Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

MASA CUKROWA DO DEPILACJI HELP MAM PROBLEM

Polecane posty

otoz dzisiaj po raz pierwszy chcialam sobie ta paste zrobic i chyba mi nie wyszla robilam wszystko tak jak w przepisie ale caly czas podczas gotowania (na minimalnym ogniu) ta masa sie okropnie pienila a potem to mi sie chyba przypalila w kazdym razie nic a nic nie chciala mi zgestniec teraz ja zdjelam z ognia i te babelki zeszly a masa ma kolor ciemego bardzo brazu czy tak ma byc ? czy po ostudzeniu bedzie sie nadawala do czegokolwiek ?? prosze odpiszcie bo nie wiem czy mam to wylac i zaczac szorowac garnek czy jednak zostawic i poczekac a pozatym to mi z lyzki nie chcialo zejsc i musialam ja wyrzucic bo nawet wrzatek nie mogl tego rozpuscic TERAZ BYLAM ZOBACZYC I TAK JAKBY GESTENIEJE ALE MA KOLOR TAKI BAAARDZO CIEMNY BRĄZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze niech mi ktos odpisze :( :( :( pleaseeeee :D minelo ok 15 minut od momentu kiedy zdjelam ja z ognia i teraz bylam dotknac wiec jest jeszcze troche ciepla ale delikatnie sie ugniata pod palcami czyli wyszla czy nie ?? heeeeelppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
jesli nie parzy w palce i sie ugniata to lep i nakladaj :-) moze sie uda, powodzenia... Z tego co pisalas juz widze ze za dlugo trzymalas ja na ogniu i sie zjarala, nie moze miec ciemnobrazowego koloru. Trzeba bylo wczesniej zdjac z ognia i odstawic do studzenia i zgestnienia. A teraz lep kulki i na nozki czy tco tam chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalila sie ???? a przeciez tutaj pisalo gdzies ze ma miec kolor ciemnego bursztynu i taki wlasnie ma :D a pozatym nie mozna teraz jej nakladac tylko czytalam ze najpierw musi calkiem ostygnac a dopiero potem albo sie nadaje do nakladania albo trzeba delikatnie podgrzac np w mikrofalowce zeby zmiekla :) kurfaaa juz nic nie wiem chyba se maszynke wezme i bedzie spokoj swiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
Smiac mi sie strasznie chce :-), nie wiem czy czytalas, ja z tej desperacji zaczelam to jesc :-D Ale za slodkie Mowilas ze ciemny braz, bursztyn nie jest w kolorze ciemnego brazu. Wiec rob jak uwazasz, chociaz ja nie rozumiem dlaczego niby czekac az ostygnie, ale nic to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tez to zaczelam jesc ale moje jest lekko gorzkie wiec chyba jednak sie przypalilo :( podgrzalam 10 sek w mikrofalowce i zrobilo sie takie miekkie ale jak zaczelam ugniatac w palcach to po 5 sekundach wystyglo i sie polamalo :) wiec dolalam pol szklanki wody zagotowalam raz jeszcze i teraz czekam na efekty moze ta woda cos pomoze :) bo drugi raz nie bedzie mi sie chcialo tego robic na pewno :P a sluchaj myslisz ze jak sie to troszke przypalilo to juz nie zadziala ?? bo mnie sie wydaje ze to nie ma wiekszego znaczenia :D a kurcze moze dlatego mi nie wychodzi bo nie dodalam miodku a dziewczyny pisaly zeby go dodawac :D tylko ze nie mam ani kropli miodu w domku :D ehhh kurfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
sluchaj, nie wiem czy zadziala czy nie, sprobuj po prostu... :-P Ja sie drugi raz na to nie skusze :-D za malo zdolna jestem, smiac mi sie tylko chce jak Cie czytam, bo przypomina mi sie moje papranie z tym, pomijajac ze wszystko bylo klejace :-D, naczynia, kran... O rany polalamlo Ci sie hahaha!!!! :-D :-D Nastepnego dnia przy podgrzewaniu dodalam miodu i bardzo ladnie sie ugniatalo wiec moze wuyskocz do sasiadki po 2 lyzki miodu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta cukrowa musi miec kolor miodu - kiedy taki nabierze zdejmujemy z gazu i czekamy az ostygnie (i tym samym zgestnieje) musisz caly czas jej pilnowac, zeby za bardzo nie zgestniala ja tej metody nie polecam, mialam po pascie koszmar depilowalam rece a na drugi dzien zrobily mi sie poprostu krosty i to wcalle nie prawda, ze taka depilacja mnie boli - powiedzialabym nawet ze bardziej no chyba ze cos zle zrobilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
dla mnie ta metoda to rewelacja, zadnych krost, tylko nogi i cala reszta ;) jak aksamit przez wiele tygodni. Niestety, nie wiem jak sie to robi, ja to kupuje w sklepie tureckim (mieszkam w holandii, a tu tego pelno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam tą pastę zgodnie z instrukcją, niby wszystko cacy wyszło, więc wzięłam się za depilację. I dupa. Na mnie to w ogóle nie zadziałało, tylko się cała klejąca zrobiłam i na tym koniec. Nie mam pojęcia jak wy to robicie, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×