Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cyklotymiczka

Najbardziej trwały lakier do paznokci??

Polecane posty

Z rodzaju takich do 10 złotych ( uważam, że więcej wydawać, kiedy czesto zmienia się kolorystykę, to strata pieniędzy ) to nowy Air Flow z serii Bell, trzyma się bez poprawek 3 dni, co u mnie, przymiom trybie zycia i pracy jest nie lada osiągnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam lakierów do paznokci VIPERA natomiast pod lakier nakładam warstwę odżywki inglota fioletowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frilla
Astor Lycra coś tam....trzyma się 4-5dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z janek
Lakiery hybrydowe New Nails - pracy trochę więcej niż przy standardowych lakierach, ale efekt jest znacznie bardziej okazały i lepiej wygląda. Ja po hybrydach potrafię nic nie robić z paznokciami przez kilka tygodni, a te, dalej świetnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja też polecam lakiery vipera. A z tych najtańszych super są 5 ml lakiery z firmy mariza (4 zł z groszami)...ja dokupiłam sobie jeszcze utwardzacz z tej firmy i kładę na wierzch, ponieważ z racji wykonywanej pracy moje dłonie są w ciągłej "poniewierce" ... i o dziwo trzyma 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaaakss
ja polecam firmę OPI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka301983
Astora odradzam, dla mnie ostatnio tylko bell do frencha, bo tylko takie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamasik
Rzeczywiście lakier new nails działa, może nie aż tak długo się trzyma jak piszą niektórzy, ale przez ponad miesiąc miałam paznokcie w nienaruszonym stanie. Jestem mądrzejsza o doświadczenia, zobaczymy jak to pójdzie za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez OPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakier do paznokci - tylko new nails, nie wyobrażam sobie w takiej roli żadnych innych lakierów, tym bardziej, że na hybrydzie mam święty spokój nawet przez wiele tygodni - nie muszę nic poprawiać. Gdyby jeszcze nie te odrosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci stac na OPI? To dobrze, bo mnie tez, ale jest to najbardziej nietrwaly, odpryskujacyn lakier, jaki mialam, a przerobilam juz kilkanascie butelek tego przereklamowanego OPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie stać na new nails ;-) Tak poważnie - jedyny lakier do paznokci przy którym człowiek nie ma z nimi aż tylu problemów. U mnie zmiana jest duża, przede wszystkim pod względem trwałości rozwiązania. Po prostu paznokcie wyglądają ładnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przy hybrydowym radzicie stosować jeszcze jakieś dodatkowe środki dla utrzymania paznokci w zdrowiu? Proszę o jakieś konkretne sugestie. Co to powinno być? Odżywka? Oliwka? Coś dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie wszystki sklepowe lakiery są nietrwałe. I nie różnicy że to rossmanowy za 5 zł, czy Essie za 30. Wszystkie zaraz odpryskują i szybko gęstnieją we flakoniku. Tylko hybrydowe dają radę, ale niestety kosztują niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich bo się nie znają, tylko ceramiczny, taki jak do broni, będziesz mogła pazurami szyby rysować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardzil
Hybrydy new nails są moim zdaniem zdecydowanie najsolidniejsze, a przede wszystkim dają mega trwałe efekty. Paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie - poprawa w ich przypadku jest po prostu diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam wątek z nadzieją, że może pojawiła się jakaś nowość na rynku ostatnim czasy? chodziłam na manicure hybrydowy, ale można zbankrutować... cały ten ekwipunek żeby robić je w domu też niemałe koszty ! jestem w stanie zapłacić całkiem sporo za lakier który wytrzymałby chociażby tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamereja
Ja używam Golden Rose i jestem bardzo zadowolona: tani i trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm trafiałam już na lakiery, który wytrzymywały 4-5 dni, w sumie wiele zależy od płytki paznokcia danej osoby. Ale szukam czegoś nowego, strasznie podoba mi się te hybrydowe/żelowe wykończenie no i ta trwałość - chociaż tydzień już by mnie zadowolił :) Naprawdę nikt nic nie słyszał ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska firma VIPERA, bije na glowe wszystkie znane marki. Niestety brak w sieciowkach, trzeba szukac w prywatnych drogeriach lub w necie. Co roku robie zapasy bedac nad morzem, bo u nas brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę byłam w supherpharmie i rzucił mi sie w oczy jakiś nowy chyba własnie żelowy lakier Sally Hansen. Wiec musisz to bookworm sobie sprawdzić. Albo zerknij na ich stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mówisz o tych lakierach miracle gel? sprawdziłam teraz w necie i jeśli to wszystko co piszą jest prawdą to to byłby mój lakier idealny. Używał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna wiedziec ile kosztuje i czy kupie go w kazdej dobrej drogerii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle ten ktory ma kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientowałam, to cena jednego lakieru+top coat które razem tworzą jedną całość to ok. 70 zł, ale jak sobie przeliczę ile w międzyczasie wydałabym na manicure hybrydowy u kosmetyczki czy zakup tej lampy i reszty ekwipunku to cena jest atrakcyjna. Tylko niezbyt lubię kupować kosmetyki w ciemno, szukam jakichś opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×