Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiapchełka

Materac Eanbio

Polecane posty

Gość zosiapchełka

Materac mm239 Enabio. Mam i chwalę sobie. Ale od jakiegoś czasu przy masażu zasypiam. Normalnie nie umie powstrzymać sie od spania. Masuje się na siedząco. Miałam problemy z krzyżem , bolał mnie jak diabli. Kiedyś spadłam z konia i cierpię do dziś. Chodziłam na zabiegi bezpłatne na materacu Enabio w Wodzisławiu Śląskim. Pomogły mi bardzo, więc sobie taki materac kupiłam. Mam go już ponad rok i jest super. Właściwie nie czuje krzyża:) Czasami trochę pobolewa na zmianę pogody ale to niebo a ziemia przy tym jak bolał. Ale od jakiegoś czasu przy masażach zasypiam i nie umiem się przed tym uchronić. Najpierw myślałam, ze mam anemię. Ale zrobiłam wyniki i okazało się, że jest ok. Teraz włączam masaż i po paru minutach śpię jak suseł. Wcześniej nie miałam takich objawów a teraz mam. Co prawda mnie to nie martwi, bo sen nikomu nie szkodzi, ale zastanawiam się czy ktoś inny ma też takie objawy po masażu na materacu Enabio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazia1000
Ja masuje plecy codziennie do trzech miesięcy. I nie śpię. To znaczy śpię, ale w nocy ;) I nie sama. HI HI . Narescie! Fajny ten materac jest. Anastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman123456789
Materac Enabio Nazywam się Roman. Ja jestem po udarze mózgu. I tez korzystam z materaca Enabio z firmy Vitberg z Nowego Sącza. Dostałem go od żony. Masuje codziennie nogi. Mój lekarz zalecił mi te masaże jako profilaktykę przeciwzakrzepowa. I robię masaże Enabio codziennie, dzień po dniu. Dla mnie super relaks a dla żył poprawa krążenia. Jestem sparaliżowany prawostronnie. To straszne być sparaliżowanym. Został mi tylko kontakt ze światem przez komputer. Ludzie róbcie wszytko, żeby nie zostać sparaliżowanym. Wszytko. Bo wierzcie mi, nie chcecie być na moim miejscu. Mam 43 lata i jestem od trzech lat rośliną. Po materacu śpię również. Zabiegi Enabio robię wieczorem i rano. Lekarz kazał mi robić zabiegi w pozycji leżącej, to i robie w takiej pozycji. I często przy drugim zabiegi śpię. Ci co mają materac Enabio to wiedzą jaki ten masaż jest przyjemny. Żadne tam ugniatanie i wykrzywianie. Delikatny masaż, choć często po zabiegach mam zakwasy. Szczególnie jak robie sobie przerwę w masażach. Zosiu, nie martw sie tym, że spisz po zabiegach. Ja tez śpię. Masuj nogi w pozycji 4. To znakomita profilaktyka przeciwzakrzepowa. Jeżeli masz żylaki, to jest znaczy, że możesz mieć w nich zakrzepy. A jeżeli istnieje ryzyko zakrzepów to nie ma na co czekać. Nie lekceważ żylaków!!!!! Roman Kołodziej Nowy Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaOstoja
Ja tez Śpie jak suseł po zabiegach na materacacu. Ale , tak ma być. Chodziłam na zabiegi bezpłatne na materacu Enabio w Gdynii i tam też kupiłam ten materac. I o dziwo pomaga. Nawet mój lekarz sobie kupoił ten materac. I śpi się na prawde rewelecyjnie. Pozdrawiam z Gdyni Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia234345
Mam taki materac. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożkaWiki
E tam. Nie wierzyłam w ten cudowny materac. Ale moja mameczka skusiła sie na to cudeńko we Wrocławiu. I o dziwo działa i to całkiem dobrze. nie wierze w takie nowości ale jak zobaczyłam ten materac u swojego rehabilitanta to zmieniłam zdanie. Miałam problemy z laktacją po urodzeniu syna. I co ? i na materac. Po dwóch dniach wylegiwania się na tym niepozornym materacyku pokarm sie pojawił. I tak sobie dulda ten mały człowieczek z cycka ku uciesze rodziców. Nie wiem czy polecic małodym matkom materac czy dziecko. Może jedno i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u każdej baby pojawi się mleko
na tym materacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożkaWiki
No u mnie nie chciałao sie pojawić przez dwa tygodnie. Znalazłam gdzieś na forum info, że na laktacje dobry jest masaż. No to na materac chop i cycki masować. Już straciłam nadzieje na pokarm a tu niespodzianka. Pomogło. Nie wiem czy to materac czy nie ale pokarm pojawił się po masażu. Takie fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BONIFACY45
Jak trzeba cos pomasować to ja prosze bardzo. Za darmo sie podejmę. Ale materac tez mam i jest dobry. Taki niepozorny aparat do masażu a pomaga. No mi pomógł. miałem wypadek samochodowy i rehabilitant polecił mi masaże w Szczecinie. Poszedłem i po paru dniach kupiłem ten Enabio. Właściwie to z niego nie schodzę. Po trzech tygodniach rehabiliotacji tradycyjnej ramie bolało mnie bardziej niz po wypadku. Dopiero po tych zabiechach na śląskiej w Szczecinie mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to przeszło
Jak to przeszło? badałeś się? co to znaczy przeszło? ja chodze na zabiegi masazu na tym materacu w Łodzi i mi nic nie przeszło. Co prawda byłem dopiero dzis pierwszy raz ale nic nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonifacy 45
Cierpliwości. Ja poczułem się lepiej dopiero po czterech dniach. Po pierwszym dniu to czułem sie tragicznie. Rehabilitant, który prowadził zabiegi uprzedzał, że moze być gorzej. Więc cierpliwie czekałem. I sie doczekałem. To działa i to całkiem dobrze. Mam Enabio juz kilka miesięcy. Wierz mi jest skuteczny. Nie wiem co ci dolega i nie znam się na chorobach ale mam w rodzinie lekarzy. Mój kuzyn, ortopeda z dwudziestoletnim starzem klinicznym, kupił taki sam materac dla żony. Jego żona ma problemy z ruchem rąk. Nie pomagały jej starania męża, masci i inne specyfiki. Dopiero jak skorzystała z zabiegów na moim ranczo to na drugi dzień mąż poleciał sklepu po materac. Pozdrawiam. Bonio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tez poczekam na efekty
Ok poczekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi to byC dobre
Dostałam ulotke o masażach na materacu Enabio. Jutro idę to się dowiem na własnej skórze co to za aparat jest. W rejestracji miła obsługa. Nawet za miła. Ale co tam idę do boli kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto warto
Byłam i warto. Materac jest w pożo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLI
A mnie po masażu bolało wszystko. Fakt, dopiero w odtatnie dni przeszło i to dośc skutecznie. Babeczka co to prowadzi przedłużyła mi zabiegi o dwa dni i nie powiem, warto było. I choć na poczatku byłam przerazona bólem głowy to pod koniec cięzko było wstawac z materaca. Chyba sobie kupie tego Enabio. Polski on jest to nie powinno byc problemu z serwisem. Bonifacy ty masz i jak to działa po paru miesiacach? Nie psuje się? Ile jest na to gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonifacy 45
Mój działa bez zarzutu. mam go dość długo. Gwarancji jest dwa lata, ale moge się mylić. Polecam. Nie kupuj na Allegro! tam sprzedają używane materace jako nowe. Znajomemu poleciłem i sobie kupił na allegro i mina. Materac był używany i to sporo. Najlepiej u producenta albo w aptece. ja kupiłem w szczecinie na slaskiej ale numeru nie pamiętam. To był taki punkt , sklep z możliwoscią przetestowania sprzetu. Jak znajde numer to Ci napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaNowak-Zdaszyńka
Mam coś takiego juz ze trzy lata. Nic sie nie popsuło. Działa i to prawie codziennie. Szukam tanszego niz u nas w aptece dla mamy. Gdzies wyczytałam że mozna za niecałe 900 zł kupic na jakis zabiegach masażu. Mieszkam w Katowicach. Czy ktoś coś wie o tym gdzie mozna kupić Enabio w okolicach Katowic? Poz. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie co wy z tym materacem
Ja w domu od poniedziałku tylko o materacu słyszę. Babcia chodzi na masaże i od tygodnia o niczym innym sie w domu nie rozmawia. To jakaś schiza jest. I jescze każą mi szukac po necie Enabio za 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie mi ten materac
Cierpie i potrzebuję takiego materaca. Gdzie go kupić? Sprawa węcej niż pilna!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwus
Do : Dajcie mi ten materac http://www.vitberg.pl/sklep/product_info.php/products_id/10 Tutaj możesz kupić ten materac lub wybierz się do punktu w Twoim mieście gdzie odbywają się takie zabiegi i rehabilitanta zapytaj się bo być może od ręki będziesz mógł zakupić taki materac ( jest możliwość ratalna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palipati Ludzie co wy
Ludzie, jaki materac? Materac na sen ? jak to na sen? Jak może pomóc materac na sen? Jak to działa? Uspakaja czy co? U Nas w Ostrowcu Wlk. jest taka akcja Na Zdrowie. Tam mają jakieś materace, to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Enabio i Zdrowie
Witajcie, własnie skończyłam zabiegi na Materacu Enabio w Opolu. To świetny sprzęt. Znakomity. Przyszłam na zabiegi z bólem prawej ręki. A wyszłam bez bólu. I tak przez wszytkie dni zabiegów. A wierzcie mi, bolało. Nie pomagały maści, nawet końskie. Ortopeda wymypiął się na mnie i skwitował tylko że tak musi być. W moim wieku ma boleć! Bzdura. Polecam wszytkim ten Materac. Jest bardzo dobry. Kupiłam i nie żałuje. Aneta z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETA z Opola
Ja też kupiłam Materac w Opolu. I też mam na imię Aneta. Dziwne. Jaki zbieg okoliczności. Wszytkim Opolanom życzę dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia E.
Dziewczyny o czym wy piszecie? Nic nie wiem nma ten temat. Dlaczego ja nic nie wiem :( ? Jak to jest duże? Moje łóżko ma 150X200 , zmieści się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośba o Forum Enabio
Sporo tych informacji na forach. W Tychach jest wielu użytkownikach materaca Enabio. Kupiłem materac na bezpłatnych zabiegach w Tychach a razem ze mną trzy osoby sześcioosobowej z grupy. Jeżeli to tak jest zawsze to w Tychach setki ludzi już kupiło materac. Ponoć w Polsce są dziesiątki takich punktów więc razem musi być już dziesiątki tysięcy użytkowników w kraju. To skoro tak jest to dlaczego nikt nie prowadzi forum na temat materaca Enabio? Nawet producent z Nowego Sącza nie ma takiego forum, a to dziwne. Gdzie niegdzie są fora na ten temat ale zawsze przy okazji jakiegoś tematu. A skoro ludzie piszą o Enabio to maja taka potrzebę. Więc dlaczego nikt nie założył forum Enabio. Podpowiadam to firmie Vitberg, bo to może być dobry pomysł. Dlaczego? Bo każdy ma jakieś doświadczenie z w stosowaniu Enabio i może sie tym doświadczeniem podzielić. Czytałem, że nawet dzieci ADHD korzystają z Enabio a to przecież poważny problem wielu rodzin polskich. Ktoś inny na forum pisał o cukrze . Ponoć mu sie obniża po masażach. Jeżeli tak jest to może warto byłoby o tym poczytać w Internecie. Kros inny pisze o masażu piersi na laktację! Moja żona miała taki problem i gdybym wiedział o tym to niewykluczone żebym spróbował. Ostatecznie materac mam od roku w domu. A syn Kacper urodził sie 7 miesięcy temu. Przykładów można mnożyć. Więc skoro społeczność użytkowników rośnie to może warto sie zebrać do kupy i napisać list zbiorowy do producenta z prośbą o udostępnienie internautom takiej możliwości. ja korzystam z materaca często i mam swoje spostrzeżenia , więc mógłbym sie nimi podzielić. Pozdrawiam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bespłatne zabiegi Enabio
Hej, moja rodzina zapisała sie na zabiegi masażu na Materacu Enabio w Pszczynie. Mnie wysłali na przespiegi do internetu. Zadanie proste: mam wybadać co ludzie piszą o tym Enabio i o samych zabiegach. Czy na pewno są bezpłatne? Czynie przyjdzie rachunek po zabiegach? Z tego co tu czytam nikt nic o tym nie pisze, nikt się nie skarży, nikt nie narzeka. To dobrze wróży. A może ktoś musiał za zabiegi płacić? Prosze o info. Zabiegi będą początkiem sierpnia. Drugie pytanie: Czy ten cały Enabio to naprawdę jest dobry. Nie mam wiele doświadczeń z takim sprzętem. Generalnie ludzie piszą pozytywnie o Enabio ale nie kogę znależć testu lub czegos takiego. Czy może ktoś wie gdzie mozna poczytać o testach Enabio w warunkach klinicznych lub testy użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam i nie płaciłam
Ja byłam i nic nie płaciłam. Nie przyszedł żaden rachunek. Tak przynajmniej jest we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie będziesz płacić
Nie musisz sie obawiać. Nikt nie zmusi cię do płacenia za bezpłatne zabiegi masażu. Ja korzystałam z zabiegów w Warszawie, nie kupiłam Enabio i nikt mi nawet nie proponował zapłaty za zabiegi. Ulotka wyraźnie mówi: Bezpłatne zabiegi. Więc nie mogą być płatne :) . A swoją droga to cała ta Akcja Na Zdrowie to ciekawy sposób na przetestewanie sprzetu medycznego. Szkoda, ze nie ma tego wiecej w Polsce. Chętnie bym sobie pochodziła na inne zabiegi, też zupełnie bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraniek
Na Zdrowie Wrocław ul. Orzeszkowej 55 tel: 071 78-33-209. Właśnie skończyłem. Rewelacja!!!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×