Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

Gość zdiagnozowana

dostałam b. zły wynik mammografii, pielęgniarki patrzyły na mnie jakbym już za chwilę miala zejść.. neostrada nie działa mi od 3 tyg. nie ma nadziei na naprawę, ciągle zle "warunki atmosferyczne", a w okolicy gdzie mieszkam, nie ma możliwości innego połączenia, nie ma kablówki, nie ma nic, choć to Warszawa.. chodzi mi o informacje - wszelkie - nt kiedyś czytałam różne porady, kiedyś kiedy jeszcze mnie to nie dotyczyło teraz usiadłam w mc donaldzie, gdzie mam dostęp do neta pózniej zajrzę w pracy, mogę na krótko.. bardzo was proszę, piszcie co możecie każda rada bezcenna prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
może nieodpowiednia pora szukam, był topik, w którym dzieczyna podawała naturalne metody muszę szukać do lekarza mam termin dopiero za 2 tyg. i tak najszybszy z mozliwych a czas podobno jest tu b wazny 95% złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie nie marwt się za
zapas. Mammografia nie świdczy jescze o niczym. Moja teściowa też miała brzydki obraz guza, wyglądało to bardzo źle. Biopsja jednak wyszła dobrze, ale zdecydowano się usunąc guzy. Po usunięciu i badaniu okaząło się że obraz nie pokrywał się z rzeczywistością bo były to tylko zmiany mastopatyczne, nic nowotworowego. Więc czekaj na wizytę, niech zrobia biopsję i wtedy dowiesz sie co i jak. Na razie staraj sie uspokoic i nie czytaj zbyt wiele bo sie zdenerwujesz niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
dzięki, chce sie jakos przygotowac, ale tez wspomoc organizm, jesli to mozliwe, juz nawet postanowilam sie sprężyć i pozalatwiac sprawy spadkowe, po mamie... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
myślisz, ze wynik prawie najgorszy z możliwych może być błędny? bradzo bym chciała ale wczoraj byłam na usg i jakby potwierzdiło mammografię mam 5 w skali BISARD(?) nie mam wyniku przed sobą, ale tak to chyba się nazywa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
myślałam, że zdrow się odzywiam, ze zdrowo zyje i nic mi nie grozi.. w mojej rodzinie nie było raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
czytam o tych terapiach, gersona, innych..? ale kiepsko z laptopem na kolanch w huczącym markecie kiedyś czytałam o jakims preparacie, chyba jakiegos inzyniera, jakis prosty srodek stosowany zresztą przeciw wirusom i innym zrazazom, (chyba tez przeciw rakowi?) na wojnach, tych wspólczesnych.. teraz nie mogę znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
U mnie na mammografii i usg wyszlo skupisko mikrozwapnien BIRADS 4. Bylo duze ryzyko zlosliwosci. Tez bardzo sie balam. Dlugo czekalam na biopsje mammotomiczna. Zmiana miala 5mm i okazala sie lagodna. Tez tobie tego zycze. Dbaj o siebie. Wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
u mnie jest 15 mm :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
ciagle chce mi sie ryczec łzy same lacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Ja pije siemie lniane mielone i olej lniany. Poczytaj o diecie dr.Budwig opartej na oleju lnianym. Pij nagietek i wejdz na forum onkologiczne dum spiro spero. Mi bardzo pomoglo. Nie zalamuj sie, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
dzięki siemię lniane pilam, dobrze ze mi przypomnialas, dieta dr budwig to olej lniany z twarogiem chudym, tak? brak netu to masakra kupię zaraz nagietek, chyba pokrzywa, skrzyp tez ok, prwda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Nie wiem jak inne ziola, ale nagietek kazal mi pic moj onkolog. Mojej siostry kolezanka mieszka w Niemczech. Miala nowotwor piersi i po operacji w szpitalu miala podawana wlasnie ta paste z twarozkiem. Kontynuluje ta diete od roku. Na razie rak sie nie rozwija dalej. Tam ponoc dieta dr. Budwig to juz standard stosowany przez onkologow. Ale przede wszystkim usuniecie guza lub zmiany. I pozniej dalsze leczenie. A kiedy idziesz na biopsje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie nie marwt się za
No własnie moja teściowa w tej skali miala tez chyba 4 lub 5, a po badaniach i wycieciu okazalo sie ze nawet nowotwor to nie byl tylko mastopatia. Wiec nie ma sie co martwic na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość og;lądnij filmy i vademecum
a uśmiechniesz się wreszcie i uwierzysz w cudowną moc organizmu: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz link do filmu http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 Ogólnr zsasady zdrowego trybu życia: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
rozładował mi się laptop dzięki, ze piszecie dzięki za rady i pocieszenie udało sie, lekarz przyjmie mnie już w piatek i zadecyduje co dalej juz będę spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
hmm, wydawać by się mogło, ze zdrowo się odżywiałam, dużo owoców warzyw nie palę stres mam, praca i w ogóle życie.. chociaż mam kochaną rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
wydrukowałam sobie dietę dr budwig, dzięki za przypomnienie kupie produkty mąż mi zrobił sok, co prawda bez prasy/wyciskarki, ale zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko n zrobilam paste zastanawiam sie tylko czy dobry ten olej kupilam, czy ma miec taki gorzkawy smak? pasta fajna zamiast masla, ale ten specyficzny smak oleju.. hmm.. dodalam soli pieprzu, czosnku żeby zaostrzyc to moge jesc nawet codziennie, szkoda ze wcześniej nie robilam zapobiegawczo dla calej rodziny nie takie trudne, a pomocne uzywaliśmy masło, żadnych margaryn, duzo oleju i oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana Jezeli jest gorzki, to jest utleniony i zepsuty. Zuzyj go do smarowania stop. Olej musi byc spozyty 2 mce od wytloczenia. Smak ma byc lekko orzechowy. Pycha. Musi byc w ciemnej szklanej butelce, koniecznie!!! Ja zamawiam telefonicznie, swiezo tloczony. 1 litr kosztuje ok.42 zl. Mi starcza na miesiac. Namiary: 717164115 Wroclaw. Dystrybutor: OGNIWO. Poszukaj na necie, na pewno w twoich rejonach tez jest dystrybucja. Ja jestem z Wrocka i nie place za wysylke. Wchodzilas na forum DSS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana Znalazlam jedna ze stron: Bio antidotum. Warszawa ul.Hoza 58/68. tel. 22 622 04 76. Odbior oleju budwigowego osobisty. Bardzo sie toba przejelam. Przed biosja ze stresu przybylo mi z 10 lat. Ale rodzina mnie wspierala i powoli sie uspokoilam. Spokoj najwazniejszy. I musisz sie zdac na fachowa pomoc lekarza onkologa. On ci pomoze jak najlepiej potrafi. A reszta jakos sie ulozy. Ty jestes teraz najwazniejsza. I poczytaj forum onkologiczne. Tam jest wielu fachowcow. Caly czas mysle o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssgfff
kochana nie denerwuj sie.uspokuj sie. posluchaj....poczytaj sobie o urynoterapii.moja babcie to wyleczylo z raka choc byla juz umeirajaca. zrob sobie 2 tygodnie glodowki ,pij tylko mocz. przed tym jakies 5 dni jedz tylko warzywa i owoce surowe. Pomoze:) i badz dobrej mysli, nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Do sssgfff. Pic przez dwa tygodnie tylko mocz i jesc warzywa i owoce, to dla mnie jest chore. Ona musi wzmacniac organizm a nie oczyszczac! Zastanow sie co piszesz. Lekarz i wzmacnianie, tego jej potrzeba. Nie znam sie na urynoterapii, ale jakby to bylo takie proste, to wszyscy z nowotworem byliby zdrowi!!! Ja nie moge......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko kochana jesteś, dzięki za odpowiedzi wrociłam właśnie od lekarza, do którego wcisnęła mnie koleżanka jest gorzej niż myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
lekarz obejrzał mammmografię i usg i od razu powiedział, że amputacja operacja 23.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
dzięki za namiary na olej, mąż zaraz mi kupi żyję jak we śnie, po prostu to niemożliwe lekarz podobno dobry sprawdzony, ale nie wiedział która pierś sama mu pokazałam gdzie guzek węzły tez raczej do wycięcia, czyli będę jak kaleka, jak pracować? mam jeszcze zrobić badania przed operacją, nie mogłam zapamiętać tego co mówil lekarz, ledwo nadążałam, zrobiłam rtg klatki, jeszcze będzie biopsja, ale razem z usg chyba?... nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
oczy mi się zaszkliły, jak lekarz od razu bez wstępów, powiedzial o amputacji, ale przez tę jego surowość nie poryczałam się pożniej ogarnęła mnie wścieklość teraz sporo ryczę syn sie wścieka, ze to dotyka tylko słabszych, złych nie rusza a może to jednak jakaś kara?.. najgorsze, ze córka jest w ciąży i to dobrze jej nie robi szukam jeszcze jakichś możliwości, ale czasu jest mało, raczej cud sie nie wydarzy.. wierzę w niekonwencjonalne metody, urynoterapi ę pewnie tez, ale to juz nie jest odpowiedni moment boję się, że to juz sie rozsypalo, skoro jest w węzłach z węzłami zawsze się coś u mnie działo, często z byle powodu miałam powiększone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
oczywiście nie wkleja się, chodzi o MMS - chloryn sodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Do zdiagnozowana Nie zaluj piersi, jezeli to ma ci zycie uratowac. Ja tez bylam nastawiona na amputacje, ale to nie bylo konieczne. Usunieto mi tylko zmiane. Moja tesciowa 5 lat temu miala odjeta piers i wezly chlonne. Do dzis ma sie dobrze. Dobrze, ze szybko to wychwycilas. Nie chce cie pocieszac, to i tak nic nie da. Musisz swoje wyplakac i oswoic sie z nowa sytuacja. Zajrzyj na to forum onkologiczne DSS i na strone amazonek. Ja tam zagladam mimo, ze u mnie jest ok. Ubijesz tego skorupiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×