Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania wa

Marki znane i lubiane. Czyli skuteczne

Polecane posty

Gość ania wa

Wiadomo, że jest tak, iż nie każda firma produkująca leki i suplementy diety nie jest uczciwa i stosuje chwyty reklamowe. Dlatego powstał ten temat, żeby przesiać ziarna od plew. Jakie firmy (marki) z witaminami i suplementami (chodzi o uzupełnienie diety) polecacie? Oczywiście nie chodzi mi o marki w stylu znajoma mówiła, że znajomy mówił, że jego kuzyn cioteczny... bla bla bla. Chodzi o to co możecie polecić bo sami stosujecie. Z mojej strony polecam firmę Avita. Stosuję i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avita - dość nowa marka na polskim rynku, używam i wiem też, że zdobywa coraz szersze grono używających - zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilny spam? :o ŻAŁOSNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pharmovit? firma produkująca suplementy diety wspomagające odchudzanie. Zna ktoś? Natknęłam się kiedyś na ich stronkę możecie coś powiedzieć o niej http://pharmovit.pl/home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Herbapol? Wszystkie marki są takie same i czy warto zajmować się wybieraniem jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4t4gfge4
Profesjonalna reklama Lublin to najlepszy środek na poprawienie pozycji firmy, a także zdobycie większej ilości odbiorów. Za jej pomocą można powiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×