Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem juz co robic

Mam jednoczesnie strasznie suchą i strasznie tłusta skórę.

Polecane posty

Gość nie wiem juz co robic

JAk posmaruję sobie kremem, to przez ok. godz jest ok, ale potem znów czuję ze jest bardzo ściągnięta mimo, iz mam na twarzy centymetrowa warstwę tłuszczu. Dodatkowo jet podrażniona i zaczerwienieona. Nie wiem co robic. Jaki krem mi pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co robic
prosze o jakąs rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego kremu teraz używasz? i jaką cene jesteś w stanie zapłacić za coś co mogłoby ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co robic
uzywam teraz Iwostin do cery tradzikowej jestem w stanie wydac do 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstaw to natychmiast i kup krem do każdego typu cery albo lepiej - do wrażliwej i suchej. Zaklociłaś równowagę skóry i dlatego tak się zachowuje. Cere zmywaj mleczkiem lub tonikiem. Zrezygnuj z makijazu na jakiś czas. Żadnych peelingów czy maseczek. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2161 http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3768 http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co robic
No ale ten co mam Iwostinu na noc jest do cery wrazliwej! On nie jest matujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co robic
wczoraj na noc posmarowalam buzię zwykłym z iwostinu do cerywrazliwej i suchej i tez mialam dzisiaj podrazniona wysuszona i tlustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... możesz uzywac go dalej i nadal miec problem ... Napisałaś ,że krem przeciwtrądzikowy i co z tego ,ze jest też do wrażliwej? Co z tego ,że nie matuje? Kremy przecitradzikowe są bardzo silne a szczegolnie ich dzialanie widać na suchych i właśnie wrażliwych cerach. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj odpocząc skórze w nocy. A początki niestety ale bedą nielatwe. Skóra potrzebuje czasu aby wrócić do normy. Możesz przeciez sie zwrócić do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co robic
a moze to łojotokowe zapalenie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuuuuuuuuu
Nie masz jednocześnie tłustej skóry.to jest reakcja obronna skóry suchej. Test.Umyj twarz mydłem spłucz wodą.wytrzyj recznikiem.Skóra będzie napięta i nieprzyjemna.Pojakims czasie zacznie się świecić i będzie tłusta-choć nadal napięta.WYNIK-MASZ SUCHĄ SKÓRE która się broni. skoro używasz kremu przeciwtrądzikowego to znaczy ze masz wypryski.A to też znaczy że twoja skóra jest sucha i WRAŻLIWA(to częste zestawianie) RADA: Odstaw krem przeciwtrądzikowy bo wysuszy ja jeszcze bardziej. Prawdopodobnie to nie jest trądzik tylko zaburzenia równowagi skóry , nawilżenia. Skórę należy nawilżać i natłuszczać. Z tańszych kremów polecam Masło kakaowe Ziaja ok. 4 zł z droższych HYDRAZEN LUB HYDRATIVE z Lancoma na pojedtncze wypryski no cóż(choć wysuszająca) pasta cynkowa a na nią tłusty krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co robic
ok dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiuyttr
wiesz ja jednak myślę, że masz skóre tłustą lub mieszaną podrażnina stosowaniem kremu przeciwtradzikowego, to częsta reakcja skóry tłustej, przynajmniej u mnie .Ja bym polecała krem AVENE, do skóry nadwrażliwej, dobra też jest ich maseczka nawilżająco kojąca, niestety te kosmetyki nie są najtańsze, krem ok. 60 zł, maseczka trochę mniej, ja bardziej polecam krem. Z tańszych sposobów to może okłady z rumianka i dobry krem nawilżający do skóry wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiuyttr
Ja mam na Którys krem z Iwostinu uczulenie, może i ty tez masz stad ta reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka prawdziwa
I ja też mam podobnie, ale niestety skasowano mój wątek na ten temat- dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja MAM TO SAMO
Na dzien uzywam kremu matujacego pod podklad Garnier A na noc smarorwalam sie kremem Nivea lub Bambino dla dzieci. Powiem Ci jedno natluszczajace kremy dla dzieci to cudo! Bez zadnych sztycznych skladnikow same najlepsze rzeczy. Mi po tych kremach dla dzieciakow zeszly wszystkie podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Mój problem jest prawie identyczny. Najlepsze wyjście to stosowanie na noc kremu nawilżającego, najlepszy, jest wprost doskonały to Aqua Stop, niestety strasznie trudno go dostać, mieszkam w sporym mieście, a jest tylko jedna apteka w której można go dostać nie wiem dlaczego, kosztuje 13 zł. Jest rewelacyjny, ma konsystencję smalcu, bardzo tłusty, w sam raz na noc, gwarantuję Ci, że jak położysz się spać z taką otoczką na twarzy rano obudzisz się z jedwabiście gładką i miękką, dobre w nim jest to, że nie spowodował wysypu trądziku. Chwilowo mi się skńczył i na noc stosuję Bamibino, albo Nivea też są bardzo dobre. Stosujesz podkład??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka prawdziwa
Ja stosuję podkład (Stay true Clinique). Na dzień Iwostin nawilżający, na noc Acne Derm a na to Iwostin po godzinie. Czasami Neutrogenę zimową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×