Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikrodermabrazja

mikrodermabrazja

Polecane posty

Gość mikrodermabrazja

czy po zabiegu mikrdermabrazji mozna sie od razu pomalować,i czy pomaga ten zabieg wogóle na blizny potrżdzikowe( dziurki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeee
Mikrodermabrazja jest stosowana właśnie w leczeniu blizn trądzikowych, szram rozstepów itp. Po zabiegu nie powinnaś od razu się malować, lepiej dać skórze odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrobrazja
dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek
a znacie moze jakis dobry ale nie drogi zestaw do mikrodermabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dzisiaj
mozna odrazu sie pomalowac u mnie w gabinecie sami cie maluja zeby moc wyjsc na ulice. Jeszcze blizny nie zniknely, ale wiem ze do tego trzeba kilka zabiegow. Na nastepny pojde juz za 2 tygodnie. Skora w dotyku baaardzo gladziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chętnie sie dowiem
widziałam za umiarkowana cenę zestaw Bielenda i Loreal. Niestety nie wiem który lepszy. Są też do kupienia Ofiflame lub Avon - nie wiem czy można zaufać tym kosmetykom?? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane prosze piszcie. Trochę sie obawiam tego użyć bo mam wrażliwą skórę, z drugiej jednak strony nie mam kasy na profesjonalne zabiegi u kosmetycznki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madosia
czy przed zabiegiem skórę należy podleczyć czy mozna iść ze świezymi krostkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
pomoze w zlikwidowaniu kilku blizn(dziurek) po ospie? Mam 4 troszke głębsze i kilka malutkich, plyciutkich. Ile zabiegow trzeba wykonac? Ile kosztuje u was zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zabieg kosztuje 100 zł,w innym mieście nawet 250,wiem ze jeden napewno nie wystarczy,co najmniej 5 zabiegów ,ale powiedziałam sobie ze do lata zrobie ze sobą porządek:) wydaje mi sie ze krostki świeże nie są pzreciwwskazaniem,przecież na zdjęciach też było pokazane(gdzieś je widziałam) ze ktoś miał twarz całą w krostach i mikrodermabrazja mu właśnie pomogła. na blizny napewno pomoże(ja dlatego idę),ale musi być sporo zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
z tym ze ja nigdy w zyciu nie mialam problemow z cera, zero wypryskow, nie mowiac o tradziku. Po prostu w lipcy zarazilam sie ospa w wieku 23 lat i niestety zostalo mi kilka malych dziurek na twarzy. nie sa one tak bardzo widoczne (moze ze 3 sa glebsze) ale wlasnie z tego powodu ze nigdy wczeniej nie mialam problemow z cera i zawsze mialam gladziutka skore na twarzy teraz mnie one zwyczajnie denerwuja. Czy mikrodermabrazja pomoze w ich zlikwidowaniu lub zmniejszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam troche głębsze blizenki po trądziku na czole,i dlatego idę na mikrodermabrazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
oki, dziekuje za odpowiedz, w grudniu ide do kosmetyczki na zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co lepsze na
takie czerwone plamki po tradziku [nie dziurki]- kwasy czy mikrodermabrazja? ile zabiegow nalezy wykonac, by zauwazyc widoczna poprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ug
Robiłam zabieg mikrodermabrazji w domu i efekty porównywalne są z b. ostrym pilingiem. Nie usuwa blizn, zmarszczek, może troszkę rozjaśnia przebarwienia, złuscza lepiej martwy naskórek. Nie polecam tego z AA Oceanic, Avon może być. Zastanawiam się nad zabiegim w gabinecie. Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
jeszcze jedno pytanko, czy zabieg jest bolesny? ile trwa, jak dlugo skora sie goi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
ja biore pod uwage tylko ten zabieg w gabinecie. jesli kilka zabiegow nie pomoze to zdecyduje sie na laser, choc mam nadzieje ze jakas poprawa bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie zależy jaki masz mocne te plamki,lepiej sie skonsultuj. ale uważam ze mikrodermabrazja jest łagodniejsza a też przynosi efekty,a kwasy...sama nazwa już mnie przeraża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mikrodermabrazja domowa nie jest wogóle porównywalna z zabiegiem u lekarza czy kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
ponawiam pytanie. Czy zabieg jest bolesny, jak dlugo trwa i ile czasu skora sie goi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zabieg ponoć nie boli tylko czuć takie mrowienie,jakby skóra sie wsysała,ze tak powiem,trwa ok 30 min. wiem ze przed i po też są jakieś masezcki itp. mi powiedziano ze całość potrwa ok 90 min. jutro po zabiegu napisze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikrodermabrazja właśnie polega na tym i jej największą zaletą jest to ze nie wyłączasz sie z zycia codziennego,praktycznie po jakiś 2-3 godz. zaczerwienienie znika chyba ze miałas robione na głębszym ścieraniu,wtedy zaczerwienienie moze sie utrzymać do trzech dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mikrodermabrazja
super, czekam wiec na wiadomosci i udanego zabiegu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie
raz na rok głębokie ziołowe złuszczanie. Jest dużo lepsze od mikrodermabrazji i kwasów. aby zlikwidować blizny kwasami potrzeba ok. 5 zabiegów, a po głębokim złuszczaniu już po pierwszym razie jest taki efekt. Jedyny minus to jakieś 3-5 dni wyjętych z życiorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ug
Zaciekawiłaś mnie gdzie to robisz i zaile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeej
Witam 2 tygodnie temu bylam u prywatnego dermatologa z powodu trądzika. Teraz mam tylko jakies 3 syfki ktore juz znikają ale zostały mi blizny po pryszczach. Następną wizyte mam za 2 dni i chce porozmawiac z moja pania dermatolog o mikrodermabrazji. Bardzo mi zalezy na tym zabiegu bo słyszalam że jest bardzo skuteczny. Obawiam sie jednak ze poprawa bedzie chwilowa i po jakims czasie wszystko wróci. Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie
jestem z Mazur-u mnie kosztuje 150 złotych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×