Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania1111

Mona Lisa Touch

Polecane posty

Gość Mania1111

Dziewczyny, może miała któraś ten zabieg i szczerze napisze czy warto zapłacić. Czy wystarczy jeden czy trzeba powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam robiony zabieg, 2000zl, w bydgoszczy u Bienkowskiego, przed plastyką zdecydowalam sie na mniej inwazyjna metode. Nestety 2 tyg. po efektow brak. Bezbolesny laser, 15 min. I nic.., niby powinnam miec 3 zabiegi, ale chyba jednak pojde na umowiona plastyke przedniej i tylnej sciany na nfz. Mam 32 l. Jestem 10l. po porodzie/ dziecko 4kg, 12 godz. rodzilam, szwy slabo sie zrosly. Mala satyskakcja z sexu, infekcje i sporadyczne nietrzymanie moczu. Lekarz skierowal mnie na plastyke, ale zdecydowalam sie na mniej inwazyjna drogę jednak po pierwszym zabiegu zniechecilam sie do wydania kolejnych pieniedzy na coś co nie daje nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jestem po pierwszym zabiegu. Robiłam Mona Lisę w La Nika w Gdańsku. Praktycznie nie bolało. Efekty jeszcze nieprzetestowane:) Ale Pani Dr Magdalena Zakrzewska mówiła, że trzeba chwilę zaczekać...Gdybyście chciały robić sobie zabieg w Gdańsku to polecam to miejsce www.la-nika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
Ja właśnie się zastanawiam nad tym zabiegiem, bo ginekolog mi polecił. A gdzieś w stolicy jakąś przychodnię polecacie godną uwagi? Bo nie chcę iść byle gdzie, i tak się boję :D jakieś delikatne te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaKK
Ja słyszałam same pozytywne opinie na temat tego lasera, nie boli, szybko można wrócić do normalnego życia. Robię rekonesans w szczecinie. Czy polecacie jakieś miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam zabieg. Nie mam problemu z nietrzymaniem moczu mama tylko lekko luzna pochwe po dwoch porodach. Lekarz i nawet pani w recepcji polecali i wychwalali zabieg pod niebiosa, pytalam sie ich czy efekt zabiegu nie jest czasem na tyle subtelny ze go nawet nie poczuje , nie skad efekt bedzie bardzo wyrazny.... Efekt zaden. Doslownie zaden ani cienia zmiany nie czuje aby moja pochwa sie zmniejszyla chocby o milimetr jedno wielkie oszustwo i wyciaganie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny troche w tym zabiegu jest ściemy. Miałam ten zabieg w lipcu 2014-Krak. Minimalnie bolało,słabo pomogło na obniżenie,za ujawniło że nic nie czuje gdzie było cięcie krocza. Nietrzymanie moczu ustąpiło po rehabilitacji i ćwiczeniach,a i tak poddałam się zabiegowi podwieszania narządów.Teraz jest super chodź dalej ćwiczę i się rehabilituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałam się podzielić swoimi odczuciami po zabiegu MonaLisa . Mam 33 lata , dwa razy rodziłam. Miałam wykonaną laseroterapię na rozluźnienie pochwy po porodzie, zero przyjemności w czasie współżycia , ból. Czytałam wiele pozytywnych i negatywnych opinii o tym laserze , chciałam się przekonać na własnej skórze, przecież to zabieg nie inwazyjny więc dużo nie ryzykowałam ( tylko kasą) . Stwierdziłam że spróbuje.Koleżanka namówiła mnie na zabieg u dr Mielcarka w Gdańsku. Trafiłyśmy na promocje bo tylko 1200 zł. Jestem dopiero 2 tyg po laseroterapii, ale czuję się rewelacyjnie , straszenie się stresowałam przed pierwszym kontaktem seksualnym , ale już czuję różnice , po pierwsze mnie nie boli , po drugie pochwa jest wilgotniejsza. Nawet mój partner to zauważył. Lekarz mówił że na efekty trzeba będzie poczekać i może trzeba będzie zabieg powtórzyć , ale ja już jestem zadowolona :) Na mnie to zadziałało . Mogę polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigranowa34
Słoneczka, warto zrobić jeden zabieg, bo widać i czuć efekty od razu. Po ciąży miałam seksualne problemy. Mój partner nie czuł satysfakcji z naszej miłości, kiedy był we mnie. To się zmieniło po jednym - dosłownie jednym - zabiegu u doktor beaty Dethloff, która zna się swojej pracy i można jej w 100% zaufać. Cieszę się, że do niej trafiłam, a jej firmę wynalazła mi koleżanka z podstawówki :D Same zobaczcie jak to wygląda http://drbeatadethloff.pl/zabiegi/monalisa/?cs=90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mieszkam niedaleko konina i tutaj u lekarza dowiedziałam się, ze zabieg może wystarczyc jeden a jak nie wystarczy to trzeba będzie go powtórzyć po miesiącu. U mnie największym problemem było nietrzymanie moczu, okropna dolegliwość i jak się dowiedziałam ze zabieg mona lisa touch wykonuje się bez hospitalizacji (mam dwoje malych dzieci) to bardzo się ucieszylam, jestem 2 tyg po zabiegu dopiero;) ciesze się bardzo ze trafilam na lekarza Kubiaka, ponieważ podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i delikatnie, wszystko tłumaczy itd. to dla mnie było bardzo wazne, bo wstydzilam się moich dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga55lat
heyjka . mialam robione zabiegi mona lisaa touch po porodzie. musialam bo moj az nie czul satysfakcji z naszej milosic. a ja tez. urodzilam trojke dzieci to mozecie sobie dziewczyny wyobrazic co sie dzialo z moja... istny horror. musialam zdecydowac sie na zabieg, by zadowolic meza i jego erotyczne fantazje. zabieg przebiegl perfekcyjne. bylem u lekarza dethloff w Warszawie. pani mnie wysluchala i doradzila. czulam sie komfortowo, a po zabiegu maz mezczyzna zycia "odzyl" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert TENA Lady
W tak delikatnych sprawach trzeba mieć świadomość, że nie trzeba od razu sięgać po radykalne i często kosztowne środki. Warto przejść się do uroginekologa, szczególnie jeśli jednocześnie oprócz dysfunkcji narządu występują inne dolegliwości, np nietrzymanie moczu. Zdecydowanie warto dbać o dobrą kondycję mięśni Kegla. Te mięśnie pełnią bardzo ważną funkcję w organizmie kobiety, szczególnie tej po porodzie naturalnym. Brak odpowiedniego napięcia w tym szczególnym miejscu powoduje szereg nieprzyjemnych i kłopotliwych objawów, których możnaby uniknąć choć częściowo - stosując regularne ćwiczenia. Niezwykle ważne (a kobiety zbyt często nie zdają sobie sprawy z tego jak istotna jest to kwestia) jest rygorystyczne utrzymywanie higieny osobistej na najwyższym poziomie, szczególnie w okresie tuż po porodzie naturalnym. W przypadku nietrzymania moczu można skorzystać ze specjalistycznych wkładek TENA Lady. Są bardzo chłonne, wygodne oraz dostępne w różnych rozmiarach. Pomagają zachować poczucie komfortu, oraz minimalizują rozwój infekcji (która sama w sobie może już być zaczątkiem poważniejszych problemów). W razie jakichkolwiek pytań - zapraszam do kontaktu. Ekspert TENA Lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie dobrą klinikę w Krakowie która wykonuje zabiegi tym laserem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazka33
O Krakowie nie slyszałam ale ostatnio spory szum się wokół niejakiej Beaty Dethloff ktora prowadzi zaufana i profesjonalna klinike medycyny estetycznej. Miesci sie ona bodajze w centrum Warszawy i robi u niej zabiegi sama Gosia Rozenek :-))))))) wiec chyba warto. Wlasnie niedlugo wybieram do tej kliniki na konsultacje to dam znac jak to wszystko wyglada od srodka. A chce zrobic zabieg laserowy Monalista Touch na problemy z moczem po porodzie. A i jeszcze sprawnosc seksualna chcialabym odzyskac....kochanek narzeka :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam niedaleko Konina, szukam właśnie specjalisty i także usłyszałam o doktorze Kubiaku. Z problemami borykam się po trzecim porodzie. Trwają one już ponad rok i nie radzę sobie, potrzebuje pomocy specjalisty i porady. Jak się czułyście po zabiegu? Ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK12
Do mieszkanki Konina. Wiem że taki zabieg przeprowadza Bakalarz w cenie 1500 zl. sama się nad nim zastanawiam i jestem po pierwszej konsultacji. Gdybym miała 100% pewność że zabieg pomoże poszłabym choćby jutro, niestety opinie są podzielone i na tą chwilę jeszcze się nad nim zastanawiam. Zbieram informacje i opinie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość em
Hey, jestem 4 tygodnie po zabiegu.. pochodze z Kielc.. hmmm ciezko odpowiedziec na pytanie czy on pomogl. . Wydaje mi sie ze troszke.. w sensie .. czuje namacalnie ze pochwa jest ciasniejsza.. ale jesli chodzi o nietrzymacie moczu to tak sobie :( a raczej nawet kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie umówiłam się na taki zabieg do Invimed w Gdyni, czy ktoś korzystał z tamtej kliniki? Zależy mi na opinii czy rzeczywiście zabieg w tej klinice przyniósł oczekiwane rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiam, jeżeli po zabiegu Mona lisa czułam różnicę tylko przez pierwsze dwa tygodnie,a po tym czasie wszystko wróciło do stanu poprzedniego to czy warto decydować się na kolejny zabieg który został zalecony od razu przez lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę w Bydgoszczy Victoria - Centrum Ginekologiczno Położnicze. Cena super, trzeci zabieg gratis. A efekty nieprawdopodobne. Serio piszę, bałam się tego zabiegu, ale nie miałam już wyjścia. Popuszczania brak, a pochwa już nie jest luźna jak wcześniej, jest bardzo ciasna, że nawet boli przy seksie. A efekty tego poczujesz ty i Twój partner. Zabieg trwa jakieś 5 minut. Mało co boli, tylko trochę pod koniec, ale naprawdę to żaden ból, a warto. Gdybym jeszcze raz zastanawiała się nad tym zabiegiem, to nie traciłabym czasu, tylko z niego korzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojego pierwszego zabiegu minęły 3 miesiące, a efekty coraz lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę Skin-Med w Bydgoszczy i dr Wasiutę -Śniegowską .Zabieg na nietrzymanie moczu laserem Mona LisaTouch trwał ok.25 minut ,trochę dziwne odczucia-przede wszystkim bardzo ciepło chwilami w tych intymnych okolicach.Było warto , efekt znakomity .Jestem osobą 50+ .Zastosowałam się do zaleceń pani doktor tzn.przez 4 tygodnie zero seksu, ćwiczeń , gorących kąpieli,sauny i dźwigania zakupów -pewnie dlatego są tak dobre efekty.Polecam , koszt 1500 zł, jeden zabieg wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umówiłam się na ten zabieg w Częstochowie w centrum prywatnym Medyk. Koszt to tylko 1000 zł. Dr Bińczyk to bardzo dobry specjalista. Powiedział że w moim przypadku powinien wystarczyć tylko jeden zabieg. Po porodzie mam problem z nietrzymaniem moczy w momencie kiedy skaczę lub szybko biegnę a poza tym ubolewam nad suchością pochwy. Pan doktor powiedział , że te objawy ustąpią a nawet będę ciaśniejsza. Już się nie mogę doczekać tego zabiegu i jego efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta5
Rodzilam 3 razy ...mam problem z nietrzymaniem moczu i luzna pochwa... zabieg laserem mialam4 razy ... lekarz zapewnial mnie ,ze pochwa bedzie jak u,, nastolatki,, a problem z nm na 100% ustapi...EFEKTY : pochwa jest ciasniejsza , nietrzymanie po 4 zabiegach: zero efektu !!!!A lekarz kazal isc za ciosem i robic kolejne... strata pieniedzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też marzę o tym zabiegu, g*****e po drugim porodzie sytuacja się pogorszyła, ale po pierwszym już było nienajlepiej. miałam trudny poród dużo problemów po porodzie w połogu. z waszych propozycji najbliżej mam chyba do dra Kubiaka i też o nim już wcześniej słyszałam, że potrafi wykryć choroby we wczesnym stadium i że uratowal już niejedną pacjentkę. wiecie jaki jest koszt mniej więcej u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe naciąganie na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona Lisa Touch - inna nazwa to jest chyba rewitalizacja stref intymnych, też wykonywane laserowo, są zabiegi na bazie kwasu hiaaluronowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy operacje w szpitalach nie są skuteczniejsze? z tego co się orientowałam szpitale oferuję zabiegi odpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg w Invimed w Gdyni. Urodziłam trójkę dzieci, miałam problem z "rozluźnieniem" pochwy oraz wysiłkowym nietrzymanie moczu. Lekarz zalecił dwa zabiegi w odstępie 6 tygodni. Aby sprawdzić efekt trzeba odczekać cztery tygodnie ponieważ na początku jest wszystko opuchnięte i wydaje się że jest ok, a dopiero po zejściu opuchlizny widać czy się udał zabieg. Po pierwszym zabiegu nikły rezultat. Po drugim rewelacja. Problem z nietrzymaniem moczu zniknął i zrobiło się bardzo ciasno. Tego właśnie oczekiwałam, jestem bardzo zadowolona z efektu. Udało mi się zabieg zakupić na gruponie w okazyjnej cenie. Naprawdę polecam! Męczyłam się trzy lata po ostatnim porodzie zanim się zdecydowałam i szczerze nie żałuję mojej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mona lisa urządzonko-laser krąży wraz z naganiaczami po sylwestrach, weselach i przewozi się tanimi liniami, no heca po prostu...co byście się nie zdzwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×