Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymagająca

Mokosh Cosmetics opinie o produktach

Polecane posty

Gość Wymagająca

Dziewczyny dostałam na święta produkty Mokosh: peeling żurawinowy, glinka biała i olej arganowy mokosh. Jestem zachwycona tymi produktami. Zapach peelingu jest taki soczysty, że po otwarciu masz ochotę go zjeść. Jestem wielką fanką oleju arganowego. Mokosh naprawdę się spisało: olej znajduje się w butelce z ciemnego szkła (tak powinno być a nie w jakimś pet) i duży plus za pipetę, która umożliwia łatwą aplikację. Czy któraś z Was może mi polecić ich inny produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest Polska firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagąjąca
Chyba tak, bo na opakowaniu jest napisane że w Polsce i na ich stronie www.mokosh.pl piszą że są producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heeh, nie znam firmy, ale ładna strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka777
Faktycznie ładna strona i fajny design opakowań, bardzo mnie zaciekawiła ta firma i nazwa Mokosh mi się podoba :P chciałabym kupić peeling solny i hydrolat. Ktoś używał ich hydrolatów? One jakoś pachną? bo słyszałam, że te prawdziwe hydrolaty bez sztucznych zapachów same w sobie nie pachną albo bardzo delikatnie. ja bym nie chciała, żeby taki hydrolat, który chcę użyć na twarz jakoś intensywnie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, z tego co wiem hydrolaty nie pachną intensywnie, tylko bardzo delikatnie albo prawie wcale, to zależy z czego są zrobione - z jakiej rośliny i z jakiej jej czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie używałam hydrolatów do oczyszczania. Ja zawsze stosuje oleje i metodę OCM. Mam skórę wrażliwą z tendencją do przesuszania. Zawsze łącze olej arganowy z jojobą w okresie zimowym, a latem olej arganowy z macadamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka777
To ciekawe z tymi olejami, a jak to robisz, wacikiem? Makijaż też tak zmywasz? Masz jakieś sprawdzone oleje, w sensie producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesiii
Stronę mają bardzo ładną ale najbardziej podoba mi się podejście w rytuałach. Ja często wyjeżdżam do spa na weekend aby odpocząć. Nieliczne ośrodki SPA mają podejście do tworzenia przy kliencie dobranych indywidualnie zabiegów. Bardzo podoba mi że firma pokazuje co można z czym połączyć. Napisałam do nich maila aby wyjaśnili mi wszystko dokładnie bo zastanawiam się nad zakupem jednego z rytuałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja olej arganowy zawsze używam do pielęgnacji skóry. Zrezygnowałam z kremów po nagonce na parabeny i konserwanty. Proszę napisz o tej metodzie oczyszczania twarzy bo obecnie zmywam twarz mleczkiem. Odnośnie arganu zauważyłam że świetnie sprawdza się pod oczy. Tam skóra zawsze jest cieńsza i mam poczucie że argan odżywia, nawilża ale również zabezpiecza mi ta strefę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOVE MOKOSH - świetne kosmetyki, maja je w salonie kosmetycznym gdzie chodzę. Polecam ich olej arganowy, glinkę zioloną i olejki eteryczne. Ja uwielbiam aromaterapię. Każdy dzień kończę kąpielą z aromaterapią a glinka bardzo wydajna. Powracając do arganu jest świetny i wygodny w aplikacji. Pojemność 100 ml na początku wydawała mi się za duża, ale zaczęłam używać do ciała i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka1919
W gabinecie gdzie chodzę też mają kosmetyki naturalne Mokosh Cosmetics. Ja sobie kupiłam peeling solny z linii zurawinowej - ślicznie pachnie, dobrze złuszcza naskórek, pozostawia skórę miękką, pachnącą, lekko natłuszczoną. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam ich argan i glinkę zieloną. Bardzo lubię tego typu kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszło dziś moje zamówiony z Mokosh. Peeling żurawinowy oraz masło żurawinowe obłędnie pachną a skład jest świetny. Zrobiłam przed chwilą peeling ciała, skóra jest nawilżona i natłuszczona ale bez lepiącej powłoki, jak w przypadku innych peelingów. 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super olej arganowy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallineczkaa
Wczoraj skończyłam opakowanie oleju. Olej arganowy Mokosh to świetny produkt. Na początku była pesymistką jak olej może nawilżać. Sama przestawałam i jestem zachwycona jego działaniem. Zastanawiam się czy jeszcze kupić oleju jojoba dla porównania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakończyłam używanie glinki białej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś przyszedł zamówiony olej jojoba i olejek eteryczny eukaliptusowy. Zaczynam używać dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ich kosmetyki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka88
Są w lutowym Joy Box glinki i olejek z drzewa herbacianego Mokosh Cosmetics, niestety glinki już wyprzedane, mam nadzieję, że będzie dostawa, bo bez tych glinek średnio się opłaca zakup joyboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glinki są genialne z eterycznych miałam od nich olejek ylang ylang mokosh. Jak masz możliwość kopić z olejkiem z drzewa herbacianego to bierz. Olejki ich są świetne. Podoba mi się ta firma za naturalne produkty i za jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o zielona glinkę. Czy ona nadaje się najbardziej do skóry trądzikowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ona jest najlepsza, biała bardziej łagodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do skóry tłustej też świetna jest maseczka z błota z Morza Martwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają super kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarcianaKrolowa
Maseczka z białej glinki jest genialna !!! :* Firma Mokosh stawia na pokazanie zastosowania. Na przepisie jest opisanie jak można jej użyć np: maska na twarz, maska na ciało i kąpiel. Najfajniejsze że pokazują jak przygotować tradycyjną maskę na twarz lub np zastępując wodę hydrolatem, mamy maskę dobrana indywidualnie z określonymi właściwościami. Uważam że sugerowanie dodania oleju bazowego np oleju arganowego to super pomysł. Maska wolniej zastyga a skóra jest bardzo odżywiona. Ja zamówiłam sobie ich hydrolat malinowy i jestem bardzo ciekawa tego produkty w połączeniu z glinką i olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ich peeling żurawinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam u nich rytuał relaks. Bardzo fajny pomysł z recepturami czyli co z czym połączyć aby powstał np peeling. Kosmetyki super jakości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładne opakowania! Chyba się skuszę na coś od nich bo uwielbiam polskie, ekologiczne kosmetyki - oby takie firmy wyparły całkiem te wielkie koncerny drogeryjne, które nie dość, że testują na zwierzętach to jeszcze sprzedają chemię. ____________________________________ Biuro, szkoła i inne na http://kinot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×