Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka_89

Maseczka Rapan beauty ze śluzem ślimaka! 100% natury

Polecane posty

Gość Anka_89

Dziewczyny czy używałyście maseczki Rapan beauty z żółtej glinki syberyjskiej ze śluzem ślimaka, owocem Akai i olejkiem migdałowym? Do cery tłustej i mieszanej- mam trądzik - teoretycznie żółta glinka syberyjska przeznaczona jest do mojej cery... Ktoś już używał i może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam maseczki Rapan beauty ale serii Pure Nature z samym olejkiem migdałowym. Fajnie się nakłada na twarz :) I nie zasycha! A skóra po zmyciu - i po peelingu -zmywając tą maseczkę zrobiłam sobie peeling, bo ma krzemionkę, skóra jest nawilżona i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie cos dla odwodnionej skory stricte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam maseczki Power of Nature niebieska glinka z dodatkiem smoczej krwi ( ekstrakt z żywicy smoczego drzewa) owoc Yuzu i olejek migdałowy... Dla mnie rewelacja! Mam suchą skórę.. ktoś pisał wcześniej o odwodnionej... Trzeba pić dużo wody żeby nawodnić organizm od środka.. Ale dla suchej i wrażliwej cery-rewelacja! Smocza krew ma taspinę-pomaga goić się ranom i odbudowuje kolagen ;) 10 maseczek w 1 słoiczku :) Polecam! Szukałam w necie ale jest tylko na www.sklep.cobest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę od czasu do czasu do kosmetyczki do www.sofibeauty.pl. Ostatnio byłam na peelingu laserowym. Bardzo się odprężyła i dodało mi to energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalka_87
śluz ślimaka umywa się w porownaniu do smcozej krwi w maseczce z niebieską glinką! Skóra jest gładka, jędrna , odżywiona... Super! Bałam się dużego opakowania czy mnie przypadkiem nie uczuli, bo tanie nie jest ale kupiłam minikosmetyk! Teraz mają akcję 40% taniej z kodem: MINIKOSMETYK na www.sklep.cobest.pl Bomba, piszą że wystarczy na 2 zabiegi, mi wystarczyło na 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Witam ja polecam śluz ślimaka http://pachnacakraina.com/,sluz-slimaka-100--koncentrat-bez-innych-dodatkow-10ml-,637 daj***ardzo dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×