Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna18

Nadpotliwość dłoni...

Polecane posty

Gość smutna18

Czy macie jakąs skuteczną radę..... próbowałam Etiaxilu ale przynosi małe rezultaty. :(( Jak sobie z tym radzicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhccccCoZaZycie
smutna mam ten sam problem...a w sobote ide na wesele i nie wiem co robic:(((( wiesz jak to jest.....pewnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropgirl
Zbadajcie sobie tarczyce!!!!! też tak miałam...i dzięki temu wcześnie wykryto problemy z nią...teraz biorę leki i jest ok... pozdrawiam i życzę zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na początek chciałem ostrzec że tekst jest troche długi ale ci co mają problem z nadpotliwoscią dłoni muszą to przeczytac. Otóz do nie dawna miałem problem z nadpotliwościa rąk i nóg nic nie pomagało o zasypkach nawet nie wspomne potem kupilem antidral ale rzadnego efektu potem etiaxil efekt mizerny I znalałem krem uro ktory poradziła mi pewna osoba ja posmarowlem 5 razy ale juz z doświadczenia mowie ze wystarczy 4 razy z rzedu co dzien krem dziala juz po drugim zastosowaniu i mowie ze wystarczy posmarowac 4 razy i efekt będzie jakies 80% potem trzeba poczekac jeszcze dwa dni jak krem w zupelnosci zadziala i efekt bedzie 100% POWAZNIE potem mozna za tydzien raz posmarowac i starczy i smarowac od razu ręce kremem nawilzającym jeśli zauwazymy ze mamy juz takie suche biale to nawet po dwoch dniach trzeba przerwac kuracje a potem az przestanie dzialac ja narazie nie smaruje 2 tyg. Jak cos adamoli90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olipka1
Witam Was. Na tz nadpotliwość cierpię od czasów szkoły podstawowej a będzie to już z ponad 20 lat. Nie było dla mnie pomocy. Propozycje sprajów,mazideł,papek i dezodorantów przyprawiały mnie już o zawrót głowy. Myśl o botoksie który podobno jest jedynym antidotum na to świństwo a który kosztuje ok 1500-2000zł i pomaga tylko na pół roku max. do roku czasu nie napałała mnie optymizmem. Tylko ten kto całe życie borykał się z mokrymi dłońmi aż kapało,stopami aż latem oblepiały się błotem i zalanymi pachami wie o czym piszę. Trzy tygodnie temu po raz kolejny zapisałam sie do dermatologa. Lekarka okazała mi zrozumianie i przypisała mi coś co jak powiedziała jest jedyną żeczą która może aczkolwiek nie musi mi pomóc. Powiedziała wprost że nie da mi żadnej gwarancji,natomiast zna osoby którym jedynie to pomogło. Ktos taki jak ja ,po tylu latach nie wierzy już w cuda,więc i ja nie miałam cienia złudzeń. Jednak receptę wzięłam i wykupiłm specyfiki. Sama nie wierze w to co piszę,bo minęły dopiero trzy tygodnie ale na razie dzieje się cud!!! Upał na dworze a ja mam tak suche ręce że boje się że to bajka. Fakt że dłonie są okrutnie suche,pojawiły sie na wewnętrznej części dłoni bruzdy,ale to wszystko nic. Czekam co będzie dalej bo robię sobie przerwy. W razie potrzeby proszę pytać pisząc na na mój mail. Tabletki które łykałam jakis czas to Polfilin + mazidło robione w aptece. Adres przychoni Olsztyn Wojewódzka przychodnia dermatologiczna. DR. Jabłonowska. PRÓBUJCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keaboll
Cześć, ja mam 15 lat a nadpotliwość rąk ,nóg i pach ..wszystkiego mam od urodzenia nie moge sobie szukać dziewczyny bo jesli mnie złapie za ręke to oczywiste ze nie będzie ze mną dluzej w szkole podaje kazdemu ręke przez rękaw ,jak pisze sprawdzian to caly stol w pocie,nie kazdy wie o moim problemie i staram sie to ukryc bo nikt by mnie nie tolerował, prubowalem x sposobów nic nie dziala PZDR zdrówka..czekam na jakieś NAZWY MAŚCI OD WAS MOŻE JAKIEJS JESZCZE POWINIENEN SPRUBOWAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka0803
tez stosowałam juz prawie wszystko, w moim przypadku poskutkowała jonoforeza, trochę sie wykosztowałam na sprzęt (ok 2000), ale po 5 tyg zabiegów po pól godz dziennie o wysokim napieciu prądu, 0k 45v( zalecana dawka to 15 min po 15v, ale to kompletnie nie da efektu) pomogło na jakieś 3 tyg, ręce suchutkie, żadnych bruzd, przebarwień skóry, potem niestety nie miałam czasu na powtórzenie terapii i szukam szybszych metod.piszecie tez o uro, fakt, działa, ale dłonie robią się po nich żółte, i wygląda to obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha ;)
heh kiedyś sama zmagałam się z nadpotliwością ale to już przeszłość...przez kilka lat próbowałam dosłownie wszystkiego chodziłam nawet do lekarzy i każdy twierdził,że jestem zdrowa i taka moja uroda ale ja nie dałam za wygraną...pewnego razu w ręce wpadł mi ANTIDRAL środek za jakieś 15 zł...jednak nie stosowałam go wg zalecen producenta.nalezy lek nakladac na noc na umyte i suche partie ciała(stopy dłonie pachy)w przypadku pach co najmniej 2 dni po depilacji.i tak przez tydzien a potem tylko 2 razy w tygodniu.ja miałąm problem z pachami i na dzien takze uzywalam delikatnego antyperspirantu....nie macie pojecia jaka bylam szczesliwa kiedy po 1 uzyciu na 2 dzien mialam sucha bluzeczke pod pachami:):):):)jestem wolna o problemu od 3 lat :):):):)pozdrawiam sprobujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha ;)
chciałam dodać,że prędzej też stosowałam antdral ale mi nie pomogl .odczulam jego zbawienne skutki dopiero podczas stosowania na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie175
Do Kutryka, Mam do Ciebie duza prosbe jesli jeszcze tu zajrzysz prosze napisz jak dlugo juz i jak czesto stosujesz jonoforeza bo ja slyszalam ze zabiei przypominajace nie zawsze dzialaja. Dzieki wielkie,pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krris
Witam jeśli chodzi o krem uro to nie polecam.Stosowałem juz wiele preparatów ale ten krem nic nie pomaga ani na stopy ani na dłonie, a kosztuje w cale nie mało i do tej pory leży u mnie w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia73
Hej!Ja od dziecka mam ten problem. Wstydzę się podać komukolwiek ręki bo wiem, że są różni ludzie i mogą się mnie brzydzić. Stopy mi się tak pocą, że nawet nie mogę nosić odkrytych butów bo tracę równowagę i się przewracam bo moje buty wyglądają jak by chodziła po wodzie, a chodzenie na boso po mieszkaniu pozostaje marzeniem. Kiedyś jak przechodziłam z pokoju do łazienki (przedpokój płytki, pokój panele) złapałam takiego zająca, że mnie zbierali od tamtej pory nie chodzę w ogóle na boso. Mam chłopaka on wie jaki ja mam problem i akceptuje mnie taką jaka jestem ale mam opory na przykład kiedy wychodzimy z jego znajomymi na dyskotekę albo na zabawę i ktoś mnie prosi do tańca to zawsze odmawiam i patrzą się na mnie z dziwieniem ze nie chcę z nimi tańczyć. Ą ja zwyczajnie się wstydzę i nie lubię tłumaczyć mi tego ze mam taki problem a lekarze nie mogą mi pomóc, pomimo ze robili mi wszystkie badania i wszystko w porządku twierdzą ze taka już jestem a to koszmar. Kiedyś na początku szkoły średniej oddałam sprawdzian i była mokra jak zawsze a nauczycielka na całą klasę kiedy jeszcze nie znaliśmy się tak dobrze w klasie powiedziała na głos kto to dał jej wypraną kartkę i musiałam tłumaczyć się przed całą klasą nie zapomnę tego do końca życia to takie upokarzające było. Próbowałam wiele preparatów ale skutki mizerne a jeszcze na dodatek jestem alergiczką i dostaje uczulenia od nie których specyfików np. Etaxil ręce mi tak spuchły ze nic nie mogłam zrobić nawet się napić. Niedawno byłam u ortodontki i powiedział mi żebym spróbowałam naparu z orzecha jakiegoś nie pamiętam nazw yale żebym uważała bo mogę sobie skórę zafarbować wspomniała o fortelinę ale powiedziała żeby z tym ostrożnie. Mam zamiar spróbować i zobaczę jakie będą efekty. Oczywiscie podzielę się z Wami (efektami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka.S.
Etiaksil. Z kąd to znam. kochana ten preparat jest dobry, ale dla osób z normalnym poceniem sie dłoni lub innych miejsc. Ja jestem własnie po wstrzyknięciu botoksu w dłonie, co prawda wydałam dużo kasy ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_89
JA troszke sie orientowałam ostatnio w temacie ,i ssmaa jednak zdecyduje sie na zabieg z botoxem w gabinecie Afrodyta w Blue City.Dla mnie to idealne rozwiazanie,poniewaz efekt kuracji utrzymuje się ok. 6-9 miesięcy. Wydzielanie potu zmniejsza się o 87% po tygodniu od leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))
tez mam ten problem i z tym żyje ,najgorsze jest to ze chyba jest to genetyczne bo moja córeczka tez zaczyna mniec taki sam problem.wychodze z załozenia ze ludzie maja gorsze takze głowy do góry ,pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as15
Hej wam wszystkim.widze że nie tylko ja mam taki problem.ten kto cierpi na tą ciężką przypadłośc jaka jest nadpotliwość będzie wiedział o czym mówie To naprawde bardzo krępujące chociażby w codziennych sytuacjach mówie tutaj o podaniu komuś ręki ja zazwyczaj unikam takich sytuacji chciałabym sie pozbyć tego potu z moich rąk i myśle nad botoxem czy myślicie że to dobry pomysł ktoś z was prubował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się WYLECZYŁAM :))) Nic nie pomagało, zostawiałam za sobą dosłownie kałuże (nawet zabieg z botoksu mi nie pomół - Pani doktor powiedziała, że nigdy w życiu nie widziała aż takiego opłakanego stanu - dosłownie lało się mi ze stóp i dłoni), póki moja szwagierka nie obejżała programu "Wstydliwe choroby", tam pokazali, że można się leczyć prądem czyli dokonywać jonoforezy. Poczytałam, popytałam i kupiłam (można też leczyć tym aparatem pachy i twarz). http://www.optimed.home.pl/jonoforeza.php Można też wypożyczać ale wychodzi o wiele drożej, bo pierwsza sesja musi trwać około 10 dni, a za każdy dzień płaci się 50 zł. Cały zestaw, czyli dłonie, stopy, pachy i twarz kosztuje przy zakupie na własność ok 3000 zł, zaś same dłonie + stopy około 2000 zł. Ogromnie polecam wszystkim, którzy borykają się z takim problemem. W razie pytań jw10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich. Tak jak Wy mam problem z nadpotliwością rąk, pach i nóg (tak jak ktoś wyżej w lato pływam w laczkach i butach). Kiedyś jeździłam po różnych lekarzach, po szpitalach,jednak badanie ok, a lekarze rozkładali ręce, więc i ja się poddałam. Stwierdziłam że jakoś muszę się z tym oswoić. Mam męża który to od początku tolerował. Jednak dla mnie np dzień ślubu był przez to bardziej krępujący i stresujący. Ale długo pozostawałam przy tym fakcie że tak już musi być ... Jednak teraz jestem bezrobotna i przed każdą rozmową kwalifikacyjną mam to samo marzenie - żeby mieć suche dłonie, jednak zawsze mnie nie słuchają. Drugi problem to moja fobia przed dotykaniem dzieci. Aż strach pomyśleć co będzie gdy będę miała swoje dziecko, bo nie dość że ręce są mokre to jeszcze w dodatku zimne. Oraz ostatnia kwestia praca - wiem że praca w markecie to nie szczyt moich marzeń ale chyba bede zmuszona tam pracować - tylko to nie problem tego gdzie tylko fobia tych cholernych rąk. Jak sobie radzicie. Piszcie. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justine 1402
A ja się WYLECZYŁAM Nic nie pomagało, zostawiałam za sobą dosłownie kałuże (nawet zabieg z botoksu mi nie pomół - Pani doktor powiedziała, że nigdy w życiu nie widziała aż takiego opłakanego stanu - dosłownie lało się mi ze stóp i dłoni), póki moja szwagierka nie obejżała programu "Wstydliwe choroby", tam pokazali, że można się leczyć prądem czyli dokonywać jonoforezy. Poczytałam, popytałam i kupiłam (można też leczyć tym aparatem pachy i twarz). http://www.optimed.home.pl/jonoforeza.php Można też wypożyczać ale wychodzi o wiele drożej, bo pierwsza sesja musi trwać około 10 dni, a za każdy dzień płaci się 50 zł. Cały zestaw, czyli dłonie, stopy, pachy i twarz kosztuje przy zakupie na własność ok 3000 zł, zaś same dłonie + stopy około 2000 zł. Ogromnie polecam wszystkim, którzy borykają się z takim problemem. W razie pytań jw10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czastumachajowikardansmar co?
Wsadź ją w kieszeń. W sensie, renke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd@
ja tez mam ten ohydny problem i jedyne co mi pomaga to formalina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilcia
Sprawdź poziom hormonów zaczynając od tsh(a najlepiej jeśli się da to wszystkie hormony). U mnie to jest "wina"hiperprolaktynemii.Napisz do mnie na gg"25434464 jeśli chcesz.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaa_1982
Do "buggio 15". Byłam dzisiaj w banku i przelałam na Twoje konto symboliczną kwotę. Przelew powinien dojść w przyszłym tygodniu. Proszę o info od Ciebie na mój adres e-mail, który podałam w tytule przelewu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buggio15
W tytule przelewu nie ma twojego emaila! Podaj tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angelikka 1982, ale nie tylko Słuchajcie!!! jono rzeczywiście rewelacyjne, przynajmniej po pierwszej kuracji, bo po niej właśnie jestem. początkowo nie chciało mi się wierzyć, ale suche (w 100%) dłonie są po prostu faktem, nawet w najbardziej stresujących momentach. Zabiegi robiłem co dzień przez 11 dni, po 7-9 min na każdą dłoń. Natężenie w kolejne dni: ok. 12 mA, 16, 18, 20, 22, 18, 16, 14, 12, 11, 9 dla zainteresowanych - używam Electroantiperspirant produkcji czeskiej, chyba najtańszy sprzęt tego typu - 1599 zł zobaczymy, jak długo nie będę musiał powtarzać zabiegów ... póki co zachwycam się tym niesamowitym uczuciem suchości A, jeszcze jedno: pierwsze obszary "suche" pojawiły się po 5tym zabiegu (okolice kciuków) - potem było tylko lepiej jak macie jakieś pytania - śmiało piszcie! Sam dzięki temu forum dowiedziałem się dzięki jono i uwierzyłem w możliwośc leczenia, bo dwóch dermatologów, u których byłem z tym problemem, zbytnio nie wykazali się znajomością w tym temacie: jeden z nich nawet nie wspomniał o jono, a drugi zniechęcał mnie do jono, widząc jedyne rozwiązanie w botoksie (który na marginesie ponoć daje do 70% skuteczności) - ja mam na chwilę obecną całe 100% pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqkqwk
buggio15 czy twoja "oferta" nadal jest aktualna jeżeli tak to czy możesz podać adres e-mail do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buggio15
Niestety nie mam czasu odpisywać na maile i dlatego nie podaje adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×