Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pryszcze

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam pryszcze na twarzy, co to oznacza? Jestem zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oznacza to ze jesteś przegrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, miła obsługa i doradztwo jest w aptece Ziko dermo jeśli jest ta apteka w Twoim mieście to polecam tam zajrzeć, często są darmowe konsultacje z marką, ostatnio była z Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oznacza, ze powinnas udac sie do dermatologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjeczka
poszukaj jeszcze info w sieci, np http://jakpozbycsiepryszczy.pl/ , bo może zioła lub dieta eliminacyjna Ci pomogą. mam złe doświadczenia z dermatologami na nfz, próbowali mi tylko drogie i nieskuteczne tabsy wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArminia
Skończyłam branie IQFACE.I powiem tyle żadne kosmetyki ,maści i inne tego typu cuda nie przyniosły takich efektów jak te tabletki.Skóra jest zdrowa bez nowych wyprysków.Pryszcze to teraz tylko przykre wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne spamujecie? :o :o :o Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dermatologa. Na co dzień nie używaj płynnych fluidów - przerzuć się na podkłady mineralne (np. Amilie) i zrewiduj swoją dietę - ona też może mieć wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobrym rozwiązaniem okazały sie tabletki IQFACE.To dzięki tym tabletka pozbyłam się trądziku raz na zawsze.Wystarczy zainwestować raz a nie wydawać masy pieniędzy na kosmetyki które po prostu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić IQFACE. Stosuję go od 2 miesięcy i widzę znaczną poprawę. Co prawda nie mam silnego trądziku, ale taki umiarkowany i naprawdę zmian jest już znacznie mniej. No ale każdy wybiera to, co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że ty jedna masz jakiś problem? każdej osobie coś dolega jak są pryszcze i nie radzisz sobie z nimi to idź do dermatologa albo do apteki coś farmaceuta tobie dobierze maść tonik, a lekarz wypisze antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyn może być wiele. np. dotykanie twarzy brudnymi rękoma, jedzenie niezdrowych potraw, wyciskanie już istniejących pryszczy itd. itp. polecam zacząć od higieny oobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo dużo środków i leków do higieny skóry trądzikowej. Generalnie same peelingi czy żele niewiele zdziałają. Ja od siebie zaproponuję maść Benzacne i do tego jakieś tabletki na trądzik, albo przynajmniej cynk np Zincas. Do tego dobrze jest myć twarz jakimś żelem, jak to nie pomoże to zostaje dermatolog,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrel
Wystarczy aplikator na wypryski HB i systematyczność - wszelkie ślady powinny być wyeliminowane. Powiedzmy, że w moim przypadku nic złego się nie działo, cera wygląda normalnie, problemów nie sprawia, ale też na efekty trzeba było nieco poczekać. Aktualnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam - większość kosmetyków kompletnie nic nie daje, za to aplikator na wypryski HB totalnie mi odmienił sytuację, Powiedzmy, że w krótkim czasie te pryszcze udało się totalnie wyeliminować, cera wygląda jak powinna - od razu takiego efektu nie da się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, miałam wielki problem z trądzikiem, od gimnazjum do skonczenia liceum, normalnie nie do opisania, codziennie tona tapety musiala byc nałozona na twarz. Mama zapisywała mnie do jakichs lekarzy i przewaznie poza masa wydanych pieniedzy do niczego to nie prowadzilo. Szukałam odpowiedzi w internecie i zobaczylam ze sporo osob poleca maść Nonacne. Kupiłam i od tamtego momentu problem zniknal z mojego zycia, codziennie wieczorem po kapieli smarowalam sie maścią i po okresie miesiąca wszystkie syfy zniknęły. Teraz czasami też cos wyskoczy jednak po 2 dniach znika. Naprawde polecam wszystkim, uwolniłam się nareszcie. zostawiam link, poczytacie itp, moze i Wam to pomoze, powodzenia :) http://nplink.net/cn35DsXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×