Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mikrodermabrazja

Polecane posty

Gość gość

robiłyście kiedyś mikrodermabrazję? czy efekty były dla was wporządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam zadowolona, skóa troszkę byłą zaczerwieniona ale szybko to zniknęło. potem byłą gładka i oczyszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam z robieniem na wyższe temperatury, podobno nie powinno się robić w zimę i lato tylko kiedy jest w miare zrownoważona temp. żeby naczynka nie popekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na mikrodermabrazję ale tylko korundową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam, ale w sprawdzonym miejscu - w Arkadia spa, gdzie indziej bym się chyba nie odważyła. efekt jak najbardziej zadowalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luczilla
Dopiero się wybieram - za 2 tygodniu, w gabinecie wrocławskiej Wyspy Piękna, no i liczę że będzie OK. Koleżanka mówiła, że po mocno suchym lecie, a teraz mam upałowy koszmarek to taka mikrodermabrazja jest dla cery pięknie oczyszczająca. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście warto wybrać się na mikrodermabrazję, bo skóra po takim zabiegu rzeczywiście dużo lepiej wygląda. Ale jak ktoś wcześniej napisał, najlepiej w jakieś sprawdzone miejsce z profesjonalną obsługą. Na przykład Gabinet Wyspa Piękna z Wrocławia , zatrudnia tylko wykwalifikowane kosmetyczki a nie praktykantki. Poza tym każda wizyta rozpoczyna się od dokładnego wywiadu i diagnozy cery oraz dobraniu najbardziej odpowiednich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam, skóra jest po niej bardzo gładka i oczyszczona, mogła by być tak cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×