Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owsiki ppppppppppp

Mam owsiki...ciągle wracają od 2 lat ... mam dość :(

Polecane posty

Gość owsiki ppppppppppp

brałam juz pyrantel...oczywiscie działa ,ale po 2 miesiącach problem wraca.. pestki dyni - do dupy, nic nie pomoglo mieszanki zioł - to samo jak przy pyrantelu ,pomaga, potem powrot nie wiem juz co robic, myje rece i ciagle sie zarazam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkxdfjdjgfdf
a moze ktos inny w domu ma owsiki i cie zaraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiki ppppppppppp
nie...wynajmuje sama mieszkanie, wyszyscilam tu wszystko ,odkaziłam klamki ,łazienke kuchnie itp. moze na uczelni ? czytalam ze mozna polknąc jajeczka wdychając powietrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze napisałaś
zajadaj cioagle czosnek to zapobiegnie ponownemu wtragnieciu intruza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiki ppppppppppp
sprobuje :) mam jeszcze pod reką herbatke ziolową szałwia i tymianek, myslicie ze to cos pomoze? wczesciej piłam piołun z omanem. A tymianek zawiera tymol ktory zabija zarazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze napisałaś
no wyzej wymioniene składni jak najbardziej. Przy owsikach tez czesto lubia siedziec sobie inne rodzaje robaczków wiec moze warto byłoby to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, dokładnie
Przy owsikach często jest też inny pasozyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhhjjjj
Ja mam podobny problem , myslalam zeby zrobic lewatywe ale boje sie ze wyplyną robale prosto do miski a tego widoku bym nie zniosła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhhjjjj
no ale te robale wyplyną z wodą ? owsiki zyją w jelicie grubym czyli zobaczylabym pelno...TEGO w misce?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, dokładnie
No coś ty :) przcież nie bedziesz wydalac tego do miski tylko do kibleka od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, dokładnie
Wolisz zeby siedziały w Tobvie czy je wydlaić do muszli ? :O) chwilka i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiara
Znalazłaś je kiedyś na bieliźnie? Też mam ale nigdy ich gołym okiem nie widziałam. Brałam leki ale żadnej pomocy. Wstydzę się jak cholera iść do lekarza ale muszę się w końcu przełamać bo mam dość. Kiedy czytam o tym to mi się słabo robi co ludzie robią a i tak problem nie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, dokładnie
ale po co do lekarza ? bez recpety mozńa kupić mase srodków ziołowych na tego typu dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiara
Ziołowe słabo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam też ten syf
miałam ten problem i wracał i o dziwo gdy wyprowadziłam się z domu rodzinnego i zamieszkałam w innym województwie skończyły się moje problemy z tym paskudztwem...do tej pory nie wiem gdzie mogłam się ciągle zarażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhhjjjj
sprobuje z tą lewatywą najwyzej zemdleje. do lekarza nie ma co isc, brałam pyrantelum jak autorka i vermox i gowno mi pomoglo. Wszystko wedlug ulotki , dawki jak trzeba. Robale znikly. Okolo 1,5miesiąca spokoju czasem dluzej i znow to cholerstwo mialam. Wyprałam wszystko ,obcielam nawet b.krotko paznokcie i znow mnei swedzi w tylju a w kupie owsiki , na bieliznie nigdy nie znalazlam ...albo jestem slepa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
Powiem wam ciekawy watek o owsikach. A wiec jak samica owsikow dostaje sie do ciala to wlasnie tam sklada jajka i te jajka zeby sie mogly wykluc musza choc raz zostac przez gospodarza wydalone czylu po Polsku :Musimy zrobic kupe ,zeby jajka sie wykluly, a wiecie jak owsiki sie pozniej spowrotem do ciala naszego dostaja ,ze nagle jest ich tak duzo. Bo np. potcieramy pupe i nie myjemy rak i wtedy ,np.wkladasz rece do buzi i taki owsik sie rozwija w twoim organizmie wiec Zycze smacznego jestes oblesna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhhjjjj
wannika1- a ty chyba głupia jestes :O myślisz ,ze po wyjsciu z toalety nie myje rąk i wsadzam palce do ust? ZAWSZE myłam i myje , w mieszkaniu mam czysto ,zadnych zwierzat , nie wiem moze dotknęlam poręczy w tramwaju potem jakos ust i tak sie zarazilam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam też ten syf
wannika1- pierdolisz! samica składa w nocy jaja na zewnątrz odbytu, mało wiesz a się wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgdfgdfsdfs
Na robaki pomaga 3 tygodniowa kuracja z czosnku. Rozgniatasz 3 zabki i zalewasz je odrobina przegotowanej ostudzonej wody, rano dolewasz cieplej (najlepiej do pełnej szklanki). I wypijasz na pusty żołądek i tak przez trzy tygodnie. Przez pierwszy tydzien prasuj codziennie pościel i bielizne(najlepiej jak jest obcisła), obetnij pazokcie i bardzo czesto myj recę. Wyeliminuj słodycze, łącznie z owocami na czas kuracji. Mozesz pić sok z marchewki i jest pestki z dyni. Uprzedzam, że czosnek strasznie pali, ale jest skuteczny. A jeżeli cos na recepszte to polecam Metronidazol (kuracja trwa kilka dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
uczylam sie w szkole o tym tak samica sklada jaj na odbycie poto ,zeby je wydalic , a jak taka ofiara nie myje dokladnie rak to sory poczytajcie sobie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez za dziecka
to mialam , to mama mi nie kazala jest slodyczy i pilam sok z kiszonej kapusty i po dwoch ,trzech dniach znikaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________iii
Musiałaś jednak nie myć dokladnie rąk albo dotknąc usta rekoma. Nie ma innej mozliwosci. Albo tak jak piszesz w komunikacji miejskiej , tam jest tyle zarazy że masakra, bomba biologiczna , przypoadkowo dotknęlas ust i jazda od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiara
Ziołowe słabo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam problem z owsikami kilka lat temu. zazywalam jakies srodki na recepte, chwila spokoju i nawrot choroby. tez nie wiedzialam skad je mam. w koncu doszlo do tego, ze rowniez pochwa zaczynala mnie swedziec wiec owniki musialy przejsc i tam. I wyczytalam w internecie ze pomaga wkladanie sobie czosnku do odbytu (potem tak i sie go wydali wraz z kalem). ja osobiscie nie wkladalam tak calkiem do odbytu ale pomiedzy posladki i trzymalam go tak caly dzien i noc (oczywiscie zmienialam zabki regularnie!) i po kilku dniach problem zniknal. Podczas tej kuracji pralam czesto posciel w b wysokiej temperaturze, prasowalam rowniez bielizne. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OvexPL
Witam! Ja swoją walkę z tym robactwem wygrałem. Pozostało mi natomiast 1 duże opakowanie leku Ovex (taki sam jaj Verox czy Zentel). W opakowaniu znajdują się 4 tabletki, wystarczające na przejście 2 pełnych kuracji. Jeżeli ktoś zechce to mogę przesłać dyskretnie paczką pocztą polską. W razie pytań piszcie na ovexpl@gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_
Polecam wizytę w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia, gdzie można szybko i skutecznie pozbyć się pasożytów (również owsików), dzięki zaawansowane elektronice ( ustalane są częstotliwości rezonansowe patogenów), to naprawdę działa, a więcej informacji na ten tema można znaleźć na stronie mcpz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
wystarczy Po pierwsze to zmiana diety się kłania !!! odstaw białą makę, nabiał, cukier, wędliny, bo to pasożyty kochaja najbardziej i na tym rosną. Jedz dużo surowych warzyw i owoców, pij sok z marchewki swiezo wyciskany bo to paralziuje układ nerowy robaków, po takim soku dobrze jest sie przczyscic. Kup sobie ziólka w patece, nie sa drogie. zioła na pasożyty Skład: 50 gr ziela tymianku 50 gr kłącza tataraku 50 gr korzenia omanu 25 gr ziela liści mięty pieprzowej 25 gr liści orzecha włoskiego 10 gr piołunu Wszystkie składniki wymieszac. Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku. Po godzinie mozna pić 3xdz po pół szklanki między posiłkami--przez TYDZIEŃ. Póżniej 1 x dz minimum tydzień/ale mamy adnotacje na oryginale,że im dłużej tym lepiej/-napewno nie zaszkodzi! doświadczenie/-EFEKT MUROWANY. Wszystkie w/w składniki są osiągalne w Herbapolu za grosze-i najważniejsze-to się da naprawdę wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×