Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angela na miotle

masaz czekoladowy - opinie

Polecane posty

Gość angela na miotle

dziewczyny, czy któraś z was korzystała z masaży czekoladowych? http://prezentokracja.pl/Masaz_czekoladowy/produkt.html wydaje mi sie, ze to całkiem fajna sprawa. chciałabym taki masaż podarować w prezencie swojej przyjaciolce, tylko nie wiem, jak to wygląda w praktyce? Warto? czy moze jednak zamówić masaż relaksacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heg-red-mun
ja też chętnie poznam opinie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka353628282
kiedyś wybrałysmy się z koleżanka na taki masaz. powiem Wam, że na początku się bałam tej całej czekolady na ciele, ale ostatecznie baaaardzo mnie się podobało! zapach czekolady na ciele jest fenomenalny i w ogóle skóra jest jakas taka szlachetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna-fionna
zamiast czekolady chyba wolałabym gorące kamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa gagaga
wow, już sobie wyobrażam ten czekoladowy aromat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja goraca kompiel
ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaeee
A można podżerać? Nurtuje mnie ta kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
nasze pacjentki sobie chwalą masaż czekoladą organizm zrelaksowany a, skóra jest gładsza i delikatniejsza niestety nie można sobie podżerać bo,masa czekoladowa jest robiona z płatków czekolady na niespożywczej oliwce masażysta z empiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaeee
Kurcze, szkoda. Chociaż z drugiej strony to może i lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała MiiiiMiiii
Moze być bardzo przyjemny, a dzisiaj o 12.00 na www.pogrosiku.eu rozdaja za darmo punktu, trzeba byc zalogowanym i dostaje sie 20, dostałam takiego maila bo mam tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaeee
Patrząc na Twoją wagę, DziewczynoZeSzczecina to raczej powinnaś korzystać z takiej niespożywczej czekolady, a tej jadalnej dać spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulazu
Ja jeszcze nie korzystałam, ale ponoć efekty są piorunujące. skóra jest bardzo mięka i wspaniale pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
zapraszam na próbę w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola-elunia
ja sie wybieram jutro, to wam potem dam znac. juz sie nie mogę doczekac efektów koncowych jejejejej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada nanan
znajoma byla niedawno - rzeczywiscie fajna sprawa. nie dopytalam tylko czy trzeba sie po tym dlugo myc hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfhdjakalal
nie trzeba. jest to dosc łatwo zmywalne. najbardziej podobał mi się zapach czekoladowej skóry - mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kut-kut-ket
haha, a ja dostałam taki bon w zeszłym tygodniu - dam Wam potem znac, jak poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kut-kut-ket
licza sie efekty wizualne. po masazu możesz sie wybrac na jakąś kolację, więc będziesz mieć dodatkowe wrażenia smakowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jursylkowa
znajoma niedawno korzystala z takiego masażu. pierwsze wrażenia takie sobie, ale wygląd, miękkośc i zapach skory ponoć rewelacyjne. ja tez mam w planach takie cudo, tylko muszę odłożyć trochę kasy i wygospodarowac wolną chwilę bez dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia tygryskowa
tez kiedys o takim masażu myślałam, ale ostatecznie poszłam na body coffee. to był masaż ziarenkami kawy. ja jestem miłośniczka kawy czy to w filiżance czy to w cieście;) zatem dla mnie masaż kawą był czyms wyjątkowo przyjemnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzik wielki
a na masazu gorącymi kamieniami też byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia tygryskowa
nie byłam jeszcze, ale tez widziałam gdzies taka oferte i bardzo mnie zaintrygowały takie kamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada&milk
a ja z doświadczenia powiem: SUPER HIPER JOŁ. nigdy jeszcze nie byłam na tak wspaniałym i aromatycznym masażu. ale weźcie pod uwagę, że ja w ogóle jestem zakręcona na punkcie czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrianno
niepojęte, czym kobiety potrafią się wysmarować i jeszcze mysla ze sa piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondtradex
andiranno, już nie bądx taki drętwy. jesli wolisz kobietę zaniedbaną, i pachnącą naturalnymi wyziewami i potami... to wpsółuczję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotus,mn
takie masaże z jednej strony bardzo odprężają i relakcują, a jesli wykonywane sa jakimiś olejkami lub właśnie czekoladą to dodtakowo mają jeszcze właściwosci pobudzające i naprężające skórę. bardzo fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Masaż czekoladowy uważam za najciekawszy. Odkryłam go w Primavera SPA. Oprócz tego, że jest bardzo relaksujący, to dodatkowo również pomaga w walce z cellulitem. Także można połączyć przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×