Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HrabiaZenHorst

Moge Mieć do Was Prośbe ?

Polecane posty

Chciałem kupic Hrabinie tusz do rzes , ciemny brąz od zawsze uzywa Clinique takie zielonkawe opakowanie , może tym razem kupim był coś innego ? Macie jakies swoje typy ? A jest uczuleniowcem wiec coś delikatnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
U mnie w mieście w drogerii pracują same blondi, które nie umieją nic doradzić... ja jestem wierna Astorowi.... ale nie wiem jaki efekt rzęs Hrabina lubi najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hm :) Hrabina rzęsy ma ładne gęste ale uwaza , ze za jasne :o ? ... nie maluje sie własciwie prawie wcale :) wydaje majatek na kosmetyki pielegnacyjne , ale nie na kolorowe ... i tu pies pogrzebany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest uczuleniowcem - kup jej tusz z LaRoche-Posay - dostępne w wybranych aptekach (mogę powiedzieć których, jeśli interesuję Cię Warszawa). Są różne rodzaje - lekko podkreślające rzęsy po takie \"intensywnie pogrubiające\" - zależy, co Hrabina preferuje. Sama jestem uczuleniowcem - od wszystkiego robią mi się kropki pod oczami, a od tego tuszu nie! :-) Kolory: czarny, brązowy i granatowy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z uczuleniowcami to tak różnie bywa, czasami taki zwykły krem jest ok a apteczny zaszkodzi, to trudno wyczuc i doradzić, ja ostatnio używam MF 2000 calorie, kolor black brown, i mnie bardzo odpowiada, bo kolor nie jest mocno czarny, nie jest też zdecydowanie brązowy,, jakość tez w porządku, ale to naprawdę sprawa bardzo indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×