Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam już dość tych hemoroidów!!!

Polecane posty

Gość gość

Ja się wykończe!!! Byłam 2 razy u proktologa i dostałam maści robione i czopki. Teraz stosuje maść i ona nie daje absolutnie żadnych rezultatów, jest chyba nawet gorzej bo mnie szczypie i swędzi wszystko masakrycznie. Do tego również mam infekcje intymną i za kilka dni ide do gina. Czy moge lekarce o tym powiedzieć? Ja już dzisiaj sie po prostu popłakałam z bezradnosci i bezsilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hemoroidy mozesz operowac,to ze masz infekcje w %¤#"?? po to idziesz zeby sie wyleczyc.ja nie wiem ze ty nie kupisz jakieks dobrej masci do d//)(0)(/pska .Masc Posterisan jest w aptece kup i smaruj .staraj sie zakladac cieple gacie ,nie wysiadywac na zimnych lawkach /kamieniach .bierz jakies krople na zatwardzenie (nie mozesz sie wysilac przy s)(r)(a)(niu jak masz hemoROJ dy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Procto Hemolan nic to g****o nie dało jesscze tylko swędziało! Ja się wykończe nie wiem co robic, isc jeszcze raz do lekarza i umówić sie na taki specjalny zabieg? Operacyjnie sie nie da u mnie leczyc mam 2 stopien tego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonie jutro do lekarza, może umówi mnie na zabieg. Zobaczymy, bo ja z siebir już po prostu wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może męczyl ktoś się z tą przypadłościa i coś doradzi? Czy to w ogole da sie definitywnie wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałem od lekarza Proctolact. poczytajcie sobie o tym leku - bakterie, które leczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogły proktis-m i proktolact-m taki zestaw dostalem od lekarza i teraz jak czuję, że coś się dzieje to znowu to zapodaje i odpukac jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×