Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andżu

Mam za duże cycki!!

Polecane posty

Mówie wam wszystkie w koło chca mieć większe a ja chcę mniejsze.Operacji sobie nie zrobie moż esie zapisac na terapie:P No nie wiem.jeszcze do tego po tabletkach antykoncepcyjnych ciągle sa nabrzmiałe.Ech dolo moja dolo....co tu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tez miałam podobny kompleks...już w szkole podstawowej miałam największy biust i naprawde czułam się z tym mało komfortowo...do tego doszedł mój wzrost bo jestem niską osobą a tu takie cycki:/ ale teraz (mam19 lat) powiem szczerze ze jestem zadowolona ze swojego biustu...przyznam szczerze ze przed matura sporo schudlam wiec i piersi sie zmniejszyły. Teraz nosze 75C będąc w gimnazjum moje D było dla mnie tragedią:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasakim... go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE tasakiem nie bo nic nie zostanie i nowa tragedia będzie. A na diete to raczej nie bo za bardzo lubie eksperymentowac w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieczka
Mogła byś mi oddać 1 rozmiar i byłybyśmy obie szczęśliwe =) Dlaczego nie ma każda po równo byłoby najsprawiedliwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam 13 kg i zgubiłam 13 cm w biuście :) A też byłam baaaaaardzo biuściasta :) A teraz mogę sobie bez obciachu biegać, ćwiczyć i wogóle jest git pompka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekam
chociaz mam malutkie, ale dziewczyny, pomyslcie o tych, ktore.... o amazonkach.... przypuszczam, ze jakikolwiek rozmiar by je satysfakcjonowal... ja wiem, ze to brutalne, ale tak jakos sobie pomyslalam ostatnio, ze bez sensu bo ciagle narzekam ze guziczki, ze prawie nie widac..... a najwazniejsze, to zadbac o nie, miec je zdrowe! przypiszczam ze to pod wplywem tekstu na www.mydziewczyny.pl - postanowilam zaczac sie nimi zajmowac, same sobie poczytajcie zreszta, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×