Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12344

Marskosc watroby

Polecane posty

Gość gość12344

Witam, Mija mama od jakiegos czasu ma brzuch tak jakby byla w ciazy, a nie jest. Zdenerwowana poszla do szpitala 28.07.15r. Tam lekarz zrobil jej krew, mocz, usg i przeswietlenie brzucha. Po tych badaniach powiedzial jej ze ma guzy na watrobie,ze ma zlosliwego raka i daje jej pol roku gora rok zycia. Dal jej skierowanie na chemioterapie. Wczoraj pojechalismy do innego szpitala zrobili te same badania i lekarz powiedzial ze zadnych guzow nie widzi i wysmial tamtego lekarza mowiac ze skad on moze wiedziec ze rak jest zlosliwy jak nie zrobil biopsji. Stwierdzil ze to najprawdopodobniej marskosc watroby a jutro ma miec dodatkowe badania. Pytanie moje czy ten pierwszy lekarz mogl stwierdzic guzy po takich badaniach? Jezeli tak to czemu ten drugi ich nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marskość to inaczej rak wątroby to leczy się dietą, należy unikać alkoholu, papierosów, używek buraki bardzo regenerują wątrobę więc trzeba je jeść jak najczęściej wiem że zaleca się także karczoch i sylimarol mój wujek miał marskość od picia alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama poszła na usg- lekarz stwierdził, że to guz meta (przerzut). Poszła na drugie usg. Inny lekarz stwierdził to samo. Dostała zieloną kartę. W piątek już była na gliwickiej onkologii, odrazu seria badań. Już po samym badaniu brzucha rękami lekarz stwierdził, ze dobrze nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zaglądasz tu jeszcze? Jak twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twojej mamie pomoglaby terapia wisceralna. doktor ogulow mowil, ze w ten sposob wyleczyli marskosc watroby. chyba w tym filmie, a jak nie, zobacz inne, bo nie jestem pewna, w ktorym dokladnie filmie on o tym mowi. serdecznie pozdrawiam mame:) https://www.youtube.com/watch?v=UlmpE8kjBWQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×