Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Heti

Nadmierne pocenie.

Polecane posty

Już od czasu podstawówki mam wieli kłopot! Niezależnie od pory roku czy miejsca w którym przebywam okropnie się pocę. Czy siedząc gdzieś na dworze, w szkole lub po prostu w domu czuje jak spływa po mnie pot. Najczęściej to pod pachami i na plecach. Antyperspiranty itp nie pomagają a czasami nawet jest gorzej, myje się bardzo często a różne naturale sposoby wyczerpałam już dawno. Nawet jeśli chodzi o stres to dlaczego? Kiedy jestem sama w domu i tak się pocę. Najgorsze jest kiedy siedzę przy kimś a cała jestem morka wtedy siedzę jak na szpilkach. Macie może jakieś rady? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie, zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem zwłaszcza dłoni i stóp Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam i kupilam z allegro domowej roboty urzadzenie do jonoforezy i chociaż za bardzo nie wierze w takie wynalazki to mimo wszystko zdecydowalam sie na zakup bo koszt w sumie (niewielki 99zł czy jakos tak). O dziwo pocenie znikło całkowicie juz po 7 dniach, a wrecz teraz szukam jakiegos kremu nawilzajacego. Tak wiec polecam moze komus tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece dostępny jest Etiaxil lub Antidral. Jeśli takie preparaty na nadpotliwość nie dadzą zadowalających efektów, można zastosować zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Polega on na wstrzyknięciu w problematyczne miejsca botoksu i zahamowaniu nadmiernego wydzielania potu. Zabieg utrzymuje się do około roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etiaxil jest skuteczny, ale ma jeden minus- niektórych podrażnia. Podobny w działaniu jest Antidral, ten ma kolega i nie podrażnia mu skóry, a też chwalony jest antyperspirant z Ziaji o nazwie Bloker. Dobrze jest używać mydła przeciwbakteryjnego, np. Proteks, oraz przeciwpotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga551
miałam po nim uczulenie i bardzo swędziała mnie strona. Teraz zrobiłam sobie botoks i jakby w ogóle nie było problemu. Pod pachami sucho, nie ma smrodu, nie muszę się już zastanawiać czy ode mnie ,śmierdzi. Wcześniej próbowałam wszystkiego, ale botoks jest najlepszy, a robiłam go tutaj: http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarieGold
Żadne etiaxil czy inne leki z reklamy nie pomogą na pot lejący się strugami. Co najwyżej nieco tylko go ograniczą ale to i tak będzie ciągle ogromny problem. Jak ma się poważny problem to wykonuje się poważne kroki. W gabinecie dr. Potockiego i dr. Pełki można wykonać zabieg, po którym pot znika na 6mc. Wszystko bezboleśnie pod okiem lekarza. Jeden zastrzyk i pot znika:) Cena 1290zł..dużo niedużo zależy na ile wycenić spokój i suche koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie antyperpiranty i tabletki prawie ogóle nie działały. trochę maskowały, ale i tak pod pachami miałam plamy z potu. Dopiero zabieg z botoksem mi pomógł. Botox jest kosztowny, ale po zabiegu 0 problemu z potem. Jak ktoś miał taki problem jak ja to wie, ze warto bo tak nie ma normalnego funkcjonowania, zwłaszcza latem. A u kobiety to szczególnie zwraca uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinos83
Wiele preparatów na pocenie hamuje proces pocenia, co może mieć negatywne skutki dla organizmu. Warto więc pomyśleć o preparatach, które eliminują zapach potu, a jednocześnie nie zaburzają samego procesu pocenia. Mało kto wie, że aloes doskonale eliminuje nieprzyjemny zapach potu. Na rynku dostępny jest specjalistyczny dezodorant - Aloe Ever Shield Forever http://aloes-forever.eu/?13,dezodorant-aloe-vera-w-sztyfcie-ever-shield , który pomaga usuwać zapach potu i jednocześnie ma działanie antyseptyczne. Produkt ten jest naturalny, bezpieczny i skuteczny. Głównym składnikiem jest naturalnie stabilizowany miąższ aloesu także taki dezodorant jest bardzo dobrze tolerowany przez ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuska86
do lekarza od medycyny estetycznej na botox trafiają osoby, którym nic już nie pomaga bo wypróbowały wszystko. Dla mnie botox zadziałał w 100% polecam, jest kosztowny ale działa idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pocenie: - kawa - alkohol - nadczynnosc tarczycy - objaw chłonniaka złosliwego - za ciepło w pokoju - menopauza - niektórzy (ok. 10% ludzi) tak mają Jak zatrzymać pocenie? 1. Nie znam innego sposobu jak Electro Antiperspirant 2. Inni tylko obiecują, Electro Antiperspirant działa 3. Moje życie było zamknięte w jednym pokoju, wlasnie przez pocenie, Electro Antiperspirant zmienił moje życie 4. Terapia zdrowa, nieinwazyjna, bezpieczna, niemal dla każdego 5. Electro Antiperspirant 6. Electro Antiperspirant 7. Próbowałam wszystkiego, tylko Electro Antiperspirant mi pomógł 8. Electro Antiperspirant nie ma żadnej chemii, żadnych skutków ubocznych 9. Electro Antiperspirant nie powoduje pocenia na innych miejscach 10. Electro Antiperspirant zatrzymuje pracę gruczołów potowych, blokersy zatykają tylko ujścia z gruczołów 11. Nie podrażnia ciała, dzieci od 6 roku życia mogą stosować Electro Antiperspirant 12. Jak ktos zna lepszy sposób na pocenie jak Electro Antiperspirant to spalę sie ze wstydu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Electro to chyba jakaś ściema, nie doznałam jakichś super efektów. Co innego Etiaxil - to by podziałało na każdego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ja pozbyłam się pocenia wypozyczajac urzadzenie do jonoforezy :D polecam , pan mi wszystko ladnie wytlumaczyl i zadzialalo :D mialam nadpotliwosc rak, a teraz w taka pogode sa suche :D jakby ktos byl zainteresowany to podaje link do ogloszenia ;) https://www.olx.pl/oferta/wypozycze-elektro-antyperspirant-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-CID619-IDw6I3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie, zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem zwłaszcza dłoni i stóp Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam ale hiperhydrozis powinno mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×