Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Migrena, skuteczne sposoby

Polecane posty

Gość gość

Czytam i czytam te informacje o migrenie na różnych stronach: migrena leczenie, migrena przyczyny, jak wyleczyć migrenę, migrena leki, czy jest lek przeciwko migrenie itp., i oczy przecieram ze zdumienia, że ludzie mogą być tak tak naiwni w swej walce z migreną i silnymi bólami głowy połączonymi z omamami, mroczkami i przywidzeniami. Migrena może mieć związek z tętniakiem, ale w doskonałej większości przypadków migrena to skutek stresu, złego odżywiania i wielu innych rzeczy, chociaż oczywiście jestem zwolennikiem sprawdzenia i wyeliminowania wszystkich możliwych przyczyn. "Jak już dopadła cię migrena - musimy cię zmartwić - nie ma na nią skutecznego lekarstwa" - otóż to nieprawda. Migreny można pozbyć się całkowicie, zażywając minimalną dawkę marihuany (a właściwie: Tetrahydrokannabinol (THC) – organiczny związek chemiczny z grupy kannabinoidów, izomer kannabidiolu i główna substancja psychoaktywna zawarta w konopiach), w momencie w którym odczuwamy pierwsze objawy. Można też dokonać naświetleń lampą BIO-V (oryginalne lampy są produkowane w Czechach - np. ta http://wystawiasz.pl/na-sprzedaz/elektronika/okazja-lampa-bio-v-leczy-migrene-i-bole-kregoslupa_i36 akurat stamtąd pochodzi, więc jest ok). W moim przypadku to połowiczne niedowidzenie (np. patrząc na zapisaną kartkę, w połowie wydaje mi się jakby była czysta - okropne uczucie). W czasach, gdy miewałem często migreny, zawsze byłem na nie odpowiednio przygotowany - nigdy ten sposób mnie nie zawiódł. Wiem, że wielu odpowie mi, że to przecież nielegalne itd. Owszem, ale tylko dlatego, że koncerny farmaceutyczne lobbują dużo bardziej szkodliwe, chemiczne leki, na których najwyraźniej więcej można zarobić. Moja koleżanka np. leczy potężne migreny lekami na padaczkę (!). Ja jednak podziękuję. Wolę coś co jest nielegalne, ale skuteczne i praktycznie bezinwazyjne dla mojego organizmu. Dla osób, które mogą sobie na to pozwolić, polecam jednak tę lampę. Człowiek nikomu się nie narazi, a efekty identyczne. Kupując lampę, warto zaopatrzyć się w statyw, bo naświetlanie może trwać i kwadrans, więc ręka może zdrętwieć. Jarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwolnilam sie od migreny dopiero po operacji szyjnego kregoslupa i rehabilitaci. Od operacji nie mialam ani razu migreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zakupiłam tę lampę. Sprzęt idealnie spisuje się w warunkach domowych i namiotowych (sprawdziłam :-)). Jedyną wadą jest to, że efekt następuje dopiero po ok. 20 minutach od naświetlania głowy i karku. Z drugiej strony, biorąc silne leki przeciwko migrenie i bólowi głowy np. ketonal, efekt jest odczuwalny po ok. godzinie od wzięcia leku. Swoją lampę (używaną) zakupiłam za 600 zł. Coś takiego jak tutaj: http://wystawiasz.pl/na-sprzedaz/elektronika/okazja-lampa-bio-v-leczy-migrene-i-bole-kregoslupa_i36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... już uwierzyłam w bajeczkę że lampa pomogła. Hmm to czemu gościu ją sprzedajesz hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samą lampą się nie wyleczymy.... Migrena - potencjalna czasem może okazać się na przykład padaczką. Mój brat całe życie zmagał się z "migreną" tak mu powiedział lekarz do pierwszej utraty przytomności. Zdiagnozowano podaczke po 34 roku życia. Teraz jest pod opieką super neurologa i jezdzi do niego aż z Warszawy do Płocka na Medycznej 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Moim zdaniem trafienie na dobrego lekarza graniczy z cudem. Ale ja na szczęście na taka pania doktor trafiłam, kt mi bardzo pomaga. Doktor Nowaczewska, wspaniały specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam sprawdzonego lekarza, który mi pomoże z moimi bólami głowy, gdzie przyjmuje doktor Nowaczewska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8976
Mój problem z migreną trwał wiele lat, teraz doswiadczam znacznej poprawy dzieki Cefaly. Jeśli nie slyszeliscie o tym urządzeniu i metodzie nauristymulacji w leczeniu migreny, to bardzo polecam wyprobowac! O wiele bardziej się opłaca niz branie leków ktore nic nie pomagają i tylko psuja wątrobe... dla zainteresowanych więcej informacji tutaj: https://kobieta.onet.pl/zdrowie/cefaly-przelom-w-zapobieganiu-i-leczeniu-migreny/pe8wr0d i strona Cefaly http://www.cefaly.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem ciekawie się zapowiada to Cefaly, moze zamówie bo juz mam dosc tej migreny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z zabiegów komory hiperbarycznej w vimedzie, fajna sprawa :) może bóle głowy całkiem nie zniknęły ale są zdecydowanie mniejsze i to chyba jedyna rzecz, która mi jakkolwiek pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóle głowy, zwłaszcza te częste mogą oznaczać migrenę. Jeśli zwykłe tabletki z apteki nie pomogą, to trzeba się przejść do lekarza. Możliwe, że zaleci Sumatriptan SUN , bo to bezpieczny i skuteczny lek na migrenę, który dodatkowo usuwa mdłości, światłowstręt czy wymioty. Dozuje się go przez wstrzyknięcie, bo lek jest w wygodnym wstrzykiwaczu. Bardzo proste dozowanie - tu https://migrena.mededu.pl/ jest filmik na ten temat. Sami go sprawdźcie, bo zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×