Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackmary

Nadmiernie wypadające włosy.

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam bardzo duży problem. A więc wypadają mi włosy. Garściami mogę sobie je po prostu wyciągać. Kilka miesięcy temu stosowałam kurację drożdżową, czyli po prostu piłam drożdże bo słyszałam że włosy są gęstsze i dłuższe. Brałam tabletki na ich wzmocnienie, lecz włosy dalej leciały. Potem chyba dostały szoku ponieważ wylatywały mi przy każdym mocniejszym poruszaniu głowy. To następnym krokiem było ich ścięcie i to aż 15 cm. Wszystko było okej, włosy odżyły, przestały wypadać a ja postanowiłam wrócić do kuracji drożdżowej. I znowu wrócił ten sam problem. Włosy wypadają, mimo że stosuje najróżniejsze odżywki i tabletki. Macie może jakieś pomysły żeby zapobiec nadmiernemu wypadaniu włosów? Jakieś może cud tabletki, bądź maseczki czy szampony? Byłam bym wdzięczna za poradzenie czegoś dobrego i skutecznego. Mogę jeszcze wspomnieć że robiłam różne wyniki i nic nie wyszło, wraz z wynikiem na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brałaś tabletki silica ? Ja je stosuje i jak dla mnie najlepsze , do tego jeszcze masaż głowy na pobudzenie porostu włosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie brałam, ale wypróbuje bo to załamać się już idzie. A do masażu jakąś specjalną szczotkę trzeba zakupić żeby lepiej je pobudziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj w sieci opinie o tych tabletkach są naprawdę pozytywne , mojej koleżance też bardzo pomogły . Oczywiście każdy jest inny i co innego może zadziałać . Może przedobrzyłaś z tymi drożdżami . A do masażu głowy potrzebne tylko twoje palce , masujesz kolistymi ******* skórę głowy , naprawdę polecam i włosy się lepiej układają po takim masażu , nie są oklapnięte . Poczytaj w sieci o tym . Ja mam dużo włosów i nie mam problemu z wypadaniem ale stosuję masaż bardzo często a tabletki zapobiegawczo biorę w jesieni i na wiosnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj jeszcze w aptece o coś na wypadanie włosów do wcierania w skórę i specjalne szampony , cena na pewno będzie większa ale takie preparaty mocniej działają jeżeli problem jest duży , lub udaj się do dermatologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revalid!!!! Bardzo mocno polecam. ja brałam revalid i seboradin wcierałam, efekty świetne i bardzo szybkie. Włosy przestały wypadać i zaczęły rosnąć nowe, normalnie miałam "jeżyka" jak dotykałam do głowy. Lepiej zamawiać przez internet bo rozstrzał cenowy bardzo duży, w aptekach nawet za 70zł miesięczną kurację można znaleźć a w aptece internetowej 20-20parę złotych. Bierze się 3 miesiące, 3 tabletki dziennie. Dużo ale naprawdę warto. Przy okazji paznokcie się robią twarde jak sztuczne i rosną tak szybko że nie nadążałam z ich piłowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mary, znam Twój ból. Też mi w pewnym okresie życia leciały garściami...do tej pory nikt nie wie przez co. Stosowałam juz miliony wcierek :D nawet byłam u trychologa.... dotarłam w swoim testowaniu do ampułek alfaparf przeciwko wypadaniu włosów, drogo ale dobrze! po dwóch miesiącach zaczeły mi odrastać :D widziałam na necie ostatnio gdzieś tanie, chyba na trena.pl, sprawdz sobie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka77
A badałaś się w ogóle, czy nie jest to związane z jakimiś problemami endokrynologicznymi? Bo jeśli tak jest, to pewnie żadne maseczki, drożdże i kosmetyki Ci nie pomogą. Wtedy będziesz musiała używać szamponów leczniczych i łykać jakieś leki. Ale jeśli jest to wypadanie, takie jak się domyślam, czyli doskwierające większości kobiet, po zimie szczególnie, to suplementy powinny pomóc. Na pewno bardziej niż produkty do stosowania zewnętrznego. Bio silica, o której już ktoś wcześniej pisał jest spoko, ale zacznij najlepiej od wersji max, bo ona ma więcej skrzypu. Przy okazji poprawi Ci się też na pewno wygląd paznokci, nie będą się łamać i rozdwajać. Wiem, bo ja brałam właśnie na ten problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu mam problem z wypadającymi włosami. Stosowałam wiele preparatów, ale nie przynosiły pożądanego efektu. Ostatnim moim odkryciem jest- DERMOVITAL firmy Biovitalium. Dzięki niemu zauważyłam poprawę włosów- wzmocniły się i zregenerowały, coraz mniej ich wypada. To wszystko dzięki temu, że preparat ten zawiera bombę witaminową oraz różne biopierwiastki i aminokwasy, a także ekstrakty roślinne. Opakowanie wystarcza na miesiąc i już w trakcie kuracji widać pożądane efekty :) W 100% polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka, tak badałam się już pod różnymi kątami. Wcierałam już nawet przeróżne preparaty a tu dalej nic. Stosowałam jakiś czas novoxidyl przeciw wypadaniu i nic. Po prostu depresja. Będę musiała wypróbować wasze propozycje a jak nie to będę musiała pożegnać się i ściąć się na króciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrovit biotyna witamina H.. ja bralam i mi pomoglo. po co znow pilas te drozdze skoro po tym Ci wlosy wypadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz maseczek, cudownych tabletek itp wynalazków o których tutaj już forumowicze wspomnieli to zastosuj odpowiednią dietę, która ma ogromny wpływ na strukturę włosa i jego kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syywucha_fl
To że włosy aż tak bardzo wypadają to dobrze nie świadczy... może warto by było zrobić ogólne badania? Zastanów sie też nad zrobieniem testów DNA pod kątem predyspozycji do zachorowania na nowotwory np. Ja takie testy sobie robię i już zamówiłam swój zestaw na codeofme.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częste suszenie włosów zbyt gorącym powietrzem osłabia strukturę włosów, częste farbowanie włosów też negatywnie wpływa i osłabia. Jeden z domowych sposobów na wypadanie włosów. Łyżeczkę zmielonego ziarna kozieradki wystarczy zalać niepełną szklanką wody i poczekać aż ostygnie. Następnie należy go odcedzić, i wcierać w skórę głowy, szybko widać efekty, szampon można kupić w aptece i witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.e-odchudzanie.com.pl/hairmastic-opinie.html Baardzo nie lubię widoku dużej ilości włosów na szczotce. Stosowałam rożne produkty, wcierki itp. Do Hairmastic podchodziłam z dystansem, jakoś cudów nie robi, ale zauważyłam że podczas mycia mniej włosów znajduje się na spływie wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie same problemy i jestem już po wizycie u dermatologa, stwierdził że mam prawdopodobnie łojotok skóry głowy. Zapisał mi sterydy do wcierania oraz szampon przeciw grzybiczny na dwa miesiące. Po tym terminie będziemy zagęszczać włosy :)) No to zobaczymy jakie przyniesie to rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przy lykaniu revalidu ma znaczenie czy lykamy trzy tabletki na raz czy rozkladamy je na trzy rozne pory w ciagu dnia? Stoi u mnie opakowanie, ale nie moge sie zebrac, zeby zaczac je systematycznie lykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkka84
ja po biotebalu miałam duże problemy ze skórą na twarzy - masakra jakaś. także lepiej biotynę przyjmować w mniejszych dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drogie. Minęło tyle czasu, stawałam na głowie że tak powiem. Stosowałam i revalid i merz spezial, i przeróżne szampony np. bioclin, radical med. Zawitałam do dermatologa a tam kolejne toniki do głowy szampony a włosy jak leciały tak leciały. Zaczęłam pić drożdże, siemię lniane i nic. Postanowiłam pożegnać się z włosami i ścięłam się na króciusieńko. Może teraz włosy przestaną wypadać i odrosną odżywione i mocniejsze. Dziękuje za wszystkie rady kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź idź! Lepiej sprawdzić co i jak zamiast się smarować jakimiś gównianymi odżywkami któerych nie wiadomo co jest. Ale wam polecam też się wzmocnić od środka mi bardzo pomogła zmiana diety i soki wyciskane stąd dostałam fajne diety http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hg-2g jak kupowałam wyciskarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina z Kabat
Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane niewłaściwą dietą. Może od tego warto by zacząć. Poza tym wizyta u dermatologa była by wskazana. No i uważajmy jakich kosmetyków używamy, bo to też ma duże znaczenie. I na koniec warto mieć sprawdzony salon fryzjerski, w którym wiedzą jakich kosmetyków powinno się używać i robią to w umiejętny sposób. Ja mam swoją Panią Irenkę z salonu Gnatyshyn na Ursynowie, która doskonale potrafi zająć się moimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×