Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawoszka1986

Mam 3tys.zł. Gdzie można za to zrobić coś porządnego z zębami w Gdańsku?

Polecane posty

Gość Kawoszka1986

Jak w temacie. Mam przeznaczone na zęby 3 tys. złotych. Więcej nie dam rady zaoszczędzić. Szukam dobrego dentysty w Gdańsku, fajnie byłoby, żeby przy tym był w miare tani, znacie kogoś takiego? Moje zęby sa w strasznym stanie, jeżeli chodzi o wygląd. Trzy z nich są ciemne po leczeniu kanałowym, na dole sa odbudowane ale już to wyraźnie widać... Niedługo wychodzę za mąż i chciałabym ładnie wyglądać. Zresztą ogólnie mi to przeszkadza, ślub tylko przyspiesza sprawę:). Nie wiem jeszcze, czy zdecydować się na koronki, licówki, mam straszny mętlik w głowie... może ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banglam
W ogóle wybij sobie z głowy coś takiego. Żadnego taniego partactwa. Lepiej zrób połowę zębów drogo i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawoszka1986
Kurcze, ale jak to będzie wyglądało - powiedzmy, że zrobię tylko górę, dajmy na to 5 koronek - różnica będzie się strasznie rzucała w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Ło matko, niedługo wychodzisz za mąż, a masz takie połamane zęby... jak stara baba z wioski, która nie myje nigdy... :O I co z nimi robiłaś? Narkotyki? Bulimia? Lenistwo w myciu... :o Boże, Boże :O Tyle pieniędzy, ło matko :O Skandal, przyznam, że nie słyszałam o takim przypadku :O Przecież to nawet dentysta się zdziwi i zaszokuje :o A co mąż na to :O Nie zauważył? :O Boże!!! :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banglam
Nie wiem jak to bedzie wygladac ale tanio to kiepsko, dobry dentysta musi brac wiecej niz tanio bo musi sie przylozyc, zazwyczaj tez ma pielegniarke ktora musi oplacic. No ale to od ciebie zalezy ja robilem zeby ponad 10 lat temu drogo i do dzisiaj nie mam problemow a robilem dwa lata temu tanio i musialem powatarzac zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawoszka1986
Hehe, nie będę nawet komentować tej wypowiedzi, ani się tłumaczyć. Tak czasem bywa i już. Może ktoś na tym forum zna jednak jakiegoś dentystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banglam
No to pierwszy lepszy. Wez sobie Panorame firm i dzwon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawoszka1986
Do Banglam - masz pewnie rację, ale z drugiej strony ceny w Gdańsku mnie trochę przerażają... podobno najbardziej estetyczna korona, czyli cyrkoniowa, kosztuje średnio 1000zł, co daje mi niestety tylko 3 zęby:). A wolałabym jednak zrobić za te - jak dla mnie nie małe pieniądze - zrobić coś więcej. Generalnie jestem ze Starogardu, ale jestem już trochę zmęczona dentystami stąd. Trzy lata temu wydałam ponad 2tys. i myślałam, że efekt będzie trochę trwalszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktos napisal wczesniej lepiej zrobic tylko kilka zebow u dobrego denta ( te w najgorszym stanie) a ewentualnie pozniej zaczac znow odkladac i zrobic reszte. Za 3 tysiace zl to mysle ze conajwyzej zrobisz ze 2 albo 3 zeby ale to tylko moja prywatna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banglam
Ale korony nie zrobisz i tak taniej bo to jest trudniejsza robota a poza tym jak zrobisz tanio to znowu na krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoruak
Jeśli ktoś szuka w Gdańsku dobrego dentysty to radze poszukać kliniki Cadent, najlepsi fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tani i dobry dentysta jest na słowackiego http://www.fan-dent.pl/ cennik masz na stronie - ceny są spoko, nie zwalają z nóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszczędzaj na zdrowiu, tanie usługi dentystyczne nie są dobre. Koronki są zbyt inwazyjne, kompetentny dentysta najpierw za proponuje ci licowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę, że licówki byłby lepsze. Ich http://www.j-dent.com.pl/ oferta może cię zainteresować. Nie mają zbyt wygórowanych cen, a są sprawdzeni - jak tylko pojawia się u mnie jakiś problem z zębami to tam ląduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten sam problem, stan moich zębów był opłakany. W końcu zdecydowałam się coś z tym zrobić i założyłam licówki. Teraz mogę swobodnie się uśmiechać. Zęby są tak fajnie zrobione, że wyglądają jak naturalne. Pani doktor dobrała odcień odrobinę jaśniejszy niż miałam przez co jestem zadowolona z efektu. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam Ci dr Beatę Lidke, która jest cudotwórcą http://beatalidke.eu/ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaki
zerknij na nawrockiclinic.pl, tam mają cennik. nie wiem dokładnie, ile by Cię to wyniosło, ale tam możesz na raty zrobić zęby, nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna58
Potwierdzam - u doktora Nawrockiego zrobią Ci zęby dobrze i w rozsądnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się obawiam ,że ci może nie wystarczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tys na poprawienie wyglądu zebów które są w opłakanym stanie... nie ma chyba szans. Bo wg mnie na leczenie tyle sie wyda. A tu by się przydały licówki np jak zeby ściemniałe , nie wiadomo czy nie jakiś implant ... ciezka sprawa. w kazdym razie same licówki żeby poprawić wygląd - gorąco polecam. Ja wprawdzie zębow w opłakanym stanie nie miałam ale też jedynka plombowana, ubite dwa zeby na dole- niby lekko ale widocznie i niezbyt równe, a po zrobieniu licówek - bardzo naturalny a ładny wygląd - czuje się o niebo lepiej i zdecydowanie szerzej uśmiecham. W Gdańsku robiłam, w porządnej klinice bo wg mnie na tym naprawdę nie ma co oszczędzać https://www.perfect-smile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Niestety mi w Gdańsku nikt nie pomógł....dopiero trafiłam do Pracowni Pięknego Uśmiechu w Borowie i w końcu mogę normalnie funkcjonować. Nabrałam pewności siebie i uśmiech nie znika z mojej twarzy a wszystko dzięki nakładce snap on smile, którą mi doradzona i to bez szlifowania zębów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×