Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mam zmarszczki

Polecane posty

Gość gość

Mam 35 lat i na twarzy mam zmarszczki- co zrobic? Jak poprawic wyglad skory? Macie jakie domowe sposoby? Mam kupic jakis kosmetyk czy moze isc na jakis zabieg? pomozcie, rzadko chodze do kosmetyczki, uzywam zwyklego kremu, nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj na noc nieprzetworzone maslo karite i olej arganowy. Szczegolnie pod oczy. Naprawde dziala! Nie przejmuj sie, ze sa tluste, bardzo dobrze sie wchlaniaja i nie zatykaja porow (sama stosuje). A na dzien uzywaj kremu z filtrem, polecam Avene z apteki - lekki nawilzajacy z filtrem 20. Mi taki krem starcza na minimum 3 miesiace. Zmarszczki jak juz sa to raczej zaden krem ich nie zlikwiduje, ale mozesz bardziej nawilzyc skore zeby nie rzucaly sie tak w oczy i nie tworzyly sie nowe. Powodzenia i glowa do gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz czynników genetycznych, na stan naszej skóry wpływają również czynniki środowiskowe, nadmierna ekspozycja na słońce, klimatyzacja, dieta, aktywność fizyczna oraz stan naszego zdrowia. Uważam, że równie ważna dla kondycji naszej skóry jest odpowiednia dieta, bogata w substancje antyoksydacyjne oraz nawodnienie. Antyoksydanty wstrzymują i spowalniają procesy starzenia, odpowiednie nawodnienie ujędrnia naszą skórę. Również odpowiednie tłuszcze wpływają korzystnie na stan naszej cery. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos ma odwodniona skore to nawet i te preparaty nie pomoga, bo stosowalam i nie widze roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sprobuj porzadnie nawilzyc skore- pij duzo wody, niestety nie kazdy pamieta o tym, zeby pic 2 l wody dziennie a jest to bardzo istotne dla naszego organizmu w tym rowniez dla skory! Na co dzien stosuje na twarz olej z pestek malin. I chodze do kosmetyczki- myslalas o jakichs zabiegach? To bomba witaminowa dla skóry :) skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zbieram kase na jakis nawilzajacy zabieg tylko obawiam sie czy wystarczy 1 raz w miesiacu. bo poki co nie stac mnie na jakies serie 6 zabiegow w 3 tyg czy jakos tak. no wlasnie co z ta woda, bo niektorzy podwazaja ten mit 2l. nie dam rady wmusic w siebie 2 l mineralnej. zazwyczaj zupa + litr (kawa, herbata, sok, sok). a czy nie jest tak, ze nic nie da picie wody jesli nie dostarczy sie organizmowi jakichs tluszczy, ktore by to wiazaly, jakies omega3? u mnie moze byc tez taki problem ze ch. tarczycy uposledza wytwarzanie kw. hialuronowego, cos tak czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkategowątku
Tutaj autorka wątku- staram sie pic 2 l wody dziennie, wiosną i latem przychodzi mi to latwiej. SPrawdzilam sklad mojego kremu na dzien i faktycznie skład nie powala, moze zainwestuje w cos lepszego :( o zabiegach myslalam, ale nigdy nie chodzilam do kosmetyczki :/ nie wiem na co isc i nie chce tez wydawac kasy na byle jaki zabieg, mieszkam we wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkasz we Wrocławiu to idź na jakoś zabieg do Coco -time. Tam babeczki zawsze fajnie doradzają, odratowaly moja tradzikowa skore :D a ceny chyba jedne z niższych spośród salonów medycyny estetycznej we wrocku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam temat i się dziwię bo jedyna sensowna wypowiedź ta od dietaBożena, ale poza odpowiednim żywieniem ważna jest suplementacja i kosmetyki. Zabiegi faktycznie pomagają, ale jest to tylko i wyłącznie tymczasowe rozwiązanie nie eliminującego głównego problemu a jedynie go maskujące go na pewien czas, to tak samo jak z kondycja, wypracujesz ją, ale jak potem nie pilnujesz to znowu wszystko wiotczeje i zanika. Ale może zanim podam rozwiązanie to wytlumaczę: Po 25 roku życia poziom kolagenu wyczerpuje się, a to powoduje wiele niekorzystnych zmian, głównie w skórze, która traci swoją jędrność, elastyczność i gładkość. Po 25 roku życia zużywamy go więcej niż produkujemy, dlatego warto pomyśleć o suplementacji by wspomagać organizm. Co więcej, zmiany te zbiegają się z utratą odpowiedniej ilości wilgoci w skórze i powodują powstawanie zmarszczek. Obecnie wiele firm oferuje Kolagen Naturalny, jak napisane zostało przez OKTIS. Do tej pory takie formy kolagenu były głównie pozyskiwane ze skór świń lub krów, co jest niebezpieczne z powodu wystąpienia ryzyka przeniesienia choroby, np. BSE lub alergii. Kolagen ze skóry zwierzęcej jest mocno usieciowiony, co uniemożliwia przeniknięcie do skóry ludzkiej. Przeniknięcie uniemożliwione jest również z powodu konsystencji tego produktu. Metody stosowane do pozyskiwania kolagenu od krów i świń są również agresywne chemicznie, ponieważ do ich wyrobu używa się bardzo silnych kwasów. Powoduje to nic innego jak rozbicie wiązań i uśmiercenie kolagenu, mimo że nadal pozostaje on naturalny, lecz jest niereaktywny. Wiązania zostają rozbite przez kwasy i posiada on jedynie białka o konformacji pojedynczej helisy. Oferowany przez Colway i inne skelpy sieciowe. Zawartość kolagenu też jest w nich znikoma. Obecnie tylko jedna firma posiada kolagen natywny, wszelkie patenty i certyfikaty ISO zatwierdzone przez UE i nie była tu wymieniona. Natywny kolagen jest białkiem o konformacji potrójnej helisy, czyli najbardziej zbliżonym do naszego ludzkiego co zapewnia o wiele lepszą wchłanialność w głąb a nie tylko pozostaje na skórze nie mogąc przez nią zostać przetransportowanym i związanym . Taki kolagen jest wytwarzany z ryb, które nie przenoszą alergenów, BSE itp. Kolageny tego typu niestety są drogie, ale i skuteczne, wymagają regularnego stosowania od momentu pojawienia się oznak zaniku produkcji kolagenu. W fazie zaawansowanej są w stanie oczywiście odnowić część zmarszczek i wypłyca je nawet o kilkadziesiąt %. Są na naukowe dokumentacje i testy więc nie jest to wymysł kogoś z internetu, jeżeli chcesz podeślę Ci je bo nie będę tutaj reklamował produktów, ja buduję sieci konsumenckie a nie sprzedażowe , jak ktoś będzie zainteresowany sam znajdzie lub się odezwie do mnie na kontakt@mojemlm.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana idź do apteki kup maść krem z witaminą A firmy Hascolek Codziennie wieczorem przemywaj twarz aloesem np z firmy Laboratoria Natury albo innego producenta jeśli Cię nie uczula A potem regularnie stosuj ten krem na twarz i szyję. Również bardzo dobrze działa krem przeciwzmarszczkowy oraz Różany nawilżający nieznanej rodzimej firmy flos lek Tanie sprawdzone powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizabella
ja stosuję od niedawna SYIS Helix Extract Cream - krem ze śluzem ślimaka, brzmi dość egzotycznie ale działa super na zmarszczki, stosuję go rano i wieczorem i po miesiącu zmarszczki są znacznie wygładzone. kupiłam go za ok.40 zł na www.topdrogeria.pl bo akurat mieli promocję ale regularnie kosztuje chyba z 45zł max więc jak na takie działanie cena i tak spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idz do kosmetologa zeby obejrzal Twoją skorę i doradził jakie kosmetyki powinnaś uzywac oraz jakie zabiegi Ci pomogą. Ja tak własnie zeobiłam, bo często takie porady są darmowe. Jest fajna wyszukiwarka salonów www.dobrakosmetyczka.pl wpisujesz "porada kosmetologiczna" i miasto w którym chcesz znalezc salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wczesniej poleca Ci zabieg w Coco-Time- to mega dobry pomysl, sama walczylam co prawda nie ze zmarszczkami, a z mega przesuszona skórą, naprawde zaden kosmetyk mi nie pomagal :/ dopiero wlasnie fachowa porada kosmetyczki i odpowiednio dobrany zabieg pozwolil mi cieszyc sie nawilzona zdrowa buźką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja też już jestem po 30 i mam pierwsze zmarszki, zaczyna mi to troche przeszkadzać, więc zamierzam odświeżyć buzię i wykupiłam sobie w profamedzie zabieg na twarz scarlet. mam nadzieje, że odświeży skórę i pobudzi skórę wewnętrzną na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do gabinetu medycyny estetycznej na zabieg wygładzania zmarszczek. Ja go robiłam i jestem zadowolona z efektu, chodzę do www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie i mogę polecić Ci ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam krem, nawet najdroższy Ci nie pomoże. Proponuję zrobić to co ja i wybrać się do dobrego kosmetologa. Dzięki kilku zabiegom mam teraz zupełnie nową skorę: gładką, jędrną, nawilżoną. Mam już prawie 40 lat a dzięki tym zabiegom wyglądam znacznie młodziej. Polecam w Poznaniu gabinet Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia355
Mi kosmetyki nie pomagały.. nie wiem może za późno zaczełam stosować czy coś. Dopiero moja skóra odżyła jak wybrałam się na zabieg likwidacji zmarszczek do Krakowskiego gabinetu kosmetycznego. Nie byłam nastawiona jakoś pozytywnie, ale efekty samą mnie zaskoczyły :) Tu możesz poczytać więcej o zabiegu: http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się, że krem nie pomoże. Ja używam od niedawna kremu przeciwzmarszczkowego z algą śnieżną i jest bardzo dobry. Już widać efekty. Dlatego apeluję, nie róbcie niebezpiecznych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serum do twarzy neuro hialuron, jest to nowosc bielendy, jednak ma bardzo dobry sklad, ktory wlasnie swietnie walczy ze zmarszczkami. Skutecznosc jest potwierdzona badaniami, co mozemy sprawdzic na stronie bielendy. Pamietajmy tylko, ze nie od razu Rzym zbudowano i cera nie stanie sie cudownie piekniejsza po jednym zastosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie musisz przede wszystkim nawilżać. Zobacz kosmetyki od Floslek, mają sensowną cenę i działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zaczynam właśnie przeciwzmarszczkową doustną terapię urynową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy cerze skłonnej do zmarszczek ważne jest zadbanie o systematyczne nawilżenie skóry (zobacz serię różaną Rose Care od Bielendy) i dokładny demakijaż wieczorem. Najlepiej aby wszystkie używane kosmetyki były z jednej linii/serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunka44
Stosuj krem na zmarszczki najlepiej na noc :) Tutaj masz bardzo sprawdzony produkt https://pl.oriflame.com/products/product?code=31545 .Nawilżający krem na noc o zaawansowanej formule z opatentowaną technologią Tri-Peptide oraz ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 39 lat i już widzę, że dotyka mnie "ząb czasu " :P . Trzeba się jakoś ratować i pierwszy raz skorzystałam z wypełnienia kurzych łapek kwasem hialuronowym. Wykonywałam taki zabieg w profesjonalnym gabinecie www.klinikabochinska.pl. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, mysle ze to niestety takie geny. zdrowe odzywainie i tryb zycia wiadomo ale przede wszystkim geny.Ja mam 37 lat i mimo tego iz nie wygladam na 2olatke to nie mam w ogole zmarszczek takkich typowch dla danego wieku czyli na czole czy wokół ust. Jakos specjanie nie odzywiam sie dobrze wiec to pewnie po mamusi. Dlatego tez, wiadomo ze tryb zycia wazny ale nie spinaj sie za bardzo, pewnych rzeczy nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze młoda, więc nie potrzebujesz bardzo inwazyjnych zabiegów usuwających zmarszczki, ale myślę, że spokojnie mogłabys się poddać mezoterapii igłowej. Ja jestem w podobnym wieku do Ciebie i też mam już kilka zmarszczek, a ten zabieg po prostu mi polecono. Robiłam go sobie w dermedika w krakowie. Efekty są świetne, bo buzia nabrała ładnego blasku, zmarszczki trochę sie wygładziły, a skóra jest bardziej napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyoouu
Zobacz serum rozświetlające Floslek, cudownie zmniejsza zmarszczki i dodatkowo pięknie nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jak się za późno pomyśli o zmarszczkach to kremy same nie pomogą nie wiadomo ile by kosztowały. Ja co prawda mając 30 lat stosuje juz kremy przeciwzmarszczkowe pomimo, że tych oznak starzenia nie dostrzegam. Aczkolwiek może warto by bylo zastosować jakiś zabieg odmładzający - mezoterapie chociażby. Osobiście mogę polecić Centrum Beauty (http://www.beauty.com.pl/) gdzie wykonują takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×