam 25 i nie jest tak źle. od czasu do czasu zafarbuję sobie włosy szamponem koloryzującym - powiedzmy raz na 2-3 m-ce. Naprawdę nic strasznego. I nie wyrywaj ich!!! Ponoć na miejsce jednego wyrwanego siwego włosa wyrastają dwa nowe. Coś w tym jest. Buziaczki i głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwa
ja tez mam siwe włosy a jestem jeszcze młodsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrde
a ja sie załamałam, jak zobaczyłam 1 siwy włos, a mam 29 lat.. :) ale tez faerbuję, więc jakoś dam rae tylko jakoś mi dziwnie, bo tata ma 55 lat i kilka siwych włosów, a ja... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
klania sie genetyka + DNA naszych przodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czy ktos ma jakies glebokie
przemyslenia??? i obserwacje??? ja podejrzewam ze siwienie moze miec zwiazek z zaburzeniami kregoslupa, szczegolnie szyjnego( a kregoslup- od stressu ) polecam cwieczenia, masaze, chiropraktyke,joge itp cos na pewno z dieta... obserwuje jedna znajoma.... ma 38 lat, szope wlosow- ani jednego SIWEGO! nie jest jakas zla osoba, ale ma nerwice, reaguje dziecinnie, jednoczesnie olewaczka, pali ogromne ilosci papierosow od 15 roku zycia!! jest wegetarianka.. generalnie jestem zazdrosna bo ja sie robie zielona na twarzy po jednej imprezie a wlosy tez cos nie teges (i siwe wychodza tez!!!) a jestem sporo mlodsza! no prosze o jakies inspiracje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czy ktos ma jakies glebokie
geny nie! bo jej rodzenstwo nie pasuje do niej ( ojciec i rodzenstwo swie ) a tez podobna jest ona fizycznie do ojca wiec geny chyba nie wiec co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×