Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianna20

Masaż bańką chińską

Polecane posty

Gość marianna20

Mam pytanie czy był ktoś na masażu bańką chińską lub chociaż posiada jakąs wiedzę na ten temat ? Bo znalazlam takii kupon http://www.frupi.pl/oferty/miasto/poznan i zastanawiam sie nad skorzystaniem . Chcialabym pozbyc sie cellulitu . Jestem dosc szczupla osoba ale niestety rowniez posiadajaca wstretna pomaranczow skorke , z ktora walcze od dawna :( Myslicie ze warto zainwestowac w taki zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_pee
Wszystkie zabiegi pomagaja na zwalczenie celulittu , ale jednorazowe z niego skorzystanie nie zniweluje pomaranczy ..;] Musialabys pochodzic kilka razy, zeby zobaczyc jakis efekt ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CeeeeelkaNia
przede wszyskim zdrowa dieta ..a zabiegi dodatkowo. Tez uwazam ze jeden raz nic CI nie da . Seria takich zabiegow dopiero mogla by pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropkaiks
Masz tam napisane na Frupi ze z tym kuponem 5 kolejnych zabiegow masz za pol ceny . Moze 6 wizyt by wystarczy .. MNie itak nie bylo by stac na taka zabawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjamaria
Masaz bankami jest swienty na cellulit. Moja kumpela ma studio urody i robila mi ten zabieg kika razy - bylam chyba 4 moze 5. Moim zdaniem swietnie dziala , a 35 zl za jedno z jakimis dodatkami jeszcze to niewiele - u moej znajomej 5 masaży kosztuje 300 zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna20
Dzieki dziewczyny! :) A sądzicie, że gdybym kupila np. 4 takie kupony to moglabym je zrealizowac czy to jest tak, że jeden moze tlyk ojedna osoba ? bo bardziej sie oplaca kupic 4 np niz jeden i potem skorzystac z tego rabatu 50 procent na kolejne . Bo tak mnie wyjdzie 120 zl za 4 masaze, a jakbym kupila jeden to 20 zl drozej. Da sie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CeeeeelkaNia
Dzizys kobieto doczytaj najpierw co jest napisane .. "1 osoba może zakupić dowolną liczbę kuponów" . Co tu jest nie jasne?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna20
Nie musisz byc nie mila.. po prostu pytam .. nie korzystam na codzien z takich zakupow, jestem poczatkujaca dlatego chce sie upewnic.. Poza tym tam jest napisane ze moge kupic ile chce , ale nie piszą ze moge skorzystac z ilu chce a mzoe to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-sa
http://www.youtube.com/watch?v=6Yo-mxtAZFQ tu masz link jak to wyglada . Tez na tym bylam i uwazam ze to jest swietne na walke z celulitem i ogolne samopoczucie ;) A co do tego kuponu na Frupi to wydaje mi sie , ze tak jak pisala kolezanka wczesniej mozesz kupic wiecej i sama z nich z nich skorzystac. jak masz watpliwosci to tam zadzwon albo napisz meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna20
dzieki ala-sa :) chyba sie zdecyduje w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam serię masaży w novareh, ceny nie sa zbyt wygórowane, a masaż bańką chińską rzeczywiście pomógł mi się pozbyć cellulitu. Skórę mam jędrniejszą i bez skórki pomarańczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie lepiej kupić sobie bańki chińskie i żel i samemu w domu się masować albo poprosić o pomoc koleżankę, męża... 2 bańki w komplecie sredniej wielkości kosztuja ok. 30zł, do tego jakiś żel, najlepiej taki jak do USG, ale myślę, że jakis np. intymny nawilżający by wystarczył, bo chodzi o to, żeby nie było tarcia między skórą a bańką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
Ja ukończyłem kurs masażu bańką chińską w Poznaniu w Centrum Szkoleniowym Corio było super szczerze polecam osobom na co dzień zajmującym się profesjonalnie masażem jak i tym którzy chcą go wykonywać w domu na dole link do do strony http://www.coriocs.pl/masazu_banka_chinska,95.html jeżeli ktoś będzie na niego chętny to proszę o info na meila mają tam taki system że jak ktoś przyjdzie z mojego polecenia to za kolejny kurs zapłacę 100zł mniej 30zł mogę odpalić pozdrawiam Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluki
W rehabilitacji mobilnej wykonują taki masaz bańką chińską, bardzo dobrze działa też na wszelkiego rodzaju bóle od kręgosłupa. Jeśli ktoś mógłby mi tylko powiedzieć ile mniej więcej kosztuje w innych gabinetach taki zabieg? Bo u nich na stronie jest - http://www.rehabilitacjamobilna.pl jest co prawda cennik, ale chciałabym porównać z innymi, sprawdzonymi miejscami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana! Niemozliwe, by po 1 zabiegu zniknął cellulit. Ja jestem juz po serii 3 i powoli czuje się odtoksyczniona, że skorka jest mniej "pomarańczowa". Fakt, jak p. Bożenka Niedźwiedzka z Estetyki mnie wymasuje, to boli strasznie, ale to jednak proces i z dnia na dzień sie czorta nie pozbędziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaEnka
W salonie w Poznaniu masaż bańką jest wykonywany przy uzyciu olejku wyszczuplającego (made in France - nazwy pewnie na forum nie wolno podawać) i na koniec wmasowywane jest serum antycellulitowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia44Gdynia
Hej dziewczyny, ja od trzech tygodni masuje się bańkami co drugi dzień po około 30minut. (15minut na każdą nogę). Po dwóch tygodniach zaczęłam widzieć efekty i powiem Wam szczerze, że to działa. Wiadomo, na początku był ból ale z kazdym zabiegiem staje się on mniejszy. Co ciekawe, polecam Wam bańki chińskie silikonowe, są delikatniejsze, nie śmierdzą gumą i w dodatku są miększe. Mam też zwykle gumowe tańsze ale bardziej polecam Wam silikonowe. Kupiłam je w tym sklepie: http://www.medimas.pl/pl/p/Chinskie-Banki-Silikonowe-Na-Cellulit-Antycellulitowe/126 Polecam, warto Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbi 111
Czesc dziewczeta!!! ja pozbyłam sie cellulitu dzieki zabiegom bankami chinskimi!!!oczywiscie odpowiednia dieta to podstawa! Jesli jestescie z Poznania to polecam gabinet fizjoterapii na osiedlu Piastowskim 60! Pani ktora tam pracuje jest bardzo sympatyczna i widac ze zna sie na tym co robi!:) kazdemu indywidualnie ustala plan dzialania! Polecam bo naprawde warto!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy z Poznania, ale polecamy masaż bańką chińską w połączeniu z liposukcją ultradźwiękową :) zero cellulitu plus zero nadmiernej tkanki tłuszczowej. Najlepsza obsługa wg mnie jest w salonie na os. Tysiąclecia 30, www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się pochwalić, dostałam w prezencie karnet na 10 masaży wyszczuplających z bańką chińską i w poniedziałek zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ja od pięciu dni masuje się banką dwa dni masaz dzien przerwy i potem trzy dni powiem tak : Plusy: - - po pierwszym masazu widziałam najwiecej efektów :) - skóra staje się czarwona co swiadczy o tym ze krew szybciej krąży - po masazu skóra jest jędrna -skóra jest bardziej delikatna w dotyku -mam razenie jakby czesci ciała ktore masuje (uda posladki brzuch) byly lekkie -moge nogo wyglądaja zdecydowanie lepiej juz po kilku zabiegach ! Minusy -trzeba poswiecic na to troche czasu jakies 30-40 min -niestety trzeba się troche wysilic i wygomnastykować -masaż nie jest przyjemny, w niektorych miejscach nawet sprawia ból -banka co chwile się odrywa od skóry co jest wkurzające -po masazu nakładam krem antycellulitowy i muszę czekać az się wchłonie, nie lubie tego momętu ;/ Podsumowując juz ja polubiłam chodz stosuje dopiero kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem leniwa, w dodatku nie mam siły na wygibasy dlatego chodzę na dermomasaż do salonu kosmetycznego. Jest o wiele bardziej skuteczny niż banka chińska. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideza
Mój cellulit zdecydowanie się zmniejszył po masażach bańką chińską. Wykonywałam go w Extravaganza Wyspa Urody w Warszawie. Mają tam teraz promocyjne ceny na tego typu zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaz banka chinska super usuwa cellulit i wygladza skore. Ja wykupilam pakiet zabiegow i jest to banka polaczona z masazem bambusem. Takie antycellulitowe masaze wykonuja na Grzybowskiej w Body Beauty Clinic ! Rezultaty widzialam juz po pierwszym zabiegu. Panie sa bardzo mile i powiedzialy mi ze trzeba wykonac kolo 10 zabiegow aby byl efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Też przychodzę na masaże bańką chińską do Body and Beauty Clinic :) I muszę przyznać, że są super efekty ! Cellulit znika :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak korzystam z zabiegu masażu bańką chińską w salonie kosmetycznym Perła http://studioperla.pl i mi na prawdę pomaga. Chodzę na ten zabieg już od miesiąca i widzę dużą poprawę skóry nóg i pośladków. Cellulit znika i znikają też moje kompleksy. Panie z salonu perła przeprowadzą ten zabieg bardzo profesjonalnie. Polecam ten salon na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że kiedyś chodziłam na masaże bańką chińską i widziałam jak cellulit znika, ale w tym roku moja kosmetolog przekonała mnie do dermomasażu podcisnieniowego i nie żałuję. Efekty pojawiły się jeszcze szybciej niż wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×