Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzik

Naelektryzowana

Polecane posty

no, tak, mam problem, bo codziennie cos mnie kopnie :o boje sie chwytac za klamke od drzwi , albo czesto w samochodzie jak drzwi otwieram.Czy ktos ma podobne elektrowstrzasy? jest na to jakis sposob? ;) generalnie nie byloby problemu ,ale czasami tak kopnie ,ze az sie boje drzwi otwierac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko sie kapac w pracy :D ale dzieki, prawdopodobnie to od kompa ;) szkode,ze nie ma to bardziej realnego sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wela
wszystkiemu winna wykładzina podłogowa....chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, chyba kiedyś czytałam, że jak trzymasz w pokoju tacke, spodeczek czy tam talerzyk:P z solą morską, to powietrze jest mniej naelektryzowane! I jeszcze szyszki świerkowe...:P i podobnoż suszona cytryna! Np na kaloryferku... nie żartuję!:) wyprubować zawsze warto, albo poczekaj aż dostaniesz wstrząsu na skutek zbyt wysokiego napięcia czy cuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no u mnie jest codziennie nie tego... to moze jest smieszne, ale czasem naparwde to boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopie mnie jak cholera. Najmocniej kopie mnie samochód, obudowa komputera też czasami. Pralka również nie nalezy do przyjaznych. Jedynie lodówka nie kopie.:( Choć mogłaby... Świetne rady! Już wiem, po prostu zacznę się myć...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam myc, ja w pracy myje rece ok 6 razy.Najwiecej kopie mnie w samochodzie, zaraz po pracy jak do niego wsiade po 10 min jazdy , gdy wychodze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam kiedys problem z natretna klamka..pare innych rzeczy tez mnie kopalo...na klamke to mialam taki sposob,ze zanim jej dotknelam,to zeby mniej bolalo,to njapierw dotykalam ja zewnetrzna czescia reki,wtedy ladunek sie rozladowal i juz moglam normalnie opuszkami dotknac...marne to pocieszenie,ale lepsze niz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sweter nie pwooduje efektu uziemienia...najlepsza jest w takim wypadku guma....ale bez sensu lazic z czyms gumowym i najpioerw wszystkiego tym dotykac,bo pomysla,ze wariatka jakas,czy co :P dlatego bylam w stanie poswiecic zewnetrzna czesc reki na to konto....bo badz co badz opuszki maja za duzo zakonczen nerwowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom... ja zlikwiduje klamki w drzwiach :classic_cool: i w domu bede siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom... ja zlikwiduje klamki w drzwiach :classic_cool: i w domu bede siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
03:09 czasteczka dodatnia Co powoduje, ze czlowiek sie elektryzuje i czego sie nie dotknie to go prad kopie. Ja tak mam od dluzszego czasu i staje sie to dla mnie coraz bardziej uciazliwe (zeby nie powiedziec-upierdliwe). Kiedys slyszalam, ze to brak jakiegos skladnika w organizmnie ale jakiego? Czy ktos ma wiedze w tym temacie lub cierpi na podobne objawy? Naelektryzowani laczcie sie! 08:35 ja tez jestem jak wulkan dotknę np. drzwi samochodu - kopie mnie prąd, dotknę innej osoby - nie zawsze ale czasem kopie, a włosy.......przy czesaniu każdy fruwa..... 08:38 pod prądem też tak mam najgorzej jak coś tam robie i niechcący dotknę tyłkiem framugi... 16:35 czasteczka dodatnia mnie najczesciej kopie samochod, jak wlaczam swiatlo no i jak kogos dotkne - zawsze sa wyladowania 08:56 ggghgkkk ja też - auto przeważnie 19:24 czasteczka dodatnia No ale czemu tak sie dzieje? Malo zelaza w organizmie czy co? 19:26 czasteczka dodatnia pod pradem > a o co z tym tylkiem chodzi? Tam sa najwieksze wyladowania czy, ze jak? pozdriawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
mam to samo juz nie raz drzwi od samochodu tak mnie kopneły ze az krzyknełam nie mam na to sposobu kupie sobie jedwab w płynie moze pomoze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kremujcie rece czesto? ja jestem bardzo dobrym przewodnikiem dla anteny radiowej,zawsze jak gdzieś wyjade ze znajomymi to jak radio trzeszczy to deleguja mnie do dotykania anteny,byle czym,nogą, reka, głową, od razu przestaje trzeszczeć i wsród ludzi których znam,tylko ja tak mam. Ale wam wspólczuje, nas kiedys uczyla kobieta na fizyce zeby \"zrzucac\" naelektryzowanie z rąk, przejechac po kazdej druga reką i \"strzepnąć\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry z tym tematem
cholera, jak kopie 😭 do wyzej wymienionych dodałabym jeszcze garnki:o kurde😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notwist
też kremuje czesto ręce i mam świetny wpływ na radio;) chociaż nie wiem jaki krem ma z tym związek, jeśli nie trzeba dotykać rękami, ale poza tym nie czuje sie naleketryzowany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojek
O ja. A myślałem że tylko ja mam z tym problem. Co prawda nie wszystko mnie kopie ale napewno zawsze mnie kopie każdy wózek w sklepach i puszki metalowe na półkach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek
klamki,klucze,kwiatki... boli!!!!!!!!!!!! ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola580
tez tak mam.najczesciej kopie samochod.nie raz ludzie a raz to nawet krem do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Czesto strzepywac rece, splukiwac. Moze to swiadczyc o duzej energii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma tak często w zimie
jak grzeją karolyfery w domu,może to od przegrzanego,suchego powietrza tak jest....jak jest duża wilgotność w powietruz to chyba tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kopnięta
u mnie podobnie. Czego się nie dotknę, kopie. Buzi daję - kopie, dotknę kogoś - kopie, drzwi otwieram - kopie, czajnik biorę - kopie, itp. Nie wiem skąd to się bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysioo
hymmm... Ja niestety też mam z tym problem. Drzwi samochodu, monitor, garnek, wanna, klamki, słupki metalowe... wszystko co metalowe mnie kopie, nawet własny cieplutki grzejnik! Ba... ale co do tego spłukiwania to nie jestem pewien, bo niestety woda też nie raz mnie kopnęła... Nieraz wchodzę do wanny i wydaję dziwny okrzyk bólu. Często kiedy wysiadam z samochodu w mieście, zamykam drzwi i nagle głośne pstryknięcie, później mój zduszony krzyk i ludzie się na mnie gapią jak na wariata. Ide w szatni obok słupków i nagle trzask i ja odlatuję na bok. Z dnia na dzieć kopie mnie coraz mocniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysioo
Ah, a jeśli chodzi o anteny, to ja nie muszę ich dotykać. Wystarczy to, że jestem w odległości co najmniej dwóch metrów od wtyczki w telewizorze, radiu itp. Antena nie musi być podłączona, wystarczy, że ręka pomacham. Kiedyś to nawet mi na moją rękę Polsat sport złapał, choć nie mam żadnej anteny tego rodzaju. Klasyczne u mnie programy to tylko TVP1, TVP2 i Polsat... podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwekqaz
ja mam pytanie troche odwrotne jak sie naelektryzować ujemnie zeby muc kogos kopnąćprądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka84
...też wszystko mnie kopie, klamki najbardziej. Zdaża się ze woda w łazience (nie tylko w domu), kiedyś właczyłam suszarke i po chwili przestała działac, wziełam druga i to samo... a dzis właczylam kabelek usb zeby podpiac telefon do kompa, nawet nie chwyciłam za końcówke .. kopło.. i komp sie sam wyłaczył w momencie. Czuje sie inna i coraz bardziej zaniepokojona. HELLP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×