Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naczynka problem

Naczynka laser Diolite

Polecane posty

Gość naczynka problem

Hej, czy moze któraś z was miała do czynienia z tym laserem?? skuteczny w walce z naczynkami na nosie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynka problem
nikt sie nie wypoqwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toti
Laser dio lite rewelacja , byłam pierwszy raz w estetico w łodzi, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, działa tylko na widoczne żyłki naczynek, naprawdę polecam pomimo, że zabieg nie był bezbolesny ale było znoście. Naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
nic Ci nie usunie naczynek na nosie, i powie Ci to dobry dermatolog. Nos to nos, wiecznie trzemy go, poza tym skóra jest na nic bardzo wrażliwa i cienka. Wystarczy mróz, wiatr, słońce bardzo mocne - zawsze obrywa nos. Ja miałam robiony laser- na policzki super, ale nosa został. żyłki są bledsze, ale są. Ból na nosie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiarzyna
a jak po zabiegu? mozna na drugi dzien isc normainie do pracy? skóra nie jest zaczerwieniona, nie ma zadnych podrażnień? chciałabym zapisać sie na taki zabieg ale zastanawiam sie czy bede mogła pojsc po nim na drugi dzien normalnie do pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pilnie diolite w Poznaniu. Czy ktoś go gdzieś spotkał w tym miescie???? błagam o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×