Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vipeczka

męskie perfumy

Polecane posty

jakie polecacie?? takie z perfumerii byłam przed chwila i zupełnie mi sie pomieszały zapachy. chciałabym sprezentować chłopakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumowicz
Ja uzywam kilka tzn.mam kilka ulubinych np.hugo boss ,obsession claina albo la costa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam podawajcie czyje są te perfumy i ich nazwe wlasnie np clein-obssesion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nazeczony uzywa Joop\'a rozowego, Issey miyake L\'eau dissey i DKNY, polecam wszystkie bo sa super. A jesli chodzi o Twojego chlopaka to zalezy jakie zapachy woli, czy bardziej swieze, czy ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej cięzkie. ot tego wąchania mam mętlik, bo naraz mogę powąchac tylko 5 pozniej juz wszytsko tak samo pachnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 212
cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani-emporio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania148
lacosta czerwona jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg mnie super jest Paco Rabanne 1 Million. Ten zapach jest cudowny. Jak chcecie kupić coś bardzo trwałego i po atrakcyjnej cenie to polecam skorzystać ze strony galeriazapachow.pl. Naprawdę warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Paco Rabanne 1 Million - słodki, intensywny i działający na zmysły. W perfumerii trochę kosztuje, ale na goia.pl można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zależności od wieku i gustu, ale polecam zwrócić uwagę na Chanel - Allure Sport, Hugo Boss - Zielony, Azzaro - Chrome oraz Paco Rabanne - XS Black. Te oraz wiele innych znaleźć można na zapachowiec.pl gdzie sama kupuję perfumy chłopakowi a także sobie i są świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że każdy lubi inne, ale takie "bezpieczne dla chłopaka" , to Hugo Boss - Boss Bottled (szary), ja go uwielbiam haha (mój chłopak też) :D zamawiam na galeriazapachow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kurarę z miesięcznika Pani gospodyni domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że każdy lubi inne, ale takie "bezpieczne dla chłopaka" , to Hugo Boss - Boss Bottled (szary), ja go uwielbiam haha (mój chłopak też) :D zamawiam na galeriazapachow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie ładne są Giorgio Armani - Code (black), Chanel - Egoiste Platinium oraz CK- Euphoria. Kupuję je dla brata na goia.pl i jest bardzo zadowolony. Ale wszystko zależy od gustu czy ktoś chce delikatne, świeże perfumy czy coś słodkiego a może cięższe, drzewne jak np. Christian Dior-Fahrenheit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×