Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włosnaPaszce

MAM DŁUGIE I BARDZO CIENKIE WŁOSY, CO Z NIMI ZROBIC? HELP

Polecane posty

Gość włosnaPaszce

są dośc długie, brakuje 10 cm do pasa, masakrycznie cienkie, po umuciu są ok, ale poźniej jak pióra . Jasny blond, WYCIENIOWAĆ JE? tylko jak? żeby były dalej długie ale wydawały się gęstsze? BO jak na całej dł. wycieniuje to mi nic na końcówkach nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i niech so powiedziała
zetnij te pióra...i po co ci takie długie? myślisz że ładnie wyglądasz z tymi długimi rzadkimi włosami?...przecież to ochydnie wygl ada..a kitka z takich włosów wygląda jak mysi ogon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas pójśc do dobrego fryzjera, dobre cięcie zwiększy objętośc ale nie sądzę, żebyś zachowała taką długość...to nawet nie pasuje przy bardzo cienkich włosach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!!!zetnij i wystopniuj,żeby wyglądały na gęstrze i lekkie!jest zabieg polegający na "odbiciu włosów od skóry"dzięki temu włosy są puszyste.(musisz pytać i dobrego fryzjera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cieniowania,moim zdaniem jaśniejsze i ciemniejsze pasma blondu(od gołebiego,bądż platyny,miodowy,i np ciemny blond)do jasnego brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosnaPaszce
Nie chcę ścinać na pewno, bo każdy mi to od radza, podobno mam ładne włosy. Nie wyglądają tak tragicznie, bo myję codziennie, dlatego mało kto zauważa, że są cienkie, dopiero jak złapie się w ręke. DO tego mam dużą dość głowę i jestem niska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiitooooościiiii
"co do cieniowania,moim zdaniem jaśniejsze i ciemniejsze pasma blondu(od gołebiego,bądż platyny,miodowy,i np ciemny blond)do jasnego brązu" to jest cieniowanie, twoim zdaniem? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie włosy jak Ty i fryzjerka powiedziała mi, że niestety się nie nadają na zapuszczanie. Miałam z nimi masę problemów, bo zbijały się w strąki i wyglądały średnio. Teraz mam obcięte na "boba" i czuję się z tym lepiej i nawet włosy są w lepszej kondycji. Idź do fryzjera, nich Ci coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosnaPaszce
no tak, nie chodzi mi o balejaż, tylko wycieniowanie, wystopniowanie włosów na warstwy:P wiecie co? A MOŻE WYCIENIUJĘ JE PRZY KONCACH TAK DELIKATNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestes niska to takie długie włosy tylko Cie jeszcze zmniejszają, ja mam 178cm to sobie mogłam pozwolić na długie włosy,ale i tak musze sie pilnować zeby nie przesadzić,bo wtedy się wygląda śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,ty przeciez nie chcesz scinac wlosow,przeciez to widac,piszesz ze chcesz obciac a potem ze ci mowia ze masz ladne i nie chcesz,i ze tylko koncowki,kochan koncowki nic nie pomoga,ja tez takie wlosy mialam,scielam ,i jest ok,ja nie rozumiem dziewczyn ktore sie upieraja ze dlugie wlosy ladne sa,skroc,ladnie wycieniuj,zobacysz ze lepiej bedzie,ale koncowki?dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze chcesz obciac ale zeby yly dlugie....jesli wlosy sa cienkie to nieciekawie wyglada,a zwlaszcza takie dlugie jak piszesz ze masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze to nie obcinaj skoro dlugi sa sliczne,masz dlugie a piszesz ze chcesz obciac ale potem ze dlugie takie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalnaa
moze zapodaj jakies zdjecie twoich wlosow? Skoro ludzie mowia, ze masz ladne wlosy, to pewnie przesadzasz z ta ich 'rzadkoscia'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sa takie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosnaPaszce
ale cienkie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruramloda
mi sie nie podobaja...cienkie sa mialam kiedys takie długie ale gestrze i sciełam bo ...jak włosy nie sa bardzi geste to bez sensu wygladaja długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię pamiętam :P pisałaś już tu kiedyś :) Dałaś linka do swojego photobloga i pytałaś co zrobić ze swoimi włosami :D kurcze a to było chyba z 4 mies. temu- dalej nic z nimi nie zrobiłaś ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ze długie włosy
akracają osobę. znam dziewczynę. ma 156 cm i dłuuugie włosy niemal za pas. są piękne gęste, ale ona wydaje sie jeszcze niższa przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nie tylko cienkie, ale niestety rzadkie. Chciałam je zapuścić, ale wyglądało to nieciekawie. Dopiero jak zrobiłam sobie kilkumiesięczną kurację biotebalem, to w końcu moje włosy zaczęły jakoś wyglądać, bo stały się znacznie bardziej gęste i teraz mogę kombinować jakieś fryzurki. A wcześniej to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to przyda ci się profesjonalne cięcie, które uniesie ci włosy u nasady i nie będą takie oklapnięte. Na pewno też kosmetyki na zwiększenie objętości. Na moje cienkie włosy dobrze działa odżywka z Welli (System Professional), którą kupiłam kilka dni temu w Akademii Perfect Hair po wizycie. Użyłam jej dwa razy i czuję różnicę w dotyku i w objętości. Może nie jest to jeszcze objętość o której marzę, ale cięcie i ta odżywka bardzo mi i tak pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ten problem... Grunt to dobry fryzjer, który dobierze ci fryzurę i koloryzację. Ja od swojego ślubu chodzę do pani Kasi w In Harmony, bo tylko ona potrafiła zrobić mi fryzurę na miarę moich marzeń. Strzyżenie u niej to też sama przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×