Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Perffumetka

Najbardziej trwałe perfumy. Jakie???

Polecane posty

Gość Perffumetka

Takie, które po psiknięciu rano trzymają aż do wieczora, ale nie na tyle mocne, żeby bolała po nich głowa. Najlepiej jakby były o świeżym zapachu. Polećcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę, może kto się wypowie. Nie muszą być świeże jak dla mnie:-) Byle były trwałe. Cena tez nie gra roli, ale nazwa dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjjsdtj
gucci w czarnym kwadratowym flkonie z seruszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrommmnym zdaniem
euphoria ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do wasssssssss....
yria z yves rocher . wiem jak pachna ciuchy mojej mamy nawet po praniu. noi angel muglera ale jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do wasssssssss....
ale sa slodkie i dosc ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Większość oryginalnych perfum
z średniej pólki, ale perfum a nie wody toaletowej, jest trwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od esencji. Byłam w muzeum perfum Fragonard w Paryżu i pani nam to dokładnie wytłumaczyła. Miałam możliwość kupienia tam przy okazji perfum. Najbardziej odpowiada mi zapach \"Diamant\" ale jest tez inny, podobny do Kasmiru Choparda, ale mam tylko próbkę. Są one naprawdę bardzo trwałe w porównaniu z wszystkimi innymi, które miałam okazję przetestować do tej pory. Można kupić je na ebayu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten od rozumiem to pewnie
o mozna kupic muzeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 ml. 35 EUR. ale warto, wszyscy pytaja się mnie co to za perfumy. Są piękne, nie wietrzeją, tylko z czasem zmieniają swoją nutę. Nie wiem czy to chwyt marketingowy, pewnie tak, ale sprzedawczyni sie chwaliła, że pewne znane aktorki przyjeżdżają specjalnie do Paryża po te perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zakupiłam ostatnio zapaszki Jette By Night formy JOOP! i bardzo fajnie się noszą. Są w przystępnej cenie, a co najważniejsze dluugo je czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka555
Angel ou demon-rewelacja, zarowno oryginał, jak i odpowiednik. Polecam.typowy ciepło pizmowy, niepowtarzalny zapach na zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonu szukam
Najtrwalsze jakie znam to Evidence od Yves Rocher. Cena regularna ok. 130 zł za 50 ml. Nawet szorowanie nie usuwa ich zapachu ze skóry i czuć je następnego dnia, a na ubraniu straaasznie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
cos dla kochankow :-P ja gustuje w kwaskowatych zapachach typu zielona herbata ale tez jest tego spory wybor i wlasciwie trudno mi wybrac ten jedyny trwaly zapach. moze ktos ga zna i poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gulk@
Do CCC najbardziej trwałe to Green tea-Elizabeth Arden, nie są drogie a pięknie i świeżo pachną, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78jjmj
angelokropny dla babc ja jako odswiezacza go uzywam jak sie zesram pozadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona bizak
Moja ulubiona woda to Vetiver & Chocolat od HB. Głównie ze względu na zapach i to ile się utrzymuje. Ciężko kupić za taką kasę wodę, której zapach faktycznie długo się będzie trzymał, a w tym wypadku faktycznie tak jest. Macie inne przykłady takich kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta woda HB jest dobra, tak trwałych zapachów nie miałam nawet przy perfumach - produkt pierwsza klasa ;-) Niby wcześniej nie przepadałam za drzewnymi zapachami, ale to się zmieniło. Jednak liczy się jakość zapachu, nie typ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli uzywamy tych samych perfum dośc długo to po jakimś czasie przestajemy czuć ich zapach i wtedy zaczynamy utwierdzac sie przekonaniu ze są za słabe,ze krotko trzymają.A to nie prawda,wody nalezy zmieniac dwa trzy razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się ostatnio na czym polega różnica w kwestii wody perfumowanej a esencji perfum i dzięki stronie www.esencjaperfum.pl odkryłam, że w wodzie perfumowanej jest najwyżej max 18% olejków zapachowych a w esencji perfum ponad 40% teraz już na pewno nie będę tracić pieniędzy na zwykłe wody tylko kupię esencję ponieważ dłużej i intensywniej pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×