Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuleczka_1989

Mam pytanie odnosnie odżywki do paznokci sally hansen złotej

Polecane posty

Kupiłam sobie tą odżywkę i na opakowaniu pisze, że nakładać ją co drugi dzień ale nie pisze czy zmywać pierwsza warstwe czy nie. Dlatego proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa23
mialam ta odzywke jest poprostu fenomenalna :) nie zmywasz pierwszej warstwy tylko nakladasz drugą a dopiero zmywasz jak zacznie ci odchodzic i wtedy znow pierwsza a na nia druga.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekom
a co ta odżywka daje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsinka
Odzywke nalezy zmywac co drugi dzien i nakladac swieza warstwe. Tak mialam napisane na opakowaniu. Jest to najlepszy kosmetyk do paznokci jaki kiedykolwiek uzywalam. Po ok. 1,5 miesiaca widac efekt. Ale, jaki efekt!!!!! Zdrowe, dlugie paznokcie. Przez ok 2 miesiace uzywalam tylko odzywke. Zmywalam co drugi dzien, nakladalam nowa warstwe. Teraz nakladam raz na tydzien, czasami dwa i na to nakladam lakier. Paznokcie sa cudne!!! Zazanaczam, ze przed jej uzywaniem mialam bardzo nedzne paznokcie. Teraz wszyscy mi "zazdroszcza" i 4 osoby kupily ja sobie po tym jak zobaczyly efekty na moich dloniach. Ja mam druga buteleczke. Kuracje zaczelam w styczniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z moimi paznokciami też świetnie sobie poradziła pracuję i mam kontak z ludźmi to mówię wam co 3-4 kobieta pyta mnie czy to tipsy czy moje naturalne śmiać mi się chce i nie wieżą mi że sa takie efekty po niej. Ja osobiscie polecam jeszcze la osób z wrażliwą skórą oliwkę w pisaku tej firmy bo mój naskórek jest bardzo wrażliwy ona sie dokładnie nazywa maximum growth cuticle pen ma fajne zgrabne opakowanie wszedzie się mieści i najważniejsze to to że super nawilża skórki i nie jest aż tak tłusta i nie rozleje się bo jest w pisaczku z pędzelkiem.Ja swoją sztuke kupiłam na www.nocanka.pl wraz z moja złotą ożywką dużo taniej niż w mojej perfumeri gdzie kosztowała 42 zł na ale cóż kto nie siedzi w necie ten przepłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje propozycje...............
mialam tą odzywke i jest naprawde superm szybko wzmonila mi paznokcie po akrylu, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu7016
Mam pytanie. Jak się siedzi na necie to ktośtam mówił że jest taniej. Ile kosztuje ta odżywka w rossie a ile na internecie (ceny najlepiej z przesyłką) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nakładam na tydzień potem zmywam. Ale to też wszystko zalezy od tego w jakim stanie sa Twoje paznokcie i tyle. Ale po tej odzywce powinnas zobaczyc efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mozna ją nakładać przed lakierem? Czy to też spowoduje ze paznokcie sie wzmocnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam bardzo pozytywne zdanie o tych odżywek. I oczywiscie zeby zobaczyc efekty przynajmniej musimy ze 203 tygodnei stosować zeby nasze paznokcie wygladały zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcioholiczka
kupiłam dzisiaj. Wygląda super, ponieważ paznokcie są błyszczące itp. Miód, malina ;) Mam nadzieję, że się sprawdzi :) Pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam zaledwie dwa tygodnie a już jestem bardzo zadowolona, paznokcie szybciej rosną, świetnie wyglądają bo odżywka bardzo nabłyszcza i przedewszystkim zcalila moją płytkę paznokcia która była bardzo poszarpana po tym jak zrywałam z niej paznokcie żelowe na siłę. Jak dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×