Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abia

Masaż próżniowy na cellulit

Polecane posty

Gość Abia

Czy któraś z Was korzystała z zabiegu masażu próżniowego starvac?? Jakie są efekty potym.Działa to czy nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w motyle
miałam dwa razy,bolało,bałam się,że popękają mi naczynia krwionośne na udach (bo w jednym miejscu mam ten problem) i olałam nic nie pomogło (cellulit mam niewielki),ale po dwóch razach to chyba ciężko oczekiwać cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt
Ja obecnie jestem w trakcie takich masazy. Dzis bylam na drugim zabiegu ,nie jest to starvac,ale sam zabieg nazywa sie masaz prozniowy z glowica kulkowa. Jak dla mnie dziala rewelacyjnie ,juz po pierwszym zabiegu widzialam efekt na udach. Cellulit sie zmniejszyl i jakby szczuplejsze te uda sie wydaja. Jedyny,ale ogromny minus to straaaaaszny ból przy zabiegu. Podczas pierwszego zabiegu mialam wrazenie,jakby mi skore zywcem odrywala kosmetyczka od kosci:-) najbardziej bolala skora wewnetrznej czesci ud. To tak jakbyscie sobie przylozyly mocno do skory na udach dlon zacisnieta w pięść i mocno tarly koscmi po skorze.Brrrr.........Dzis przy drugim masazu bylo lepiej ,mniej bolalo. Ogolnie polaceam,ale osobom z duza wytrzymaloscia na bol. Efekty u mnie rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffi
jestem po 4 zabiegu masażu próżniowego w 15-115 i efekty są:). Z tego co mówili w salonie to dopiero po całej serii widac pełne efekty. Macie tu fajny artykuł o masażu próżniowym http://15-115.pl/zabiegi.php?page=endermologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsubvfiusdbviusfdb
A ja mam jakiś masażer, który działa na podciśnienie i powiem tak: jeżeli używasz reguralnie, do tego ćwiczysz, trzymasz dietę i smarujesz się to sa efekty. Ja po 6 tygodniach miałam bardzo widoczne. Ale tylko po tymi 4 warunkami. Inaczej zadziała jak zwykły masaż relakscyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam w Primaverze Spa masaż próżniowy i własnie zastanawiam się nad kupieniem go, to jest fajne bo nie tylko redukuje cellulit ale wpływa pozytywnie na metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutko :)
SPM DIGITAL super masaż próżniowy na cellulit. Polecam gabinet Vacu Med Centrum w Krakowie. Kompetentni i profesjonalni pracownicy. Zawsze dadzą jakiś rabacik :) Ja wlasnie skończyłam serię zabiegów. Rewelka :D Szkoda marnować czasu na inne zabiegi bo ten skutecznie "zabija" ten wredny cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
na stronie www.zadbajocialo.pl opisanych jest kilka sposobów zwalczania cellulitu. Zabiegi na cellulit wykonywane w salonie mozna teraz zrobić równiez samej w domu. np masaż prózniowy body wrapping mezoterapia mikroigłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
tak trochę boli na poczatku ale jak się zaczyna zauważac efekty to taki ból to nie ból;))))) www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika352
Jestem aktualnie w trakcie masaży próżniowych ( były już 3) przede mną jeszcze 7 . Nie mam nadwagi . Efekt widzę - jeszcze nie spektakularny ale jest. Dodam ze codziennie ćwiczę od miesiąca . Jest jeden wielki minus. Straszny ból podczas masażu. Mam mało tłuszczu, moze dlatego ale naprawdę trudno to wytrzymać. Bede zaciskac zęby do końca ale planując te metodę warto wziąść to pod uwagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 352,czy już byłaś na kolejnych zabiegach? Jak efekt?Wykupilam właśnie 10 takich zabiegów w pakiecie bo słyszałam na ten temat dużo pozytywnych opinii. Moje dwie znajome korzystały z endermologii(podobno to jest to samo co masaż próżniowy) i były bardzo zadowolone. Zawsze tuż przed wakacjami robiły po około 10 zabiegów i podobno efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze na masazebańką chińską to dokładnie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heynnen
dla mnie wygrywa lipomassage! wykupiłam sobie cały pakiet w Wellderm, ale gdzieś po 5 zabiegach widziałam mega różnice. cellulitu brak, ale tez skóra fajnie się nawilżyło, nie była obwisła. naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam masaż bańką chińską.To dobry sposób na pozbycie się cellulitu. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkaznieba77
ja na początku używałam chińskiej bańki lecz była dla mnie za mocna , ter mam ten masazer celluless i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze na masaże bańką chińską, cellulit jest mniej widoczny już po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż banką lub dermomasaż podciśnieniowy robi się około 2-3 razy w tygodniu. Po serii 10 zabiegów cellulit znika całkowicie, ale musi to robić profesjonalista, a nie jakieś delikatne mizianie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z poprzedniczką masaże musza byc wykonane przez profesjonalistę, polecam klinikę Amaryllis, chodze tam reguralnie na masaże prózniowe i widze efekty, cellulit znikł a skóra jest bardziej nawilżona i jędrniejsza, warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia1
ja polecam mazażer celluless taki jaki poleca również powyżej harmatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam CDiME Amaryllis, dzieki masażom prózniowym pozbyłam sie mojego okropnego cellulitu, zawdzięczam to też pani masażystce najlepsza, pełny profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutsy
ja już mam 4 tyg ten masażer http://zadbajocialo.pl/masazer-prozniowy-cellulesredukuje-cellulit-wyszczupla-cialo-brzuch-posladki-uda-p-5.html dostałam go na urodziny od męża. Na początku sceptycznie do niego podchodziłam bo miałam już kilka masażerów i niestety jakoś mnie nie urzekły. Ten stosuje na brzuch pośladki i moje motylki w rękach;) I jestem w szoku bo już po tygodniu widac było że skóra robi się bardziej napięta :))))))ale trzeba pamiętać że do tego masażu trzeba używać oliwki lub innego preparatu natłuszczającego.Ja jestem na tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczko
Do Mutsy. Też stosuje ten masażer celluless i tez widze efekty:))Stosujesz do niego zwyklą oliwke czy cos innego?? Ja oliwke i jest GIT:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutsy
Ja używamm do masażu zwykłej oliwki takiej bambino. Bez naoliwienia skóry ani rusz.Do masażu musi być naoliwiona skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutsy
ja mam celluless ale możesz sobie kupić masażer cellu5000 on ma w zestawie malutki olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka1111
dziewczyny jak często robicie masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooopatra
ja też mam masażer próżniowy i masuję się w każdej wolnej chwili:) czasem 4 razy w tyg czasem tylko raz w tyg. Jeśli masuję się rzadziej to robię sobię dłuższą sesje.Bo efekty są i widać je i chcę by były jeszcze lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzadziej ale efekty i tak widac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo stosujesz masazer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×