Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakładka

Naczynka?

Polecane posty

Gość zakładka

Mam problem z moja twarzą, robi się zimniej i na mojej twarzy a właściwie na policzku pojawia sie wieksza zaróżowiona plama, sa to chyab rozszerzone naczynka, dbam o twarz, ale takie coś mam co roku ( latem kiedy twarz jest opalona tego nie widac) nie potrafie tego zamaskowac. pomozcie co mam robic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dbasz o cerę naczynkową? używasz kosmetyków przeznaczonych do takiej twarzy, unikasz gorąca (np. sauny, opalania, kosmetyków rozgrzewających, peelingów mechanicznych)? możesz wybrać się do kosmetyczki na zabiegi uszczelniające naczynka, np. jonoforezę lub ultradźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładka
unikam sauny, peelingów.. kremów uzywam ale tylko zimą. Kosmetyczka to dobry pomysł, nie orientujesz sie ile takie zabiegi kosztuja? a moze mogłabys polecic jakis dobry fluid ktorym moglabym to czasem zakrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziala90
tez mam ten problem, uzywam podkladu loreal true match jak nie mam wypiekow jest rewelka ale jak sa to nie spotkałam sie z zadnym cudenkiem ktore by zakrylo to paskudztwo............;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę za ultradźwięki 30 zł za 1 zabieg w dużym mieście... trzeba wykonać serię kilku zabiegów. co do podkładów, to dosyć mocno kryje np. La Roche Posay Unifiance, Vichy Dermablend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładka
Madziala90 a tez masz cos takiego że jak jest gorąco to twarz Ci czerwienieje, albo jak sie zmeczysz? ja lubie sporty ale dla mnie to strasznie krepujace bieganie z czerwona twarza.. Może jakis sposob na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawwwka
Podobno maseczka z ziemniaka pomaga. Surowy ziemniak nieobrany myjesz i scierasz na tarce.To nakladasz na twarz na pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładka
slawwwka a probowałaś tego? przeciez ten ziemniak chyba spłynie zaraz z twarzy? jak go mam trzymac pol godziny ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawkaaaa
Nie probowalam ale przeczytalam o tym na www.wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziala90
tak mam,jak sie zmecze to mam zaczerwieniona twarz ale za raz przechodzi, natomiast jak jest zima goraco w domu to sa wypieki..:(( ja bylam u dermatologa i mam sklonnosc do tradziku rozowatego ( odziedziczylam po tacie) .. ale pocieszwam sie tym ze w przyszlosci bede mogla zamknac naczynka a przeceiz nie mam ich popekanych..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziala90
o dbanie o cere w moim p[rzyp[adku jest konbieczne bo innaczej bede miala ten rodzja tradziku... Czyli to jest zapobieganie ( leczenie) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładka
Slawkaaa dzieki w takim razie moze odwaze sie sprobowac ;) Madziala a czy Ciebie tez to krepuje jak mnie? nie wiem maskujesz to jakos czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziala90
strasznie mnie to krepuje ;(( przez to ma opory zeby isc na dyskoteke itp ;/ ale coz... ;/ Nie potrafie tego zatuszowac ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładka
madziala90 mnie na razie ratuje dobry podkład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiana
znam ten problem... czasami nawet bez powodu sie robie czerwona jak burak...ale wiecie co jest dobre? zielony korektor....albo...zielony cien do powiek :P (ja robie tak: nakladam troche cienia na poliki i pozniej albo przypudrowuje albo nakladam podklad...zielonego nie widac, a rozowe policzki jakby mniej czerwone :) sprobujcie... :) choc korektor chyba lepszy od cieni ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencja
ja dobrze wyglśdam z zaczerwionymi policzkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencja
wyglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładka
jakos boje sie zielonego korektora bo nie iwem czy bede potrafiła go ładnie nałożyć, i nei wiem czy jest sens nakładac na twarz kiedy nie mam rumieńców a wiem ze mi wyskocza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z naczynkami... Ostatnio kupiłam krem na naczynka Iwostinu, może nie jest to rewelacja, ale delikatnie zmniejsza zaczerwienienie i daje przyjemne uczucie chłodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od tygodnia stosuje dwa razy dziennie krem IWOSTIN CAPILLIN SPF 15 , bo mam problem z (wypiekami babuni) czyli na dworze masakra zaraz mam takie czerwone plamy na policzkach ,że nie mam pytań :( i jak tu między ludzi? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×