Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria__

Moja mama ma miażdżycę i nadciśnienie

Polecane posty

Gość Maria__

Jak wyżej. Czy znacie jakieś metody walki z tymi schorzeniami, inne niż przez leki? Mama ma 65 lat i bóle wątroby spowodowane właśnie lekami. Korzystacie z jakichś ziół, suplementów, witamin, które pozwoliłyby zmniejszyć albo i wyeliminować leki np, przeciwcholesterolowe. Chciałabym pomóc mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria__
Nie interesują mnie diety, ponieważ mama ma swoją i się do niej stosuje. Chodzi mi o preparaty, kuracje itp. wspomagające dietę i nie niszczące wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody vaniliowe :)
a jaką mama stosuje dietę jesli można zapyatać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek ogladnij film
W ostatnim filmie własnie mówią co niszczy watrobe i inne organy najbardziej. Po za tym jesli dieta jest odpowiednia to wsytarcza bez zadnych wspomagaczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja..
No, witam, a może jakiś dobry preparat z argininą? To dobrze wspomaga walkę z nadciśnieniem zwłaszcza przy dietach niskomięsnych i niskotłuszczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria__
Zastanawiam się nad suplementami i ziołami. Znalazłam dzisiaj kilka tekstów na temat argininy. Wygląda na to, że taki preparat mógłby pomóc. Ja od razu mówię - jestem zielona, nie znam się. Alicja, może wiesz więcej na temat takich suplementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaMM
ProArgi 9 jest b. dobra rzeczą na te sprawy, tylko dość drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnasiowa
Tej choroby już się nie cofnie, ale można zahamować rozwój dbając o dietę i regularne przyjmowanie leków. Spróbuj namówić mamę na przyjmowanie folika, który chroni przed miażdżycą a na dodatek może poprawiać nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaStawska
To zależy, jak bardzo zaawansowana jest choroba. Niektóre suplementy diety mogą być pomocne. Tu ktoś wspomniał o Proargi 9. Rzeczywiście wygląda sensownie, bo to jest preparat z argininą, która zmniejsza skłonność do tworzenia skrzepów w żyłach i zmniejsza tzw. agregacje płytek. Poza tym ma w składzie korzystna witaminę D i resweratrol, o którym się mówi, że działa przeciwmiażdzycowo. Tylko nie wiem, czy to juz można kupić normalnie w Polsce. Argininę od b. dawna stosuję się tez w leczeniu wątroby. Kiedys mój kolega był tak leczony i to z niezłym skutkiem, może więc i Pani mamie by pomogło trochę na ta starganą lekami wątrobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychnaa
Suplementacji dobrym komplekserem argininowym zawsze warto spróbować. zwykle ludzie czują sie po tym lepiej i poprawiają im sie wyniki badań. Ja osobiście Proargi9 nie stosowałam, ale moi znajomi ze Stanów chwalą to sobie. Oboje mają po 65 lat. To jest dobre i przy odchudzniu, bo jakby zwiększa ochotę na wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice33
Mój tato bierze to proargi od kilku tygodni. Jest zadowolony bo czyje się po tym po prostu lepiej. cisnienie mu się obniżyło, bo mama mu codziennie mierzy. w tym tygodniu ma robic badania. nie bolą go też tak nogi jak kiedyś. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre są ziołowe leki chińskie, np. Mai Tong, albo Sumalin. Ten pierwszy właśnie stosuję. Gorąco polecam.Są bezpieczne. Guanxin uratował życie mężowi. Też na serce. Można kupić w Polsce. Ale nie w aptekach. Mogę dac namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabajana
zioła to chińska lipa ludowa. ale arginina jest faktycznie dobra i warta polecenia. tylko nie byle jaka, żeby sobie nie narobic wiecej krzywdy niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyssskowa
Słuchajcie, własnie o co chodzi z tym kwasem foliowym ? Rzeczywiscie powinno sie go przyjmowac i jest polecany nie tylko kobietom w ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka.o
wiki się kłania: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_foliowy generalnie na pewno nie zaszkodzi ;) a to proargi naprawdę niezłe jest dla starszych osób. mam kontakt z dziewczyna, której ojciec to bierze od dośc dawna i bardzo chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianGóra
Proargi obniża ciśnienie o dobre 10 - 20 jednostek. Do tego poprawia ogólne samopoczucie. Wiem, bo sam stosuję od dwóch miesięcy. W tej chwili biorę tylko małą dawkę Betalogu i w ogóle odstawiłem Loristę. Przedtem brałem 2x więcej Beta i właśnie Loristę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinika_
a jak u ciebie z cholesterolem po tym? pytam, bo róznie piszą. u jednych zmniejsza się, u innych nie. ja biore proargi od dwóch miesiecy i cholesterol spadł o 80 teraz jest tylko lekko powyzej normy. najlepiej jest z ciśnieniem. mam 125/80 i nie biorę zadnych prochów teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Najlepsze zioło na wątrobę to OSTROPEST PLAMISTY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
wiem suplementy tak ja mam takie pomogą na 100% sam stosuje Herbalife pytania pomogę u mnie można się zaopatrzyć napisz do mnie pomogę chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
bez kombinacji prosto szybko i bezpiecznie z korzyścią dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika.Bauc
Ja z mężem od roku biorę ProArgi9. To jest taki kompleks z argininą. Efekty są bardzo dobre, cisnienie obojgu nam sie unormowało. Mąż ma cukrzycę i miażdżycę. Po tym preparacie czuje sie duzo lepiej. Ma też nizszy cholesterol i bardzo dobrą morfologię. Ja cukrzycy nie mam, ale ze skokami ciosnienia borykam sie od lat. Nie mogłam przez to np. spać. Teraz śpię zupełnie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
Maria__ a słyszałaś o diecie leczniczej dr Ewy Dąbrowskiej ? na podst. książki "Ciało i ducha ratować żywieniem" www.ewadabrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .eska
ProArgi9 to jest konkret wart polecenia. U mnie obnizenie cisnienia i cholesterolu jest ewidentne. Długi spacer też mnie znacznie mniej męczy. Jest drogi ale mogę spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendrygał
Genialna sprawa z tym Proargi 9 !! Biorę od 8 tygodni i to naprawdę działa świetnie. Cisnienie mam unormowane. Do tego nareszcie nabrałam ochotki na dłuższe spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayi
Czy ktoś orientuje się gdzie mogę dostać Sumalin? Od dłuższego czasu bezskutecznie go poszukuję. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×