Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Siemanko. Mam problem z nadmiernym poceniem się pod pachami, kiedys stosowałam Etiaxil, tj. silny i drogi środek ale skuteczy, który wysuszał skóre. Potem miałam przerwe bo nie można go stosować za czest i wrócuił znowu problem z poceniem. Obecnie kupiłam sobie tez w aptece Antidral, ma podobne działanie do Etiaxilu tylko troszcze jest łagodniejszy. Jesli ktoś ma takie problemy prosze o rade, czy można cos zrobic z tym poceniem, bo przecież nie bede całe życie stosowac takich środków to tez jest niezdrowe. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Odaban, to co to za środek, czy mocny, jak się go stosuje, bo byc może jest podobny do etiaxilu. A w takim wypadku nie bede go próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Olina dzięki za informację narazie zostane przy tym antidralu. Zobaczymy co dalej dzieki pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechera
Nie wolno zapominać, że stosowanie długotrwałe i systematyczne środków takich jak "antidral", czy zawierających związki aluminium antyperspirantów nie jest obojętne dla zdrowia. Antyperspiranty to pewnie główny powód powstawania wszelkich cyst i torbieli w okolicach pachy. Nie chodzi jedynie o zatrzymywane na siłe w organiźmie toksyny, które muszą sobie znaleźć gdzieś lokum. Ale dodatkowo związki chemiczne które wcieramy sobie w wygoloną, podrażnioną, a wyjatkowo delikatną skórę pachy Oczywiście przy silnym poceniu chwyta się człowiek każdego sposobu,,,Ja żałuję że mimo iz nie pociłam się mocno, przez lata bez przerwy używałam antyperspirantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
hej, co to jest ta jonoforeza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina
W jonoforezie obszary ciała poddawane terapii (dłonie, stopy) są zanurzane w kuwecie wypełnionej wodą przez, który przepływa prąd elektryczny. Działanie polega na ograniczeniu wydzielania gruczołów potowych bez ich uszkodzenia. Przy nadpotliwości pach stosowane są zwilżone poduszeczki z elektrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do renowka1vp.pl
dlaczego nie możesz tutaj pomóc? Opisać problem? Po prostu pocimy się więcej niż inni ludzie, bez znaczenia czy jest -10 stopni czy +25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge
Jezeli chcesz opisywac swoj problem na forum to prosze bardzo ,ale dla wielu osob jest to osobisty i krepujacy problem .Poza tym kazdy czlowiek poci sie inaczej w innych miejscach ,z innych powodow ,jeden mniej drugi bardziej intensywnie . To jest bardziej skaplikowany problem niz np. bol gardla czy kaszel [ nawet kaszel jest mokry i suchy a to jest roznica]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo23
Witam. Dla mnie pocenie się to już prawdziwa zmora. Chwilami jestem cały zmarznięty, a potrafię się pocić pod pachami. Jest to bardzo krępujące i niedające się niestety ukryć. W lecie dochodzi jeszcze problem innej okolicy otóż w pachwinie. Jestem normalnej budowy 26 latkiem a w cieplejszy dzien przy wyjsciu na dwie godziny na miasto jestem caly mokry: zarowno pod pachami jak i na "tylku". Blagam pomożcie, bo zbliza sie kolejne lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wykonuje
sie tą JONOFOREZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous
mateo23 rozumiem cie mam podobny problem ale najlepsze jest to ciagle patrzenie na temp za oknem zeby sie za szybko cieplo nie zrobilo itp itd. Sprobuj antidral za 12 zl w aptece moze nie jest to najlepsze rozwiazanie ale dziala a mysle ze warto sprobowac zeby sie pozbyc tego problemu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch-a
sa specjalne wkladki do mocowania pod pacha, w aptekach ,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami-a
plociuch-a a jak trzeba powiedzieć w aptece żeby je dali i za ile ile kosztują te te wkładki to mocowania pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECHRA>> tWOJA TEORIE DAWNO TEMU JUZ OBALONO, ALE WIDAć niektórzy jescze wierzą w te bradnie... Gdyby tak było jak mówisz to nie miałyby te srodki atestu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczatkowo uzywalam Antidral rano,przed wyjsciem do szkoly badz w inne miejsca.Nic nie pomagal.Blad polega na tym,ze smarujemy nim skore pod pachami wieczorem,po umyciu i przed pojsciem spac.Uzywalam go praktycznie kazdego dnia wieczorem,do tego rano antyperspirant,bo balam sie nieprzyjemnych sytuacji.... Teraz uzywam raz na jakis czas Antidralu-raz w tygodniu mniej wiecej.Gdy zakladam welniania bluzke to nie uzywam go,poniewaz na takiej nie widac sladow potu.Gdy zakladam obcisla bluzeczke to uzywam antidral i o nic sie nie martwie:) A wole uzywac takich kosmetykow niz czuc sie okropnie,miec mokre okolice pach i miec wiecznie wrazenie,ze wszyscy to widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga--bb
i ten Antidral nakładasz na noc i rano trzeba zmyćczy nie pomuście prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem nakladam i rano nic nie zmywasz:) Tylko ja dla pewnosci uzywam jeszcze rano antyperspirantu... Ostroznosci nigdy za wiele:) I mowie Wam dziewczynki,ze uzywanie antidralu rano,nie ma naprawde zadnego sensu.Trzeba to robic wieczorem.I naprawde pomaga wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga--bb
Weridiana dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga--bb
ej a jak używacie tego Anitralu to można używać innych dezydorantów na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra19
Praktycznie mój problem zaczął sie w gimnazjum. Ubierałam grube i ciemne bluzy żeby nie było widać. Najgorzej jest wtedy kiedy chce ładnie wyglądać , nieuniknione są wtedy wielkie i mokre plamy pod pachami. Głupio mi bo moje koleżanki tak nie mają:-(... Kupiłam Etiaxil ale nie będę go stale stosować bo jest drogi i najgorsze , że jest go malutko... Doszłam do wniosku , że te nadmierne pocenie to jest sprawa chyba psychiki bo kiedy mi zależy na czymś chyba wtedy włączają sie te receptory. I masz babo placek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaxd15
juz nie wiem co robic chce byc normalna i sie nie pocic;/ jak jestem w domu to luzik nie poce sie ale w szkole to masakra... czytalam ze to moze miec podloze psychiczne na tle kontaktow miedzyludzkich ale ja bardzo lubie towarzystwo innych wiec nie wiem czemu sie poce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 19
Kingaxd15 ja mam to samo... Co jest ?? pomocy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everdry
POd koniec 2007 wyszedl w Niemczech taki antyperspirant o nazwie "Everdry", ktory jest nr. 1 na zachodzie. Po trzech uzyciach znika wszelki pot pod pachami - i to na stale! Zastosowanie: przed pojsciem do lozka posmarowac kulka SUCHA skore pod pachami. Na drugi dzien normalnie jak zwykle zastosowac swoj deo. Na wieczor znowu powtorzyc smarowanie "Everdry", i na trzeci dzien tez. Czwartego dnia pot jakikolwiek znika! Uzywac nie mozna go nie tylko pod pachy, ale takze na inne czesci ciala. To (chyba) pierwszy na swiecie dezodorant, ktory naprawde dziala! Srodek ten, to cudo! Nawet New York Times o nim pisal. W Niemczech ludzie nie moga sie nadziwiwc, ze rzeczywiscie to cos daje. Ja sama go wyprobowalam i polecam wszystkim! Pot pod pachami sie skonczyl i moge znowu nakladac kolorowe bluzki, nie martwiac sie, ze pozostana jakies plamy. Srodek ten dostepny jest w aptekach w Niemczech, albo na zamowienie na stronie: www.everdry.de (Zamawiajac na stronie mozna uzyskac 14 dni gwarancji. Czyli: Jak sie nie spodoba, to mozna odeslac go z powrotem i pieniadze uzyska sie tez. Jak sie nie myle, to strona ta jest tylko w jezyku niemieckim). Reka na serce: Ja wyprobowalam juz tysiace rzeczy. Wydalam kupe kasy na dezodoranty, chcialam nawet zrobic operacje niedlugo. Ale juz nie musze, bo teraz mam "Everdry"! Acha, cena: 19,90 Euro (z przesylka na terenie Niemiec 23,00 Euro). Oplaca sie jak nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Dortmundu
Witam wszystkich serdecznie. Z nadmiernym poceniem sie pod pachami mam juz problem od kiedy skonczylam 18lat.Nic mi nie pomagalo, wydalam bardzo duzo kasy na rozne Deodoranty, itd...Szczegolnie dla kobiet jest to ogromny problem...zero seksownych obcislych ciuszkow....sukienek....no i ciagle w czerni...zaden srodek mi nie pomagal. Ostatnio zgadalam sie z sasiadka, ktora ma ten sam problem....a wlasciwie miala...od kiedy uzywa EVERDRY ma problem juz z glowy...Nie zastanawiajac sie dlugo zamowilam ten DEOROLL- Deodorant w kulce przez internet. Najpierw trzeba go uzywac trzy noce a potem w zaleznosci od tego kiedy zacznie sie znow pocic posmarowac sie nim na jedna noc. LUDZIE!! TO DZIALA!!!!Naprawde!!!ZA drugim i trzecim razem boli cholernie, piecze , swedzi, itd...ale dziala....Po pierwszej nocy juz sie nie pocilam i odwazylam sie nalozyc oliwkowy sweterek, gdzie przy moim normalnym poceniu sie bylo to niemozliwe...po prawie tygodniu caigle sie nie poce!!!Az nie wierze, ze taki maly DEO moze az tak uszczesliwic!!!!Polecam,naprawde!!!To jest jedyny srodek, ktory mi pomogl....a kosztuje niewiele...w porownaniu z tym ile juz kasy wydalam na inne srodki, ktore wogole nie pomogly.... Tylko nie golcie sie pod pachami przed zastosowaniem go, bo bedzie jeszcze bardziej pieklo :-) Pozdrawiam Basia z Dortmundu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzia
tylko ten specyfik raczej bedzie nie osiagalny w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargulcowa
No nie wiem, chyba bałabym się stosować cos, co blokuje pocenie się w miejscach, które są szczególnie "potliwe". To tak, jakbym sobie wsadziła korek do tyłka, żeby nie robic kupy. Całe szczęście pocę sie w granicach normy, nie jakos szczególnie intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka 13
''Mateo 23'' mam ten sam problem czy jest lato czy zima ocenie u mnie ejst identyczne...zaloze bluzke i za 2-3 minuty jest plama pod pachami mokrusienk a omocy!!! a czy ten etiaxil mi pomoze?? odpiszcie byle szybciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×