Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam zatwardzenie, pomocy !!!

Polecane posty

Gość gość

Witam, Poradźcie coś, czasem zdarzało mi się miewać trudności związane z wydalaniem dwójki ale zawsze jakoś samoistnie to mijało i robiłam kupę co dwa, trzy dni, bez większego wysiłku i niezbyt twardą zazwyczaj. Jednak ostatnio, to jakiś horror :( Brzuch mi spuchł, z wielkim trudem ostatnio udało mi się wystękiwać kilka króliczych bobków, lecz z coraz większym trudem i od czterech dni nic nie mogę zrobić :( Próbuję, ciepłej wody z rana i nic, niby po niej mi się chce ale kupa jakby do mnie przyrosła, bo czuję, że wychodzi, jak prę, lecz nie wychodzi mi z pupy i cofa się jak przestaję naciskać. Koleżanka powiedziała mi, bym wzięła czopek ale ja za chiny tego nie zrobię, (złe wspomnienia z dzieciństwa.) Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz czopka to anal pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij dużo wody albo spróbuj wypić trochę pepsi xenna też może pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz colon? Jest to suplement, który możesz kupić w aptece bez recepty. Ja stosuję colon hepato z kurkumą, ale jest kilka rodzajów. Możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Każdy ma dużą zawartość błonnika, pomaga oczyścić jelita i po zatwardzeniu i zaparciach nie będzie śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×