Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Milgamma N a trądzik

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś miał podobny problem- po zastrzykach z witaminami B a konkretnie po Milgammie N okropny wysyp trądziku? Miałam tylko 5 zastrzyków a wysypało mnie okropnie na twarzy, na szyi, za uszami, we włosach, na dekolcie i na plecach. mija 2 miesiące, jest lepiej ale jeszcze trochę wychodzi nowych krostek. Brałam 2 opakowania tetralysal 300mg, od kilku dni stosuje benzacne 10%, stosowałam bratek, maseczki z cynamonu i inne domowe sposoby. Czy ktoś miał trądzik po tych zastrzykach i kiedy wszystko minęło i co stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety też tak miałam. Wysypało mnie dokładnie po 5 zastrzyku. Lekarz kazał odstawić lek. Dziś mijają już dwa tygodnie od zakończenia zastrzyków a cera wygląda okropnie - pełno małych krostek na czole, wiele sporych na brodzie. Od dwóch dni wysypuje mnie też na dekolcie. Wybieram się do dermatologa, bo sposoby dostępne "bez recepty" nie zdały egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLea
Ja na całe szczęście uniknęłam zastrzyków .W moim przypadku pomogły tabletki IQFACE.Nie jest to żaden antybiotyk ale dzięki swojemu naturalnemu składnikowi tabletki radzą sobie świetnie z problemem trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMasummi
Ja stosowałam tabletki IQFACE działają świetnie.Po niecałych dwóch miesiącach praktycznie pozbyłam się całkowicie trądziku.Jestem zdziwiona że można te tabletki kupić w Polsce bo ja je dostałam za Stanów.Ale naprawdę warto w nie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×