Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help help

Nadcisnienie tetnicze

Polecane posty

Gość help help

mierzy;lam dzis cisnienie w przychosni i wyszlo 185 na 105 czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
44 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz teraz mierzyć ciśnienie systematycznie.Żeby określić czy to jednorazowy wybryk,czy masz tak systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
bylo jednorazowo - chyba mierzono mi pozniej po ok 15 minutach i spadlo do 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe,że byłeś zdenerwowany,czy po wysiłku.Ale 160/? jest i tak już za wysokie 140/90 jest już określane jako górna granica odzielająca od podwyższonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
wiec zostaje tylko trumienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renikxx
Brałam kilka modeli pod uwagę jak szukałam dla siebie ciśnieniomierza ale najbardziej mnie ceną i jakością przekonał Simple. Prosty w obsłudze, nie za duży, można go sobie spakować w etui i zabrać do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wysokie. Ja sama takie miałam (no może trochę mniejsze) Polecam Nedal -tomipomaga.pl/lek:nedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arell
Dobrze nam się w domu sprawuje Sanity Simple nie jest to jakiś skomplikowany automat, ale już parametry ma dość wysokie – sporo zapamiętuje wyników i szybko wypełnia mankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od niedawna nowy automat na ramię – Simple od Sanity i powiem że zaskoczenie in plus, jest cichy, szybki, łatwo się obsłużyć z całym sprzętem samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ten cały Sanity Simple zespsuł się po 3 miesiacach uzywania. Chłam, jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pij kawy i nie przesadzaj z solą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davvvv
Podpowiedzieć moge coś co sama używam czyli SmartCardio, mam go od wakacji i działa płynnie, nie ma przewodu, mankiet jest przyłaczony do urządzenia tak bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić z takimi większymi klawiszami i ekranem Senior, fajny dla babci/dziadka, ale sam dziadkiem nie jestem a mi się też sprawdza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym wygodnym automatem jest Easy Med, kupowalam go dziadkowi na dzień dziadka, gwarancja jest na 5 lat więc mam nadzieje ze troche mu to posluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiada nam Simple nie ma z nimm problemów jakoś typowo technicznych, nie psuje się, baterie dlugo działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym fajnym ciśnieniomierzem jest nasz Simple, można go szybko spakować nawet do dość małej torebki i zabrać ze sobą w drogę, do lekarza itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawnie chodzi Easy med nie czeka się długo aż napełni mankiet i przy tym też ucisk nie jest jakiś bolesny, wbijający się w skórę, a wcześniej to miałam taki automat który mi robił naprawdę duże kuku na ramieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na długo wystarczają mi baterie w Easy Med, nie ciągnie dużo energii tak jak stary automat którego używaliśmy gdzie się rozładowywał co chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę dni temu dostałam zestaw SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl od Sanity, dotarło bez uszkodzeń, wszystko dobrze sumiennie zapakowane, działa tak jak w instrukcji, nowy sprzęt w idealnym stanie – nie mam uwag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Easy Med, ma dobrze pomyślaną pamięć wyników dla3 osób (3x30 badań), poza tym szybko napełnia mankiet, nie uciska ramienia aż do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Również używam ciśnieniomierza Easy Med i to już od roku i cały czas mierzy tak samo szybko i dokładnie. Co jest dla mnie miłą odmianą ponieważ wcześniejszy mój ciśnieniomierz potrafił czasami nieco namieszać z wynikami i raz to się przez taki błąd porządnie zestresowałam, prawie że zadzwoniłam po karetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam nowy ciśnieniomierz w prezencie od brata i to jest niemiecki model Easy med. Działa bardzo dobrze, nie widze póki co żeby był jakiś problem z wynikami pomiary są dokładne. Dużym plusem dla starszej osoby takiej jak ja jest też większy wyświetlacz i większe przyciski, cały panel sterowania jest bardzo przejrzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Bardzo jestem zadowolona z zestawu od Sanity: SmartCardio + DuoControl. Pierwsze urządzenie to ciśnieniomierz z własnym akumulatorem, a drugie to pulsooksymetr służący pomiarowi saturacji. Wszystko atestowane pod kątem medycznym, precyzyjne, używamy z mężem obu rzeczy regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja
Dnia 17.05.2019 o 15:26, Gość anna napisał:

Bardzo jestem zadowolona z zestawu od Sanity: SmartCardio + DuoControl. Pierwsze urządzenie to ciśnieniomierz z własnym akumulatorem, a drugie to pulsooksymetr służący pomiarowi saturacji. Wszystko atestowane pod kątem medycznym, precyzyjne, używamy z mężem obu rzeczy regularnie.

Podpowiem też ten dwupak Smartcardio + Duo control. Ciśnieniomierz jest zwłaszcza bardzo fajny, bo bez rurki, która by się plątała gdzieś pod ręką. Urządzenie jest bezpośrednio polączone z mankietem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×