Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Martina1981

Mikrodermabrazja diamentowa-kto mial?

Polecane posty

Gość Martina1981

Witam wszystkich Mam pytanko poniewaz chce sobie zrobic zabieg \"Mikrodermabrazja diamentowa\". Mial ktos z was robione cos takiego i gdzie? Najbardziej ciekawi mnie czy ktos z Was mial to robione w salonie urody beverly w Poznaniu bo tam znalazlam to za jedyne 100zl taniej nigdzie nie widzialam a nie zawsze tanio znaczy dobrze dlatego tez Bardzo prosze o wasza opinie. Z gory dziekuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooooooooooooooodnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo ciekawy temat ja też jestem zainteresowana tą mikrodermabrazji zwłaszcza w Poznaniu szkoda ze nikt nie dołaczył do tego tematu ale może ty Martina zrobiłas sobie tą mikrodermabrazje w tym salonie i mogłabyś cos napisac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrodermabrazja
czesc dziewczyny! wiem ze wszyscy chwala sobie niesamowicie mikrodermabrazje i kogo bym nie zapytala, mowi ze jest rewelacja. szkoda ze u mnie skonczylo sie to inaczej. ponoc jest to jeden przypadek na sto. po mikrodermabrazji diamentowej moja skora wygladala swietnie. jednakze po dwoch dniach zaczely wychodzic mi na wierzch wszystkie zanieczyszczenia jakie mialam pod skora. to bylo cos okropnego. dwamiesiace moja buzia dochodzila do siebie. teraz jest juz gladka, ale oczywiscie nie widac ani zadnej poprawy aani jakis rewelacyjnych efektow. chcialabym powtorzyc jeszcze raz i chodzic regularnie ale panicznie boje sie ze znowu mnie tak wysypie. Dodam tylko ze zabieg wykonywalam w profesjonalnym salonie, a wykonywal go doswiadczony dermatolog kosmetolog postudiach i z wieloletnia praktyka. nie ma opcji zeby w czym zawinili. widocznie moja skora tak zareagowala. czy ktos mial podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaFlader
Witam wszystkich! Wykonuję tanio zabieg mikrodermabrazji na terenie Poznania. Dodam, że jestem licencjonowanym kosmetologiem, dlatego gwarantuję profesjonalność usługi. Proponowane ceny to: Mikrodermabrazja + maska algowa (w pakiecie min. 3 zabiegi) - 95zł Mikrodermabrazja + ultradźwięki i ampułka (w pakiecie) - 110zł Kontakt: magdaflader@yahoo.pl, 663-880-665 Pozdrawiam serdecznie! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam w poznaniu kosmetyczkę Alicję Świder, ma gabinet na Kraszewskiego 12. Zabieg kosztuje 120zł, ale warto. Jak ktoś ma większe fundusze to jeszcze skurteczniejszy jest zabieg złuszczania NEODERMA - podobno jeden zabieg neodermy równa się 6 zabiegom mikrodermabrazji! Cennik możecie sobie sprawdzić na stronie Pani Alicji www.salon-inspiracja.pl Poza tym to bardzo miła i sympatyczna kosmetyczka i potrafi doradzić w każdej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrlkg
fajny zabieg, ale trzeba wziąć serię, ewentualnie często powtarzać. Jesli masz kłopoty z tłustą lub mieszaną cerą lepsze będą kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogus88
ja też sobie mikrodermabrazje bardzo chwale. Ja co prawda nie robie sobie tego zabiegu w celu leczenia trądzilu ale żeby się troszke do wiosny przygotować tzn. tak rozświetlić i rozjaśnić twarz. Za zabieg na twarz i dekolt płacę 120 zł u pani Kasi na bajkowym, jak ktos chce to podaje tel: 697-011-380 Myślę że warto skożystać tu z zabiegów bo są bardzo starannie i dokładnie wykonane a cena jest jak dla mnie doskonała :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg totalnie beznadziejny większość dermatologów w ogóle go odradza - przy cerze trądzikowej w ogóle nie powinien być wykonywany - wie to każda dobra kosmetyczka i lekarz dermatolog. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam rejestracje w grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:45 zł zamiast 120 zł za zabieg mikrodermabrazji diamentowej połączony z intensywnym łagodząco-odżywczym serum i maską algową w Salonie Urody Vis http://www.groupon.pl/in/,67461?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam rejestracje w grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:45 zł zamiast 120 zł za zabieg mikrodermabrazji diamentowej połączony z intensywnym łagodząco-odżywczym serum i maską algową w Salonie Urody Vis http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,67461?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zainteresowanych mikrodemaabrazją diamentową na twarz z serum i maską algową w Salonie kosmetycznym ASTARTE. Dziś kupiłam bon za 49 zł zamiast 120 zł na ten zabieg. Bony dostępne są na GROUPONIE. Polecam :) http://www.groupon.pl/in/.swyfqS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorzystałam z kuponu Groupon
Zabieg wprawdzie standardowy, ale widać rzeczywistą poprawę cery. Jednak najbardziej mnie cieszy możliwość zdobycia gratis kolejnych kuponów na kolejne serie zabiegów. Nie warto przecież płacić za coś, co można mieć za darmo. Oferta http://www.groupon.pl/in/.4cnUuT jest ograniczona czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankh_a
wczoraj dostalam na urodziny ten kupon z "gruponu" ale na stronie salonu nie widze zadnego opisu zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. dodtakowo mam skore naczynkowa i raczej sucha. czy ten zabieg jest przeznaczony dla mnie? kupon kupowal narzeczony, oczywiscie bez uzgodnieniea ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu wybrałam się na moją pierwszą mikrodermabrazję, skóra jest gładka i taka promienna, nawet drobne zmarszczki, które miała dookoła ust zmniejszyły sie:) zabieg super, kosmetyczka zaproponowała, ze następnym razem połączy mikrodermabrazję z kwasem, już sie nie mogę doczekać :) czy ktos juz był w tym gabinecie? ja szczerze polecam bbclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...........
szczerze odradzam. szkoda kasy. nie zlikwidowalo an zaskornikow ani nic. nie wspominajac o bliznach. lepiej zrob sobie peeling gruboziarnisty :D wejdz w moj topik i zobacz czego uzywalam, co w ogole dziala choc troche: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4703885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie teraz wykapac i zrobic ten peeling st.ives. potem naloze glyco-A (pelling z kwasem glikolowym 12 %)-ten drugi tez polecam. uwazajcie bo na ludziach z cera problematyczna chca zbijac niezla kase. u kosmetyczki placilam 150 zl za jeden zabieg glikowlowym!!!! a ten glycoa starcza na miesiac i kosztuje 50 zl cala tubka. jak ktos chce odsiwezyc cere kwasem to ok. ale wagrow sie zlikwiduje..... ani lojotoku w tym temacie tez widze reklamy. wlasnie juz zaobserwowalam na calej kafeterii. nawet w chirurgi plastycznej sie reklamuja, zamiast PRAWDZIWYCH opinii pacjentow. mikroderma na tradzik w zyciu nie pomoze!!!!! pokaz zdjecia przed i po. ale swoje ;P bo nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem kosmetyczką z Krakowa.Chciałam was zapewnić,że mikrodermabrazja jest zabiegiem b.skutecznym.Wykonany właściwie zabieg pozbawiony jest wszelkich działań niepożądanych.Złuszczamy naskórek mikrowarsta po mikrowarstwie i wszystko jest pod stałą kontrolą.Dziewczyna,która opisuje,że jest jedną na 100 i po mikro zaczęły się problemy z trądzikiem ewidentnie została zainfekowana przez kosmetyczkę(źle zdezynfekowane głowice).Sprawdzajcie zakłady kosmetyczne,pod względem higieny,jest to bardzo przykre ale zdarzają się też brudaski w tym fachu.I jeszcze jedną kwestię poruszę,trądzik:Trądzik ropowiczy jest przeciwskazaniem,ale zaskórniki,rozszerzone pory,blizny potrądzikowe to wszystko usuwamy ale musi być seria zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renawe
przeszłam zabieg mikrodermabrazji diamentowej po raz pierwszy kilka dni temu ,i jestem bardzo zadowolona...cera wyglada swiezo ,jest bardzo delikatna po jednym zabiegu widze poprawe. Moja siostra ma gabinet i w ofercie promocyjnej zabieg wykonuje w cenie 40 zł....mam zamiar isc na 4 zabiegi ...mam skore bardzo wrazliwa.... po zabiedu moja cera wygladała tak ze nie musiałam nakładac podkładu bez ktorego nie wychodze ....zdecydowanie polecam takie zabiegi ale oczywiscie przeprowadzone profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha7779
Moja znajoma robiła sobie mikrodermabrazję i była zadowolona z efektów, także może nie jest to zabieg skuteczny w 100% przypadków, ale pojedyncze osoby, które nie zauważyły efektu nie powinny pisać że zabieg jest do bani, tylko dlatego są sfrustrowane. Znajoma znalazła gabinet na tej stronce: http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Zabiegi-kosmetyczne/mikrodermabrazja Nie jest to reklama żadnego konkretnego gabinetu, bo jak zobaczycie jest tam mnóstwo gabinetów całej Polski, które oferują duże zniżki na ten zabieg. Precz z frustratami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Poznania
Hej, ja też skorzystałam z grouponu. Mam problem z bliznami po trądziku, których próbuję się pozbyć. Byłam na 2 zabiegach mikrodermabrazi diamentowej, widać niewielką poprawę. Teraz chciałabym skorzystać z mikrodermabrazji korundowej, ponieważ słyszałam, że efekty są dużo bardziej widoczne. Czy ktoś z was miał już ten zabieg i poleca jakiś salon w Poznaniu? Lub może znacie inne, lepsze sposoby na blizny po trądziku? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam robioną mikrodermabrazję diamentową i efekty są niesamowite. Miałam problemy z łojotokiem i nie bardzo mogłam stosowac peelingi,a ten zabieg był dla mnie świetnym rozwiązaniem Byłam na mikro w Dermamedzie we Wrocławiu-mają świetną cenę 99zł., a teraz podobno 89zł. Warto spróbowac ,poniewaz rozwiązuje wiele problemów skóry,a nie wyłącza nas z życia towarzyskiego jak w przypadku inwazyjnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola0311
Witam :) ja miałam robioną mikrodermabrazję i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Moja cera była głodka w dotyku i świeża. Ja zabieg robię u Pani Magdy w Cosmtic Derm. Teraz mają fajną promocję w cenie 60 zł. Za dwa dni znowu idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABIEG MIGDAŁOWY
Właśnie wczoraj miałam pierwszy zabieg mikrodermabrazji. DOPIERO PIERWSZY NA PRÓBĘ CZY MNIE NIE UCZULA A JUŻ WIDAĆ EFEKT. SKÓRA GŁADKA I PODKŁAD JAK JEDWAB SIĘ ROZŁOŻYŁ. ŁUSZCZYLAM SIĘ ZARAZ PO ZABIEGU 2 GODZINY, A DZISIAJ RANO JUŻ SUPER. KOLEJNY ZABIEG PEWNIE BĘDZIE MOCNIEJSZY , A CZY KTOŚ MIAŁ ZABIEG MIGDAŁOWY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluczing
Mikrodermabrazja diamentowa jest świetnym zabiegiem, ale musi zostać dokładnie i dobrze przeprowadzona. Trzeba się dowiedzieć jakie są przeciwwskazania i iść do salonu, który jest dobry. Sam zabieg natomiast złuszcza delikatnie naskórek i sprawia, ze skóra staje się gładka i odzyskuje jednolity kolor oraz świeżość. Ja na mikrodermabrazję chodzę do łódzkiego salonu Viviean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 86
Witam czy ktoś mógłby mi polecić jakiś salon w okolicach katowic dabrowy gorniczej sosnowca piekar bytomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcia093
Wrzucam tu fajny program pomocny przy dbaniu o swój wygląd i cerę który pomaga najlepiej dopasować kosmetyki do naszych potrzeb. Zawiera ogromna bazę kosmetyków dostępnych w Polsce. Nie trzeba instalować :) jak Ci się spodoba to zapodawaj dalej http://www.wrzuc.to/uEF06x2K8v.wt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam i efekty bardzo fajne - nie jakieś spektakularne, ale cera mi się wygładziła i jakoś tak.. promieniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
mikrodermabrazja jest bdb.Tylko po tym zabiegu nie należy przez kilka dni unikać słońca i solarium. Ja głownie stosowałam mikrodermabrazję w jesieni i w zimie. Bardzo fajnie jest w ten sposób przygotować sobie buzię na lato;) Pozdrawiam! Magda www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×