Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja lubie tylko

masc TRIDERM - czy ktos z WAs uzywal?

Polecane posty

Gość ja lubie tylko

jezli tak to na co? mam problemy z netem i z wyszukiwarka przez wiruda dlatego nie moge niz znlesc na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.24
Ja używam! Miałam wiecznie łuszczącą się skóre w uszach, takie łupy, nie dało się tego umyć bo powstawały ranki. Smarowałam Tridermem i wszystko wporządku. Teraz smaruje raz na jakiś czas kiedy widzę że to cholerstwo wraca. Kurcze... ludzie myślą że mam syf w uszach :( Ta maść nie jest przypadkiem na grzybice? Dawno czytałam ulotke więc nie wiem, może się mylę lub pomyliłam z inną maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam było napisane, że zabija grzyby, bakterie i wirusy, czyli jest na grzybice, zapalenia i choroby wirusowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam ten lek bo mam dziwne zaczerwienienia na rekach:/ mam isc do dermatologa..ale to pewnie potrwa zobaczylam na necie cene i troche szkoda kasy bo jak nie zadziala? czy jest jakis tanszy odpowiednik bez recepty??? mam w domu ctrotimazolum, triderm tez to zawiera ale oprocz tego jeszcze inne substancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolas
TAK sterydowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenka
moja 1,5 miesieczna córeczka miała potówkę, która przeszła w stan zapalny i na szyi pojawiły sie jakies kroski, lekarka stwierdziła ze to juz przechodzi w stan grzybiczny, z racji iz jest wciaz goraco a fałdki skóry maja mały dostep do swiezego powietrzai przepisala nam ta masc, zaczelysmy smarowac, troche obawiam sie masci sterydowych:( jakie skutki? odezwe sie za tydzien po skończeniu kuracji. pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam dla mojego syna, to jest maść sterydowa. miał taką plamę na klacie i na niej krostki. używałam też clotrimazolinu wcześniej, ale nie pomógł. triderm - rewelacja - leczy grzybice moją i synka, clotrimazol na mnie przestał działać, natomiast na synka nie działał w ogóle, więc różnica między nimi jest. Życzę owocnego w skutkach leczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przepisała to ginekolog. maść bardzo dobra, ale trzeba regularnie stosować. ONA JEST STERYDOWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinA.
Nie stosujcie maści sterydowych na skórę twarzy, bo można się przez to nabawić trądziku różowatego! Poszukajcie w necie, to okropna choroba, której nie da się do końca wyleczyć! Ostrzegam Was, bo zazwyczaj lekarze nic nie mówią o skutkach ubocznych tych maści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczka
ma azs i używaliśmy tej maści oraz protopic. Byłam b zadowolona z działania tridermu, z tym że pediatra właśnie mi o tych sterydach powiedziała, a dziś ktoś tu założył topik o powikłaniach po maściach ze sterydami i tak się zastanawiam czy mam teraz receptę w ogóle wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeg
Hm, a czy można stosować Triderm zewnętrznie w miejscach intymnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane88Zg
A czy Triderm można stosować na zapalenia skóry lub najzwyklejsze pryszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dosc mocny steryd
plus antybiotyk, nie przeginajcie z ta mascia bo w dadmiarze moze zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dosc mocny steryd
Ane88Zg stosowanie przy tradziku przeciwskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6666666
ja używam i to praktycznie bardzo czesto! i mi sie nic nie dzieje, to raczej nie jest szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azarthar
MIalem podejzenie liszajca dostalem Bactroban lecz nic nie pomoglo potem lekarz dal mi Triderm uzywalem 4 dni 2 razy dziennie pomoglo juz po 2 dniach lecz dostalem wysypki ktora teraz ostro swędzi co to mzoe byc???Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guiguigui
Mam pytanie.. po depilacji wąsika woskiem zaczeły wyskakiwać mi chrostki i zostaja mi ślady, takie ciemne plamki. Koleżanka poleciła mi Triderm i zastanawiam sie czy kupić. Może polecicie coś na rozjaśnienie tych plamek bądź lepsze gojenie chrost żeby plamy nie zostawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaaaaaaaaa
mi wyszedł taki bąbel na sutku,poszłam do lekarza,i mi powiedzial ze to np od stanika ktory przepuszczal za malo powietrza,albo od potu po prostu.. zapisala mi ta masc,i zniklo w niecaly tydzien.polecam,masc warta ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Isi
Pediatra zapisała mojej Córeczce Triderm na pokrzywkę, która trwa całe wieki i przez którą Mała nawet budziła się w nocy z płaczem i drapała do krwi! Zeszło po pierwszym użyciu! Tylko dostałyśmy sugestię, że maść ma być stosowana na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam sprawe:) otoz moja coreczka miala uczulenie na calym ciele wczoraj i lekarz kazal posmarowac ja ta mascia Triderm rowniez na twarzy. rano nie bylo sladu jednak mala jakby taka zółtawa sie zrobila na buzi, czy to moze byc jakis skutek uboczny? boje sie ze to jakas zoltaczka czy cos i juz zaczelam sobie wkrecac tego typu glupoty:/ a na ulotce o takim ubocznym skutku ani widu ani slychu i bardzo sie martwie. prosze o pilna odpowiedz kogos kto mial z ta mascia do czynienia i moze takie same efekty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść triderm stosowałam przez okres około 2 tygodni miejscowo ( małe plamki grzybiczne) wszystko pięknie zeszło ...niestety na brodzie - gdzie miałam 2 plamki ) po jakims krotkim czasie po odtawieniu maści dostałam dermatozy okołoustnej -spowodowanej właśnie poprzez stosowanie tej maści na twarz... od 3 miesięcy jestem na antybiotykach tetralys :( czas odstawić mam nadzieję że dermatoza zażegnana... się zobaczy! tak więc jak dla mnie hmmm maść zdziałała cuda w krótkim czasie ..niestety skutek uboczny jaki akurat przytrafił sie mi ....napewno nie polecę stosować na twarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo skuteczna maść.Walczyłam dwa lata a może dłużej z trudno gojącą się krostą na szyi.Wyglądem było podobne do czyraka,co się podgoiła to znowu dziwnie nabierała i nigdy do końca nie była wyleczona .Myślałam że tak już zostanie na zawsze .Próbowałam różnych drogich masci zapisanych u dermatologa i nic.Czułam wielki dyskomfort bo noszę krótkie włosy a to wyglądało ohydnie.Zmieniłam dermatologa i on własnie mi zapisał Triderm i rewelacja! po tygodniu zauważyłam że pomaga ,stosowałam przez miesiąc codziennie i znikło,nawet blizny nie ma gdzie to było.Kupiłam nastepną i stosuję na trudno gojące ranki np.po komarach bo jestem uczulona i po ukąszeniach długo mi się rany po bąblach goją.Narazie działa !Warto spróbować ,może innym też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza19
czytając to wszystko i ja również odczuwam niepokój, gdyż 4 miesiące temu lekarz rodzinny zapisał mi Triderm na zajady- wsykoczyły mi niespodziewanie, pani w aptece poleciła mi kompleks witamin B i maśc na opryszczke- w efekcie zajady przeszly już w stan zapalny i wyglądało to naprawdę niezbyt ładnie. W ulotce wyczytałam, ze jest to lek na infekcje bakteryjno- grzybiczne. Wówczas zajady mi zeszły po 2 dniach stosowania rano i wieczorem :) Niestety, dzisiaj czułam pieczenie w kącikach ust i znów podejrzenie, że to zajady, a jutro mam wesele :) na szczescie mam Triderm i liczę, że i tym razem mi pomoże, mimo iz do stanu zapalnego mi daleko.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgo80
Pediatra przepisla ja synkowi w piatek na" rane" (zrobill sie strupek po zadrapaniu ktory sie babral i niechcial zagoisc po porodzie !!!!) kolo szyi dziecko jeszcze dobrze nie siedzi wiec ciezko to sie goilo masc rewelacujna juz po 1 smarowanou byl efekt dzis juz moge powiedziec ze jest to wlyleczone a po kazdym smarowowaniu widac bylo jak sie szybko goi. polecam z tego co czytam to na wiele dolegliwosci jest dobra i unas rowniez sie spawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta masc jest bardzo dobra ale trzeba uwazać bo wiadomo jak to jest ze sterydami, moga zostawić białe plamy, dlatego trzeba smarować cienka wartswe i krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle się urządziłaś tą farbą do włosów. Nawet nie myślałam, że aż tak silną reakcję alergiczną mogą wywołać farby. Ale wiesz, po takich maściach to trzeba jeszcze długo skórę innymi specyfikami pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriii
szczeze ci powiem ze wystarcza mi dobrze nawilzajacy krem. tylko ze musze codziennie smarowac sie ta mascia i kremem bo raz jak zapomnialam to nanowo przez noc mi to wszystko powyskakiwalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakul1983
Witam, Ja stosowałem Triderm przy zapaleniu grzybicznym skóry w uchu. Po 3 dniach nie było już śladu a wcześniej chyba z 2 miesiące się z tym uganiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedziunia
ginekolog zapisała mi tą maść Trderm na drogi intymne, gyż robiła mi PH I wyszło, że mogę mieć bakterie.Wcześniej piekła mnie mała, smaruję dwa dni i piecze mnie jeszcze bardziej. Na ulotce tej maśći przeczytałam nie mależy stosować w okolicach odbytu i narządów płciowych.Aja przecież na to dostałam. Czy ktoś z Was miał podobny problem, bo mam pietra,że ginekolog coś pomyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×