Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość salbei

Masc na blizny!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość salbei

Nazwa i orientacyjny koszt-bardzo wazne.Dzieki z góRy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salbei
blizna na nodze (łydce) przeciecie, nie za głebokie strupki juz zeszły jednak została blizna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałem CEPAN
Nna rozstępy ... jest świetny i tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapalenie jajnikow
cepan ok 15 zl, contratubex ok 35 zl, dermatix ok160 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałem CEPAN
No włsnie jak jest z tym contratubex ? Słyszałem, że jest lepszy od CEPANU i nie śmierdzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11133
contratubex używałam na pooperacyjna rane ,bardzo skuteczny ale wyników należy sie spodziewać po ok 1-2 smarowania i to 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te masci (oprocz cepanu, bo wiem ze nie) sa na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cepan na rozstępy? I dziala? A jak dlugo go uzywalaś? I na jakie rozstępy, takie które mialaś już jakiś czas czy takie które dopiero sie pojawily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuu
rozstepy też mam. Już mają ze 2 lata :( Cepan pomoże, jak myślicie? Ile ml jest jego w takiej jednej tubce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałem CEPAN
CEPAN oczywiście w swoim pierworodnym zastosowaniu jest na blizny. Jednak na rozstępy też działa. Mi go poleciła moja dietetyczka. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tej maści. Rozstępy zbledły mi i przybrały kolor skóry. Owszem maść śmierdzi, ale jest tania ... Aaa oczywiście nie usuwa rozstępów (bo takiego specyfiku jeszcze nie wymyślono), tylko koryguje już istniejące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salbei
a ten cepan i to coun... to po jakim czasie blizna znika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzvxyz
Blizna nie znika !!! Tylko staje się mniej widoczna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salbei
a jak z opalaniem tego miejsca??opala sie czy nie (i zostaje w tym miejscu białe) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
a na blizny po pryszczach i przebarwienia na twarzy co pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałem CEPAN
CEPAN może być stosowany na blizny po trądziku. Poczytaj informacje na stronie, którą podał/ła Ci xyzvxyz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cepan pomaga na bliny po tradziku tez go stosuje, ale także pomaga na blizne po oparzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ire_na
Temat stary, ale stwierdziłam, że nie będę nowego zakładać aby nie zaśmiecać Troszkę ponad miesiąc temu zraniłam się w rękę... miałam dwie ranki. Jedną długości niecałego centymetra, drugą prawie 3 centymetrową. Były one płytkie, więc domowymi sposobami się z nimi uporałam i je wyleczyłam. Niestety teraz ta dłuższa blizna już jest ledwo co widoczna. Zaróżowiona jakby kot mnie podrapał. A ta druga w zależności od temperatury zmienia barwę z różowej na sino czerwoną i jest lekko wypukła i wygląda bardzo nieestetycznie. I troszkę jakby się rozlała. Tzn jest grubsza niż początkowo była sama rana. Czy jakaś maść poradzi sobie z tym?? Słyszałam że Contracttubex jest dobry, ale czy ktoś go stosował, na takie niezbyt przyjemne blizny?? Zależy mi na tym, aby troszkę wyblakła i zmniejszyła się zanim przyjdą wakacyjne upały. Czy z miesięczną blizną da się coś zrobić?? Czy jest już za stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiusiusia
Prosze!!! Pomocy!!!! nazywam sie Kasia i mam 14 lat mam powazne problemy z cera na twarzy juz bardzo dlgo prubuje sie z tym uporac ale nic mi nie pomaga.Byłam u dermatologa i nic nie pomoglo. Stosowalam rozne masci termentiol masc cynkowa rumianek toniki antybakteryjne wszystko!!!! i nic mam na twarz strupki z pryszczy i blizny po nich pomozcie co robic...!!!!??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urynka
Smarować twarz ( szyję i dekold) rano i wieczorem uryną (środkowy strumień) , najpierw gazikiem zmyć a jak wyschnie - to posmarować jeszcze drugi raz , i gdzieś po 10 - 15 min ( nawet i dłużej ) zmyć twarz ciepłą a następnie chłodną wodą ale bez mydła. Poranną ( pierwszą ) urynkę zostawić w słoiczku lekko zakręconym, w ciemnym miejscu ( np w szafce), - do wieczornego smarowania. Można też użyć uryny z poprzedniego dnia.Jest to tanie i własne lekarstwo.Mnie w ub. roku po smarowaniu uryną 7-letniej blizny ( po operacji usunięcia woreczka żółciowego) wyszły czarne , skruszałe wewnętrzne nici chirurgiczne.Poprzednio blizna była koloru sinawo-czerwonego i mnie bolała przy dotyku ( przy myciu). Po tej kuracji blizna stała się jasna, i nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizowa
Mój typ to perła inków. http://www.sanusmarket.pl/noscar-perla-inkow-zmniejsza-rozjasnia-wygladza-blizny-lagodzi-objawy-tradziku-medica-p-4822.html koszt- 65 złotych. Ale tak naprawde ważne jest, aby bliznę smarowac zaraz po zasklepieniu się rany i narastaniu nowego naskórka.. Ale najczęściej tak nie jest, a szkoda, ze myslimy, ze samo nam sie ladnie wyleczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska do Ciebie
Miska1 mi pomogl kolagen platinum tu http://www.kolagen-inventia.pl/index.php?p27,kolagen-naturalny-platinum-4-5ml-tester najtaniej mozesz zamowic probki bys mogla se sprawdzic ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaisouth
NO SCAR -PERŁĄ INKÓW NIE KUPUJCIE UŻYWAM PÓŁ ROKU I ŻADNYCH POSTĘPÓ TYLKO SKÓRA JEST BARDZIEJ NAWILŻONA I TYLE .ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diastema
Kasiusiusia, a próbowałaś tetralysal - widziałam cuda... zwalczył trądzik u znajomej, która od trądziku aż twarz miała opuchniętą i całą czerwoną! Poza tym, wiele o nim słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×