Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martita1984

Maść lub krem znieczulający do depilacji.

Polecane posty

Witam, wiem że takich tematów było bardzo dużo, ale chciałam zapytać czy może jest coś nowego znieczulającego, bez recepty, potrzebuję do depilacji bo strasznie boli. Pozdrawiam, proszę o pomoc. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
powinnaś popytać babeczek zajmujących się depilacją... w studio laser dają kostki lodu albo specjalną piankę znieczulającą - działa super, prawie nic nie czuć :) no ale nie wiem czy to środki takie ogólnodostępne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Do zabiegów z użyciem igieł znakomicie sprawdzi się krem Swiss Medical. Możesz go kupić na stronie www.naporost.pl . Specyfik zawiera lidokainę, sprzedawany jest bez recepty. To jest nowość na rynku. Plusem jest to, że krem jest mocniejszy od preparatów tego typu sprzedawanych na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest maść ale na receptę, nazwa się Emla Spróbuj też zamrażacza na obicia- zmniejszy ból A sprej lub maść Lignokaina Ogólnie maści nie mogą dostać się do ran , obie są niebezpieczne i nie wolno ich stosować na całe nogi. Ale zamrażacz w spreju kupiony w aptece powinien pomóc, wiem bo znajoma kupuje zamrażacz i o wiele mniejszy ból ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze kosmetyczka „znieczulała” takim płynem w spreju. Nazywał się swiss medical. To chyba to www.naporost.pl . Na początku myślałam, że to zwykły odkażacz, bo jakoś różnicy w bólu nie czułam ;/. Z kolei przy popraniu krwi posmarowali mi miejsce ukłucia kremem i nic nie było czuć. Dziwie się, że wszystkie kosmetyczki z tego kremu nie korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie z takimi maściami można trafić powiem szczerze. Jak przed bardziej bolesnymi zabiegami kosmetycznymi decyduję się na użycie Swiss Medical. Jak ktoś nie lubi cierpieć to polecam. Wcześniej wiele zabiegów robiłam bez znieczulenia i już nigdy więcej bym na taki pomysł nie wpadła. Maść jest bez recepty dostępna na stronie www.zenn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 44
Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat stosuję depilację cukrową. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Z samego początku kupowałam gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 25
Moja siostra zdecydowała się na depilację laserem, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 29
Kuzynka zdecydowała się na depilację laserową, o ile pamiętam, to dowiedziała się, że najlepszy jest Palomar Vectus . Jest bardzo zaskoczona. Osobiście też byłam zaskoczona rezultatem. Już po jednym zabiegu widać było efekty działania lasera. To był świetny wybór. Nie czuła bólu. Super rezultat. Jeżeli macie obawy przed depilacja laserową, to w 100% mówię - tak warto. depilacja-laserowa.bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka 29
Może to was zainteresuje natknęłam się na super wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać według miast. Działa bardzo prosto. Wystarczy wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to znaleźć salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 21
Niedawno znalazłam ciekawą stronę o o rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Fajna sprawa. Zaszokowało mnie, że jest tak dużo sposobów depilacji. Zawsze korzystałam z zwykłych maszynek. Jednak zaciekawiła mnie depilacja laserowa. czy wiecie może jak wpływa laser od depilacji na tatuaże , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaIgora

Ja stosuje maść z konopi, już po depilacji. Polecam, działają bardzo dobrze 🙂 Kupuje w sklepie konopnymarket.pl - polecam mają szeroki wybór i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×