Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia35

moj maz lunatykuje,POMOCY!!!!

Polecane posty

Nie bede sie rozpisywac,poprostu mam juz dosyc a zwlaszcz szkoda mo meza.Prawie co wieczor lunatykuje tzn.gada przez sen b.glosno,krzyczy,tak sie czasami wydziera ze zawlau mozna dostac,zrywa sie nagle i sie poprostu zaczyna.Czasami pamieta to co sie stalo czasami nie pamiet.Najgorsze jest tez to ze mamy male dziecko i kilka razy wystraszyl je i teraz maz przenisl sie do innego pokoju ale wciaz slysze jak lunatykuje i woguke przeciez przez cale zycie nie bedziemy spac osobno.Poradzcie cos ,do kogo sie wrucic ztym problemem? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdea
Odrobacz go! Balsam Kapucyński jest bardzo dobry i najtańszy (15 zł). Ja odrobaczyłam dziecko Paraprotexem (balsamu nie używałam - bo zawiera alkohol) i przestało lunatykować, krzyczeć i płakać przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdea
To początkek artykułu dr Ireny Wartołowskiej: Przez 13 lat prowadziłam Poradnię Alergologiczną dla Dzieci z Woj. Warszawskiego. W tym czasie przez Poradnię przeszło 1748 ciężko chorych dzieci. Przed objęciem tej placówki pracowałam w Rabce - dzieci z woj. warszawskiego uważano za najciężej chore z całej Polski. Przyjeżdżały w stanie duszności, wyjeżdżały z niewielką lub zupełnie bez poprawy. Po wprowadzeniu rutynowego odrobaczenia każdego dziecka chorego na astmę, ustępowały objawy duszności niezależnie od tego, czy dziecko chorowało od 2 czy od 10 lat. Astma ustępowała u dzieci, ich rodziców i dziadków. Leczeniem obejmowałam cała rodzinę. Nie było potrzeby wysyłania dzieci do uzdrowisk, jeżeli wyjeżdżały - to ze względów społecznych: matka szła do szpita-la a w domu nie było opieki. Po powrocie z sanatorium każde dziecko było ponownie odrobaczone. Jak do tego doszłam Już na początku mojej samodzielnej pracy zauważyłam, że - tam gdzie znalazłam jaja pasożytów - po podaniu odpowiednich leków dziecko przestawało chorować, ustępowały stany nawrotowej duszności. Zaczęłam intensywnie szukać pasożytów, ilość badań koprologicznych sięgała 20, 40 a nawet 60 razy. Na 1000 dzieci w ten sposób przebadanych zaledwie u połowy znaleziono pokrycie laboratoryjne. U wszystkich dzieci nie tylko zmniejszała się albo ustępowała duszność, ale obserwowałam ustępowanie ta-kich objawów jak: szerokie źrenice, ślinotok, potliwość, ogryzanie paznokci, zgrzytanie zębami, mowa przez sen, lęki nocne, krzyki, w nocy (obserwowałam trzy przypadki) - moje spostrzeżenie: choroba lokomocyjna spowodowana jest inwazją glisty ludzkiej. Były to objawy charakterystyczne dla robaczycy. Jady robaków są wagotropowe. Jak chcesz resztę artykułu to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amdea
chyba ci lekko pojebalo..albo nie umiesz czytac...chyba, ze wg ciebie lunatyk to to samo co astmatyk;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
a może doczytacie cytat do końca? zamiast wyklinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia33
ok, ale krzyki nocne, mowienie przez sen to nie musi byc od razu robaczyca...ludzie, to tak jakby nadmierny apetyt od razu zdiagnozowano posiadaniem tasiemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lunatykowanie to nie sa krzyki przez sen lunatyk gada, wstaje i łazi więc to coś innego i nie ma z robakami nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczyce
są bardzo popularne wsród ludzi.. Tak łatwo się zarazić a wszyscy zapomnają oprofilaktyce. Moja rodzina raz do roku się odrobacza...ale to dlatego że mamy zwierzęta i taka profilaktyka jest wskazana.. Ale przeciez do domu nawet na butach mozna przynieść jaja inwazyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczyce
Właściwie Pyrantellum to jest środek przeciw robakom obłym zdaje się. moze być w tabsach albo w syropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chodzi o lunatykowanie
ja nie mam żadnych robali, nigdy nie miałam, nie drę się w nocy, a tez miałam kilka akcji, ze np. wyszłam w ogóle z domu przez sen:D A potem nic nie pamiętałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz że nie masz
Przykład: w lecie koszą trawę ze skwerka, na którym stado psów załatwia swoje potrzeby. Jaja pasożytów latają w powietrzu, a ty nie zarażasz się nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz moda na odrobaczanie
moda na oczyszczanie złogów i detoksykację już się skończyła teraz na topie jest odrobaczanie. Robaki są winne wszystkim chorobom i wszyscy mają robaki i powinni się odrobaczać :D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem lunatykowania wiąże się z nadwyrężonym układem nerwowym. Wiem że łatwo mówić ale trzeba męża uspokoić, jakieś małe przyjemności może go trochę zrelaksują i przestanie lunatykować. Wszystkiemu winne nerwy, tak po prostu odreagowuje stresy dnia codziennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efren
What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? vertically allianceleicester loans wan If a patient appears to have cognitive problems, she said, it's "safe and reasonable" to remove the medication for a few weeks and see what happens. If the patient's cognition improves, another statin might be appropriate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christoper
How much is a Second Class stamp? how to wean off celexa 20 mg Transparency said Indian firms perform best in the BRICS with a result of 54 percent and several occupy the top positions in the overall index, attributing this to laws in India about how multinationals must report on subsidiaries.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erich
On another call breaking out 5th month accutane The FBI would not confirm that Zerilli was its source, but Zerilli's attorney David Chasnick told U.S. News that his client did provide the tip and then worked with agents for seven or eight months on the case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Royal
Other amount requests continued buy 30mg codeine online uk tumbler seeing An executive order from the White House, which follows renewed criticism of Obama's AIDS strategy during his visit to Africa in late June and early July, called for better coordination of the national effort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerson
Have you got any qualifications? electric buy generic abilify online cambridge invitation Thanks to a relatively friendly housing market in Madison, those who move off campus often pay less than the roughly $8,300 the school charges for room and board. Regardless of where students live, they are never far from downtown Madison and its bustling music and food scene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci ktoś wyżej napisał zebys go odrobaczyla ja miałam identyczny problem ale ze sobą odrobaczam sioe 2 x do roku i jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashton
Canada>Canada http://www.blue-lemons.com/our-beliefs levaquin 500 uses Finally, I've been waiting & hoping for this news. I held off buying the Nexus 4 due in big part to it being produced by LG, who I refuse to support, & the glass back that I just know I'd destroy in no time at all. Thanks of reporting this..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodsam
Could you transfer $1000 from my current account to my deposit account? his mane provera online about consisted One silver lining, they said, is that Idan is so young and resilient, and isn't likely to remember the treatment. "He's one of the happiest kids I've ever seen," a proud Akiva gushed. "He's really joyful and full of life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra kiedyś lunatykowała też praktycznie co noc przez jakieś dwa miesiące, a potem nagle przeszło, nie wiemy czemu... Tak czy inaczej, współczuję c****amiętam sama jakie to było drażniące i jednocześnie trochę straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isreal
Do you know the address? http://www.grasmerehotel.com/conferences/ hard money loans in dc State prosecutors rejected a plea bargain offer from Schettino in May but accepted those of five other officials, including four ship's officers and the crisis coordinator of the vessel's owners, Costa Cruises.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×