Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia2255

Markowe kosmetyki dla kobiet

Polecane posty

Gość sylwia2255

Cześć!! Słyszał ktoś o czymś takim jak Beglossy? Koleżanka to zamawia. Chodzi o kosmetyki w specjalnych boxach. Jakie macie opinie na temat tych pudełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Jestem wielką fanką Beglossy - www.beglossy.pl , te pudełka są rewelacyjne! I najlepsze jest to, że nie wiadomo co dokładnie dostaniesz w paczce, a ja lubię takie niespodzianki. Szczególnie, że paczki są naprawdę profesjonalne kompletowane, także nie ma tutaj rzeczy od czapy ;P Warto spróbować, nie kosztuje to dużo bo tylko 49 złotych za paczkę, a przesyłka jest za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się to.. przecież nie wiesz co dostaniesz, a jak coś co cię uczuli? albo nie nadaje się do twojej cery? wolę sama wybierać i mieć pewność, że moje kosmetyki są świetnej jakości i że kupuję to co chcę. zakupy robię tylko w dobrych sklepach. Ostatnio kupiłam świetny krem azjatycki w sklepie coletia.eu :) nie wiem co ludzie widzą w tych pudełkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaaw
Miesiąc temu znalazłem sklep internetowy z kosmetykami codziennego użytku, który cechuje profesjonalna obsługa. Firma www.drogerix.pl oferuje duży wybór produktów. Asortyment sprzedaje w niskich cenach i szybko realizuje zamówienia. Jestem zadowolony z transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×