Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smoczyca89

maseczki do włosów z żółtek

Polecane posty

Gość poszukaj w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wlosy po tych żółtkach są miękkie, puszyste...itd. ale czy są, a przynajmniej czy wyglądają na mniej zniszczone i suche?? bo mi głównie o to chodzi. ja często prostuje i mam nadzieje że ta maseczka zapobiegnie upodobnianiu sie moich włosów do siana...no i fajnie zeby włosy błyszczały. znacie jakies inne przepisy na maseczki do włosów ZNISZCONYCH i MATOWYCH ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaleo
no lepiej nie dawaj tej cytryny - tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne porady maja na tej stronie: http://www.portretkobiety.pl/a/9/42/domowe-sposoby-na-piekne-wlosy-cz-1/ Wracajac do maseczki z zoltka, ja ja stosuje... Robie maseczke z kilku lyzek nafty kosmetycznej z olejkiem rycynowym ( kupilam w aptece) mieszam w miseczce z zoltkiem...i nakladam na wlosy. ..wilgotne raczej. Na suche to nakladam sama nafte jak mi sie zoltkiem mieszac nie chce. Nafta jest juz kupiona i pomieszana wczensiej fabrycznie w jakis tam proporcjach z olejkiem rycynowym, ale jak nie macie takiej to same dodajcie kilka kropli. Ja olejek rycynowy stosuje tez na rzesy ( przyciemnia) i paznokcie(wzmacnia). Mam ciemne wlosy, dlatego regularnie stosuje plukanki. W zielarskim na smieszne pieniazki ( cos powyzej zlotowki) kupuje paczke ziol: np kore debu, orzech wlsoki) i gotuje je kilkanascie minut we wrzatku. Zreszta na opakowaniu jest napiosane ile trzeba. Pozniej plocze. Efekty widac, bo wlosy lsnia mi sie bardzo. A jesli chodzi o kolor, to ostatnio slonce rozjasnilo mi do takich kasztanowych..ale plukalam i znow mam ciemny braz...nawet moj chlopak zapytal sie czy farbowalam wlosy bo sa ciemniejsze. A polokalam raptem z 3-4 razy ostanio, tak 2 razy w tygodniu. Maseczke stosuje raz w tygodniu. slyszalam tez ze plukanie piwem daje fajny efekt, cytryny troszke boje sie bo nie chce rozjasniac sobie wlosow. Aha...i nie myje wlosow szamponami ze sklepu, ale z apteki. RADIKAL, farmony czy jakos tak... pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titianea
Ja tez robie ta odzywke, tylko ta cytryna mi nie sluzy. Mam blond wlosy, cienkie. Mam weazenie ze cytryna je wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×